Ulefone Tab A12 Pro
Ulefone Tab A12 Pro Techniniai duomenys
Bendra informacija
| Prekės ženklas | Ulefone |
| Modelis | Tab A12 Pro |
| Paskelbta | 2026 m. gegužės 01 d., penktadienis |
| Išleidimo data | 2026 m. birželio 01 d., pirmadienis |
| Būsena | Netrukus |
Dizainas
| Aukštis | 277.8 mm (10.94″) |
| Plotis | 191.5 mm (7.54″) |
| Storis | 7.5 mm (0.30″) |
| Svoris | 610 g (21.52 oz) |
| Spalvos | Pilka |
Ekranas
| Ekrano tipas | IPS LCD |
| Ekrano dydis | 12.2″ |
| Ekrano raiška | 2400 × 1600 px |
| Atnaujinimo dažnis | 90 Hz |
| Kraštinių santykis | 3:2 |
| Pikselių tankis | 236 ppi |
| Ekrano ir korpuso santykis | ≈ 83.3% |
| Maksimalus ryškumas | 450 cd/m² |
| Ekrano apsauga | Mohs lygis 4 |
| Liečiamas ekranas | Taip |
| Ekranas be rėmelių | Ne |
| Ekrano savybės | Talpinis jutiklinis ekranas Multitouch ekranas |
Aparatinė įranga
| Lustų rinkinys | Unisoc T7300 |
| Procesoriaus branduoliai | 8 |
| Technologinis procesas | 6 nm |
| Maks. procesoriaus dažnis | 2200 MHz |
| Procesoriaus architektūra | 64-bit |
| Mikroarchitektūra | 2x 2.2 GHz – Cortex-A78 6x 2.0 GHz – Cortex-A55 |
| GPU | ARM Mali-G57 MP2 @950 MHz |
| RAM | 8GB |
| Vidinė atmintis | 128GB |
| Vidinės atminties tipas | UFS 2.1 |
| Variantai | 128GB 8GB RAM |
| Išplečiama atmintis | Taip |
| Kortelių lizdai | microSDXC |
Programinė įranga
| Operacinė sistema | Android 16 (Baklava) |
Pagrindinė kamera
| Kameros palaikymas | Taip |
| Viena kamera | 13 MP, ƒ/2.2 ( Plataus kampo ), 1.12 μm |
| Blykstės palaikymas | Taip |
| Blykstės tipas | LED blykstė |
| Funkcijos | Didelis dinaminis diapazonas (HDR) Panorama |
| Vaizdo įrašų palaikymas | Taip |
| Vaizdo įrašų raiška | 1440p @ 30 fps 1080p @ 30 fps |
Priekinė kamera
| Kameros palaikymas | Taip |
| Viena kamera | 5 MP, ƒ/2.2 ( Plataus kampo ), 1.12 μm |
| Vaizdo įrašų palaikymas | Taip |
Baterija
| Tipas | Li-Poly |
| Talpa | 9000 mAh |
| Laidinio įkrovimo greitis | 18 W |
Tinklas
| SIM kortelės | Dual SIM (Nano-SIM + Nano-SIM) |
| Duomenų perdavimo sparta | LTE, HSPA |
| 2G juostos | GSM: 850 / 900 / 1800 / 1900 MHz |
| 3G juostos | HSPA: 850 / 900 / 1700 / 1900 / 2100 MHz |
| 4G juostos | LTE: b1 (2100), b2 (1900), b3 (1800), b4 (1700), b5 (850), b7 (2600), b8 (900), b18 (800), b19 (800), b20 (800), b25 (1900), b26 (850), b28 (700), b34 (2000), b38 (2600), b39 (1900), b40 (2300), b41 (2500), b66 (1700 MHz) |
Ryšiai
| Wi‑Fi palaikymas | Taip ( Wi-Fi 5 ) |
| Wi‑Fi standartai | 802.11/a/b/g/n/ac |
| Wi‑Fi funkcijos | Dual-band |
| Bluetooth palaikymas | Taip, v5.0 |
| USB prievadai | USB Type-C 2.0 USB On-The-Go |
| USB jungtys | Įkrovimas per USB, USB masinio saugojimo įrenginys (UMS) |
| GPS palaikymas | Taip |
| GPS funkcijos | BDS, GALILEO, GLONASS, GPS |
| NFC palaikymas | Ne |
Multimedija
| Garsiakalbis | Taip |
| Ausinių lizdas | Ne |
| Garso tipas | 103 dB, Keturi garsiakalbiai, Stereogarsiakalbiai |
| FM radijas | Taip |
Funkcijos
| Jutikliai | Accelerometras Artumo jutiklis (tik priedams) |
Atsakomybės apribojimas: Negalime garantuoti, kad šiame puslapyje pateikta informacija yra tiksli.
Ulefone Tab A12 Pro nuotraukos
Dažnai užduodami klausimai
-
Kokia yra tikėtina Ulefone Tab A12 Pro išleidimo data?
Ulefone Tab A12 Pro bus išleistas 2026 m. birželio 01 d., pirmadienis
-
Ar Ulefone Tab A12 Pro galima įsigyti parduotuvėse?
Ne, Ulefone Tab A12 Pro oficialiuose parduotuvėse nėra, nes ji dar nebuvo išleista.
-
Koks yra Ulefone Tab A12 Pro svoris?
Ulefone Tab A12 Pro sveria apie 610 gramus
-
Koks yra Ulefone Tab A12 Pro ekrano dydis?
Ulefone Tab A12 Pro ekrano dydis yra 12.2 colių
-
Kiek kamerų turi Ulefone Tab A12 Pro?
Ulefone Tab A12 Pro turi Viena kamera gale ir Viena kamera priekyje (asmenukėms)