Ulefone Armor Mini 5
Ulefone Armor Mini 5 Techniniai duomenys
Bendra informacija
| Prekės ženklas | Ulefone |
| Modelis | Armor Mini 5 |
| Paskelbta | 2026 m. gegužės 01 d., penktadienis |
| Išleidimo data | 2026 m. gegužės 01 d., penktadienis |
| Būsena | Prekyboje |
| Kainos | €90 |
Dizainas
| Aukštis | 142 mm (5.59″) |
| Plotis | 62 mm (2.44″) |
| Storis | 16.5 mm (0.65″) |
| Svoris | 170 g (6.00 oz) |
| Spalvos | Juoda |
| Atsparumas | Atsparumas kritimui (iki 2 m) Dulkėms ir vandeniui atsparus (atsparus aukšto slėgio vandens srautams; panardinamas iki 2 m gylio 30 minučių) |
| Atsparumo sertifikatai (IP) | IP68, IP69K |
Ekranas
| Ekrano tipas | TFT LCD |
| Ekrano dydis | 2.8″ |
| Ekrano raiška | 240 × 320 px |
| Kraštinių santykis | 4:3 |
| Pikselių tankis | 143 ppi |
| Ekrano ir korpuso santykis | ≈ 27.6% |
| Ekrano apsauga | Atitinka MIL-STD-810H |
Aparatinė įranga
| RAM | 1GB |
| Vidinė atmintis | 8GB |
| Variantai | 8GB 1GB RAM |
| Išplečiama atmintis | Taip |
| Kortelių lizdai | microSDHC |
Programinė įranga
| Operacinė sistema | Android 11 (Red Velvet Cake) |
Pagrindinė kamera
| Kameros palaikymas | Taip |
| Viena kamera | 0.3 MP |
| Blykstės palaikymas | Taip |
| Blykstės tipas | LED blykstė |
| Vaizdo įrašų palaikymas | Taip |
Baterija
| Talpa | 2500 mAh |
| Laidinio įkrovimo greitis | 5 W |
Tinklas
| SIM kortelės | Dual SIM (Nano-SIM + Nano-SIM) |
| Duomenų perdavimo sparta | LTE, HSPA |
| 2G juostos | GSM: 850 / 900 / 1800 / 1900 MHz |
| 3G juostos | HSPA: 850 / 900 / 1700 / 1900 / 2100 MHz |
| 4G juostos | LTE: b1 (2100), b2 (1900), b3 (1800), b4 (1700), b5 (850), b7 (2600), b8 (900), b12 (700), b17 (700), b20 (800), b28 (700), b38 (2600), b41 (2500), b66 (1700 MHz) |
Ryšiai
| Wi‑Fi palaikymas | Ne |
| Bluetooth palaikymas | Taip, v2.1 |
| USB prievadai | USB Type-C |
| USB jungtys | Įkrovimas per USB, USB masinio saugojimo įrenginys (UMS) |
| GPS palaikymas | Ne |
| NFC palaikymas | Ne |
Multimedija
| Garsiakalbis | Taip |
| Ausinių lizdas | Taip |
| FM radijas | Taip |
Funkcijos
| Papildomos funkcijos | LED žibintuvėlis MP3/MP4 grotuvas |
Atsakomybės apribojimas: Negalime garantuoti, kad šiame puslapyje pateikta informacija yra tiksli.
Ulefone Armor Mini 5 nuotraukos
Dažnai užduodami klausimai
-
Kokia yra Ulefone Armor Mini 5 kaina?
Ulefone Armor Mini 5 kaina yra €90, o artimiausiomis dienomis kaina gali pasikeisti.
-
Kokia yra Ulefone Armor Mini 5 išleidimo data?
Ulefone Armor Mini 5 buvo oficialiai išleistas 2026 m. gegužės 01 d., penktadienis
-
Ar Ulefone Armor Mini 5 galima įsigyti parduotuvėse?
Taip, Ulefone Armor Mini 5 galima įsigyti parduotuvėse, nes jis vis dar gaminamas.
-
Koks yra Ulefone Armor Mini 5 svoris?
Ulefone Armor Mini 5 sveria apie 170 gramus
-
Koks yra Ulefone Armor Mini 5 ekrano dydis?
Ulefone Armor Mini 5 ekrano dydis yra 2.8 colių
-
Ar Ulefone Armor Mini 5 palaiko 5G tinklus?
Ne, Ulefone Armor Mini 5 nepalaiko 5G tinklo
-
Kiek kamerų turi Ulefone Armor Mini 5?
Ulefone Armor Mini 5 turi Viena kamera gale ir neturi priekinės kameros