Ulefone Note 22
Ulefone Note 22 Techniniai duomenys
Bendra informacija
| Prekės ženklas | Ulefone |
| Modelis | Note 22 |
| Paskelbta | 2026 m. gegužės 01 d., penktadienis |
| Išleidimo data | 2026 m. birželio 01 d., pirmadienis |
| Būsena | Netrukus |
| Kainos | €60 |
Dizainas
| Aukštis | 135.6 mm (5.34″) |
| Plotis | 70.2 mm (2.76″) |
| Storis | 11.1 mm (0.44″) |
| Svoris | 161 g (5.68 oz) |
| Spalvos | Juoda, Mėlyna, Oranžinė |
Ekranas
| Ekrano tipas | IPS LCD |
| Ekrano dydis | 5″ |
| Ekrano raiška | 480 × 854 px |
| Kraštinių santykis | 16:9 |
| Pikselių tankis | 196 ppi |
| Ekrano ir korpuso santykis | ≈ 72.4% |
| Maksimalus ryškumas | 400 cd/m² |
| Liečiamas ekranas | Taip |
| Ekranas be rėmelių | Ne |
| Ekrano savybės | Talpinis jutiklinis ekranas Multitouch ekranas |
Aparatinė įranga
| Lustų rinkinys | Unisoc T7100 |
| Procesoriaus branduoliai | 8 |
| Technologinis procesas | 28 nm |
| Maks. procesoriaus dažnis | 1.6 GHz |
| Procesoriaus architektūra | 64-bit |
| Mikroarchitektūra | 4x 1.6 GHz – Cortex-A55 4x 1.2 GHz – Cortex-A55 |
| Atminties tipas | LPDDR4X |
| GPU | IMG PowerVR GE8322 |
| RAM | 3GB |
| Vidinė atmintis | 32GB |
| Variantai | 32GB 3GB RAM |
| Išplečiama atmintis | Taip |
| Kortelių lizdai | microSDXC |
Programinė įranga
| Operacinė sistema | Android 16 (Baklava) |
Pagrindinė kamera
| Kameros palaikymas | Taip |
| Viena kamera | 2 MP |
| Blykstės palaikymas | Taip |
| Blykstės tipas | LED blykstė |
| Vaizdo įrašų palaikymas | Taip |
| Vaizdo įrašų raiška | 720p @ 30 fps |
Priekinė kamera
| Kameros palaikymas | Taip |
| Viena kamera | 0.3 MP |
Baterija
| Tipas | Li-Poly |
| Talpa | 3000 mAh |
| Išimamumas | Išimama |
| Laidinio įkrovimo greitis | 5 W |
Tinklas
| SIM kortelės | Dual SIM (Nano-SIM + Nano-SIM) |
| Duomenų perdavimo sparta | LTE, HSPA |
| 2G juostos | GSM: 850 / 900 / 1800 / 1900 MHz |
| 3G juostos | HSPA: 850 / 900 / 1700 / 1900 / 2100 MHz |
| 4G juostos | LTE: b1 (2100), b2 (1900), b3 (1800), b4 (1700), b5 (850), b7 (2600), b8 (900), b12 (700), b17 (700), b18 (800), b19 (800), b20 (800), b26 (850), b28 (700), b38 (2600), b40 (2300), b41 (2500), b66 (1700 MHz) |
Ryšiai
| Wi‑Fi palaikymas | Taip ( Wi-Fi 4 ) |
| Wi‑Fi standartai | 802.11/b/g/n |
| Bluetooth palaikymas | Taip, v4.2 |
| USB prievadai | USB Type-C |
| USB jungtys | Įkrovimas per USB, USB masinio saugojimo įrenginys (UMS) |
| GPS palaikymas | Taip |
| GPS funkcijos | BDS, GALILEO, GLONASS, GPS |
| NFC palaikymas | Ne |
Multimedija
| Garsiakalbis | Taip |
| Ausinių lizdas | Taip |
| FM radijas | Taip |
Funkcijos
| Jutikliai | Accelerometras Artumo jutiklis |
Atsakomybės apribojimas: Negalime garantuoti, kad šiame puslapyje pateikta informacija yra tiksli.
Ulefone Note 22 nuotraukos
Dažnai užduodami klausimai
-
Kokia yra Ulefone Note 22 kaina?
Ulefone Note 22 kaina yra €60, o artimiausiomis dienomis kaina gali pasikeisti.
-
Kokia yra tikėtina Ulefone Note 22 išleidimo data?
Ulefone Note 22 bus išleistas 2026 m. birželio 01 d., pirmadienis
-
Ar Ulefone Note 22 galima įsigyti parduotuvėse?
Ne, Ulefone Note 22 oficialiuose parduotuvėse nėra, nes ji dar nebuvo išleista.
-
Koks yra Ulefone Note 22 svoris?
Ulefone Note 22 sveria apie 161 gramus
-
Koks yra Ulefone Note 22 ekrano dydis?
Ulefone Note 22 ekrano dydis yra 5 colių
-
Kiek kamerų turi Ulefone Note 22?
Ulefone Note 22 turi Viena kamera gale ir Viena kamera priekyje (asmenukėms)