Lenovo Idea Tab Pro Gen 2
Lenovo Idea Tab Pro Gen 2 Techniniai duomenys
Bendra informacija
| Prekės ženklas | Lenovo |
| Modelis | Idea Tab Pro Gen 2 |
| Modelio alternatyvus | TB390FU (Tarptautinis) |
| Paskelbta | 2026 m. kovo 02 d., pirmadienis |
| Išleidimo data | 2026 m. kovo 02 d., pirmadienis |
| Būsena | Prekyboje |
| Kainos | €550 |
Dizainas
| Aukštis | 296.5 mm (11.67″) |
| Plotis | 191.9 mm (7.56″) |
| Storis | 6.2 mm (0.24″) |
| Svoris | 598 g (21.09 oz) |
| Korpuso medžiagos | Rėmas: Aliuminis Priekinė dalis: Stiklas |
| Spalvos | Pilka, Šviesiai mėlyna, Balta |
| Dizaino savybės | Jungties kaiščiai magnetiniams priedams, Rašiklio palaikymas (magnetinis) |
Ekranas
| Ekrano tipas | IPS LCD |
| Ekrano dydis | 13″ |
| Ekrano raiška | 3504 × 2190 px |
| Atnaujinimo dažnis | 144 Hz |
| Kraštinių santykis | 16:10 |
| Pikselių tankis | 318 ppi |
| Ekrano ir korpuso santykis | ≈ 86.1% |
| Maksimalus ryškumas | 800 cd/m² |
| Ekrano apsauga | Mohs lygis 5 |
| Liečiamas ekranas | Taip |
| Ekranas be rėmelių | Ne |
| Ekrano savybės | Talpiųjų jutiklių ekranas Dolby Vision Matinė versija su popieriaus efekto LCD ir antirefleksine danga (pasirinktinai) Multitouch ekranas |
Aparatinė įranga
| Lustų rinkinys | Qualcomm Snapdragon 8s Gen 4 |
| Procesoriaus branduoliai | 8 |
| Technologinis procesas | 4 nm |
| Maks. procesoriaus dažnis | 3.21 GHz |
| Procesoriaus architektūra | 64-bit |
| Mikroarchitektūra | 1x 3.21 GHz – Cortex-X4 3x 3.01 GHz – Cortex-A720 2x 2.8 GHz – Cortex-A720 2x 2.02 GHz – Cortex-A520 |
| Atminties tipas | LPDDR5X |
| GPU | Qualcomm Adreno 825 |
| RAM | 8GB, 12GB |
| Vidinė atmintis | 128GB, 256GB, 512GB |
| Vidinės atminties tipas | UFS 3.1 (128GB) UFS 4.0 (256GB/512GB) |
| Variantai | 128GB 8GB RAM 256GB 8GB RAM 512GB 12GB RAM |
| Išplečiama atmintis | Taip |
| Kortelių lizdai | microSDXC |
Programinė įranga
| Operacinė sistema | Android 16 (Baklava), iki 2 pagrindinių „Android“ atnaujinimų |
Pagrindinė kamera
| Kameros palaikymas | Taip |
| Viena kamera | 13 MP ( Plataus kampo ) Automatinis fokusavimas (AF) |
| Blykstės palaikymas | Taip |
| Blykstės tipas | LED blykstė |
| Vaizdo įrašų palaikymas | Taip |
Priekinė kamera
| Kameros palaikymas | Taip |
| Viena kamera | 8 MP |
| Vaizdo įrašų palaikymas | Taip |
| Vaizdo įrašų raiška | 1080p @ 30 fps |
Baterija
| Tipas | Li-Ion |
| Talpa | 10200 mAh |
| Laidinio įkrovimo greitis | 45 W |
| Funkcijos | Atvirkštinis laidinis įkrovimas |
Tinklas
| Mobilusis ryšys | Ne |
Ryšiai
| Wi‑Fi palaikymas | Taip ( Wi-Fi 7 ) |
| Wi‑Fi standartai | 802.11/a/b/g/n/ac/ax/be |
| Wi‑Fi funkcijos | Dual-band, Wi-Fi Direct |
| Bluetooth palaikymas | Taip, v6.0 |
| USB prievadai | USB Type-C 3.2 DisplayPort 1.4a USB On-The-Go |
| USB jungtys | Įkrovimas per USB, USB masinio saugojimo įrenginys (UMS) |
| GPS palaikymas | Taip |
| GPS funkcijos | GALILEO, GLONASS, GPS |
| NFC palaikymas | Ne |
Multimedija
| Garsiakalbis | Taip |
| Ausinių lizdas | Ne |
| Garso tipas | Dolby Atmos, JBL garsiakalbiai, Keturi garsiakalbiai, Stereogarsiakalbiai |
| FM radijas | Ne |
Funkcijos
| Jutikliai | Accelerometras Giroskopas Artumo jutiklis (tik priedams) Šoninis pirštų atspaudų jutiklis |
Atsakomybės apribojimas: Negalime garantuoti, kad šiame puslapyje pateikta informacija yra tiksli.
Lenovo Idea Tab Pro Gen 2 nuotraukos
Dažnai užduodami klausimai
-
Kokia yra Lenovo Idea Tab Pro Gen 2 kaina?
Lenovo Idea Tab Pro Gen 2 kaina yra €550, o artimiausiomis dienomis kaina gali pasikeisti.
-
Kokia yra Lenovo Idea Tab Pro Gen 2 išleidimo data?
Lenovo Idea Tab Pro Gen 2 buvo oficialiai išleistas 2026 m. kovo 02 d., pirmadienis
-
Ar Lenovo Idea Tab Pro Gen 2 galima įsigyti parduotuvėse?
Taip, Lenovo Idea Tab Pro Gen 2 galima įsigyti parduotuvėse, nes jis vis dar gaminamas.
-
Koks yra Lenovo Idea Tab Pro Gen 2 svoris?
Lenovo Idea Tab Pro Gen 2 sveria apie 598 gramus
-
Koks yra Lenovo Idea Tab Pro Gen 2 ekrano dydis?
Lenovo Idea Tab Pro Gen 2 ekrano dydis yra 13 colių
-
Ar Lenovo Idea Tab Pro Gen 2 palaiko 5G tinklus?
Ne, Lenovo Idea Tab Pro Gen 2 nepalaiko 5G tinklo
-
Kiek kamerų turi Lenovo Idea Tab Pro Gen 2?
Lenovo Idea Tab Pro Gen 2 turi Viena kamera gale ir Viena kamera priekyje (asmenukėms)