Vivo Pad6 Pro
Vivo Pad6 Pro Techniniai duomenys
Bendra informacija
| Prekės ženklas | Vivo |
| Modelis | Pad6 Pro |
| Paskelbta | 2026 m. kovo 30 d., pirmadienis |
| Išleidimo data | 2026 m. balandžio 03 d., penktadienis |
| Būsena | Netrukus |
| Kainos | €570 |
Dizainas
| Aukštis | 297 mm (11.69″) |
| Plotis | 199.8 mm (7.87″) |
| Storis | 6.2 mm (0.24″) |
| Svoris | 663 g (23.39 oz) |
| Korpuso medžiagos | Galinė dalis: Aliuminis Rėmas: Aliuminis Priekinė dalis: Stiklas |
| Spalvos | Mėlyna, Pilka, Violetinė |
| Dizaino savybės | Rašiklio palaikymas |
Ekranas
| Ekrano tipas | IPS LCD |
| Ekrano dydis | 13.2″ |
| Ekrano raiška | 2512 × 3840 px |
| Atnaujinimo dažnis | 144 Hz |
| Kraštinių santykis | 3:2 |
| Pikselių tankis | 348 ppi |
| Ekrano ir korpuso santykis | ≈ 86.8% |
| Maksimalus ryškumas | 1200 cd/m² |
| Liečiamas ekranas | Taip |
| Ekranas be rėmelių | Ne |
| Ekrano savybės | 1 milijardas spalvų Talpiųjų jutiklių ekranas HDR Multitouch ekranas |
Aparatinė įranga
| Lustų rinkinys | Qualcomm Snapdragon 8 Elite Gen 5 |
| Procesoriaus branduoliai | 8 |
| Technologinis procesas | 3 nm |
| Maks. procesoriaus dažnis | 4.6 GHz |
| Procesoriaus architektūra | 64-bit |
| Mikroarchitektūra | 2x 4.6 GHz – Oryon V3 Phoenix L 6x 3.62 GHz – Oryon V3 Phoenix M |
| Atminties tipas | LPDDR5X |
| GPU | Qualcomm Adreno 840 @1.20 GHz |
| RAM | 8GB, 12GB, 16GB |
| Vidinė atmintis | 256GB, 512GB |
| Vidinės atminties tipas | UFS 4.1 |
| Variantai | 256GB 8GB RAM 256GB 12GB RAM 512GB 12GB RAM 512GB 16GB RAM |
| Išplečiama atmintis | Ne |
Programinė įranga
| Operacinė sistema | Android 16 (Baklava) |
| Naudotojo sąsaja | OriginOS 6 |
Pagrindinė kamera
| Kameros palaikymas | Taip |
| Viena kamera | 13 MP |
| Blykstės palaikymas | Taip |
| Blykstės tipas | LED blykstė |
| Funkcijos | Panorama |
Priekinė kamera
| Kameros palaikymas | Taip |
| Viena kamera | 8 MP |
| Vaizdo įrašų palaikymas | Taip |
| Vaizdo įrašų raiška | 1080p @ 30 fps |
Baterija
| Talpa | 13000 mAh |
| Laidinio įkrovimo greitis | 66 W |
| Funkcijos | Atvirkštinis laidinis įkrovimas |
Tinklas
| Mobilusis ryšys | Ne |
Ryšiai
| Wi‑Fi palaikymas | Taip ( Wi-Fi 7 ) |
| Wi‑Fi standartai | 802.11/a/b/g/n/ac/ax/be |
| Wi‑Fi funkcijos | Dual-band |
| Bluetooth palaikymas | Taip, v5.4 |
| USB prievadai | USB Type-C 3.2 USB On-The-Go |
| USB jungtys | Įkrovimas per USB, USB masinio saugojimo įrenginys (UMS) |
| NFC palaikymas | Ne |
Multimedija
| Garsiakalbis | Taip |
| Ausinių lizdas | Ne |
| Garso tipas | 8 garsiakalbių, Stereogarsiakalbiai |
| FM radijas | Ne |
Funkcijos
| Jutikliai | Accelerometras Giroskopas Artumo jutiklis (tik priedams) |
| Papildomos funkcijos | USB Power Delivery |
Atsakomybės apribojimas: Negalime garantuoti, kad šiame puslapyje pateikta informacija yra tiksli.
Vivo Pad6 Pro nuotraukos
Dažnai užduodami klausimai
-
Kokia yra Vivo Pad6 Pro kaina?
Vivo Pad6 Pro kaina yra €570, o artimiausiomis dienomis kaina gali pasikeisti.
-
Kokia yra tikėtina Vivo Pad6 Pro išleidimo data?
Vivo Pad6 Pro bus išleistas 2026 m. balandžio 03 d., penktadienis
-
Ar Vivo Pad6 Pro galima įsigyti parduotuvėse?
Ne, Vivo Pad6 Pro oficialiuose parduotuvėse nėra, nes ji dar nebuvo išleista.
-
Koks yra Vivo Pad6 Pro svoris?
Vivo Pad6 Pro sveria apie 663 gramus
-
Koks yra Vivo Pad6 Pro ekrano dydis?
Vivo Pad6 Pro ekrano dydis yra 13.2 colių
-
Kiek kamerų turi Vivo Pad6 Pro?
Vivo Pad6 Pro turi Viena kamera gale ir Viena kamera priekyje (asmenukėms)