Lenovo ThinkTab X11 Gen 1
Lenovo ThinkTab X11 Gen 1 Techniniai duomenys
Bendra informacija
| Prekės ženklas | Lenovo |
| Modelis | ThinkTab X11 Gen 1 |
| Modelio alternatyvus | TB353FU (Tarptautinis) TB353ZU (Tarptautinis) |
| Paskelbta | 2026 m. kovo 02 d., pirmadienis |
| Išleidimo data | 2026 m. balandžio 01 d., trečiadienis |
| Būsena | Netrukus |
| Kainos | €500 |
Dizainas
| Aukštis | 257.1 mm (10.12″) |
| Plotis | 168.7 mm (6.64″) |
| Storis | 9.9 mm (0.39″) |
| Svoris | 650 g (22.93 oz) |
| Spalvos | Pilka |
| Atsparumas | Dulkėms nepraleidžiantis ir atsparus vandeniui (panardinamas iki 1,5 m gylio 30 minučių) |
| Atsparumo sertifikatai (IP) | IP68 |
| Dizaino savybės | Jungties kaiščiai magnetiniams priedams, Rašiklio palaikymas |
Ekranas
| Ekrano tipas | IPS LCD |
| Ekrano dydis | 10.95″ |
| Ekrano raiška | 2560 × 1600 px |
| Atnaujinimo dažnis | 90 Hz |
| Kraštinių santykis | 16:10 |
| Pikselių tankis | 276 ppi |
| Ekrano ir korpuso santykis | ≈ 80.2% |
| Maksimalus ryškumas | 800 cd/m² |
| Ekrano apsauga | Corning Gorilla Glass stiklas, Atitinka MIL-STD-810H |
| Liečiamas ekranas | Taip |
| Ekranas be rėmelių | Ne |
| Ekrano savybės | Talpiųjų jutiklių ekranas Multitouch ekranas |
Aparatinė įranga
| Lustų rinkinys | Qualcomm Snapdragon 7s Gen 3 |
| Procesoriaus branduoliai | 8 |
| Technologinis procesas | 4 nm |
| Maks. procesoriaus dažnis | 2500 MHz |
| Procesoriaus architektūra | 64-bit |
| Mikroarchitektūra | 1x 2.5 GHz – Cortex-A720 3x 2.4 GHz – Cortex-A720 4x 1.8 GHz – Cortex-A520 |
| Atminties tipas | LPDDR5 |
| GPU | Qualcomm Adreno 810 |
| RAM | 8GB |
| Vidinė atmintis | 128GB, 256GB |
| Vidinės atminties tipas | UFS 3.1 |
| Variantai | 128GB 8GB RAM 256GB 8GB RAM |
| Išplečiama atmintis | Taip |
| Kortelių lizdai | microSDXC |
Programinė įranga
| Operacinė sistema | Android 16 (Baklava) |
Pagrindinė kamera
| Kameros palaikymas | Taip |
| Viena kamera | 13 MP ( Plataus kampo ) Automatinis fokusavimas (AF) |
| Blykstės palaikymas | Taip |
| Blykstės tipas | LED blykstė |
| Vaizdo įrašų palaikymas | Taip |
Priekinė kamera
| Kameros palaikymas | Taip |
| Viena kamera | 8 MP |
| Vaizdo įrašų palaikymas | Taip |
| Vaizdo įrašų raiška | 1080p @ 30 fps |
Baterija
| Tipas | Li-Ion |
| Talpa | 10200 mAh |
| Išimamumas | Išimama |
| Laidinio įkrovimo greitis | 45 W |
| Funkcijos | Režimas be baterijos Atvirkštinis laidinis įkrovimas |
Tinklas
| SIM kortelės | Dual SIM (Nano-SIM + eSIM) |
| VoLTE palaikymas | Taip |
| Duomenų perdavimo sparta | 5G - cellular model only, LTE, HSPA |
| 2G juostos | GSM: 850 / 900 / 1800 / 1900 MHz |
| 3G juostos | HSPA: 850 / 900 / 1900 / 2100 MHz |
| 4G juostos | LTE: b1 (2100), b2 (1900), b3 (1800), b4 (1700), b5 (850), b7 (2600), b8 (900), b12 (700), b13 (700), b14 (700), b18 (800), b19 (800), b20 (800), b25 (1900), b26 (850), b28 (700), b29 (700), b30 (2300), b38 (2600), b40 (2300), b41 (2500), b48 (3800), b66 (1700), b71 (600 MHz) |
| 5G juostos | 5G: n1 (2100), n2 (1900), n3 (1800), n5 (850), n7 (2600), n8 (900), n12 (700), n14 (700), n20 (800), n25 (1900), n26 (850), n28 (700), n30 (2300), n38 (2600), n40 (2300), n41 (2500), n48 (3500), n66 (2100), n71 (600), n77 (3700), n78 (3500 MHz) |
Ryšiai
| Wi‑Fi palaikymas | Taip ( Wi-Fi 6 ) |
| Wi‑Fi standartai | 802.11/a/b/g/n/ac/ax |
| Wi‑Fi funkcijos | Dual-band, Wi-Fi Direct |
| Bluetooth palaikymas | Taip, v5.4 |
| USB prievadai | DisplayPort USB On-The-Go |
| USB jungtys | Įkrovimas per USB, USB masinio saugojimo įrenginys (UMS) |
| GPS palaikymas | Taip |
| GPS funkcijos | BDS, GALILEO, GLONASS, GPS, QZSS (tik mobilusis modelis) |
| NFC palaikymas | Taip |
Multimedija
| Garsiakalbis | Taip |
| Ausinių lizdas | Taip |
| Garso tipas | Dolby Atmos, Stereogarsiakalbiai |
| FM radijas | Ne |
Funkcijos
| Jutikliai | Accelerometras Kompasas Giroskopas Artumo jutiklis (tik priedams) Šoninis pirštų atspaudų jutiklis |
Atsakomybės apribojimas: Negalime garantuoti, kad šiame puslapyje pateikta informacija yra tiksli.
Lenovo ThinkTab X11 Gen 1 nuotraukos
Dažnai užduodami klausimai
-
Kokia yra Lenovo ThinkTab X11 Gen 1 kaina?
Lenovo ThinkTab X11 Gen 1 kaina yra €500, o artimiausiomis dienomis kaina gali pasikeisti.
-
Kokia yra tikėtina Lenovo ThinkTab X11 Gen 1 išleidimo data?
Lenovo ThinkTab X11 Gen 1 bus išleistas 2026 m. balandžio 01 d., trečiadienis
-
Ar Lenovo ThinkTab X11 Gen 1 galima įsigyti parduotuvėse?
Ne, Lenovo ThinkTab X11 Gen 1 oficialiuose parduotuvėse nėra, nes ji dar nebuvo išleista.
-
Koks yra Lenovo ThinkTab X11 Gen 1 svoris?
Lenovo ThinkTab X11 Gen 1 sveria apie 650 gramus
-
Koks yra Lenovo ThinkTab X11 Gen 1 ekrano dydis?
Lenovo ThinkTab X11 Gen 1 ekrano dydis yra 10.95 colių
-
Ar Lenovo ThinkTab X11 Gen 1 palaiko 5G tinklus?
Taip, Lenovo ThinkTab X11 Gen 1 palaiko 5G tinklus šiose juostose: n1, n2, n3, n5, n7, n8, n12, n14, n20, n25, n26, n28, n30, n38, n40, n41, n48, n66, n71, n77, n78
-
Kiek kamerų turi Lenovo ThinkTab X11 Gen 1?
Lenovo ThinkTab X11 Gen 1 turi Viena kamera gale ir Viena kamera priekyje (asmenukėms)