ZTE Axon 20 4G
ZTE Axon 20 4G Techniniai duomenys
Bendra informacija
| Prekės ženklas | ZTE |
| Modelis | Axon 20 4G |
| Paskelbta | 2020 m. gruodžio 04 d., penktadienis |
| Išleidimo data | 2020 m. gruodžio 04 d., penktadienis |
| Būsena | Nutraukta |
| Kainos | €370 |
Dizainas
| Aukštis | 172.1 mm (6.78″) |
| Plotis | 77.9 mm (3.07″) |
| Storis | 8 mm (0.31″) |
| Svoris | 198 g (6.98 oz) |
| Korpuso medžiagos | Galinė: Stiklas Rėmas: Aliuminis Priekinė dalis: Stiklas |
| Spalvos | Juoda |
Ekranas
| Ekrano tipas | OLED |
| Ekrano dydis | 6.92″ |
| Ekrano raiška | 1080 × 2460 px |
| Pikselių tankis | 388 ppi |
| Ekrano ir korpuso santykis | ≈ 84.8% |
| Liečiamas ekranas | Taip |
| Ekranas be rėmelių | Taip |
| Ekrano savybės | Talpiųjų jutiklių ekranas Multitouch ekranas |
Aparatinė įranga
| RAM | 6GB |
| Vidinė atmintis | 128GB |
| Vidinės atminties tipas | eMMC 5.1 |
| Variantai | 128GB 6GB RAM |
| Išplečiama atmintis | Taip |
| Kortelių lizdai | microSDXC |
Programinė įranga
| Operacinė sistema | Android 10 (Quince Tart) |
| Naudotojo sąsaja | MiFavor 10.5 |
Pagrindinė kamera
| Kameros palaikymas | Taip |
| Keturguba kamera | 64 MP, ƒ/1.8, 25 mm ( Plataus kampo ), 0.8 μm, 1/1.72" Jutiklio dydis 8 MP, ƒ/2.2, 16 mm, 120° ( Itin plataus kampo ) 2 MP ( Makro ) 0.08 MP ( Pagalbinis objektyvas ) |
| Blykstės palaikymas | Taip |
| Blykstės tipas | Dviguba LED blykstė Dual‑Tone |
| Funkcijos | Nuolatinio fotografavimo režimas Skaitmeninis priartinimas Ekspozicijos kompensavimas Veido aptikimas Didelis dinaminis diapazonas (HDR) ISO nustatymai Panorama Bakstelėkite fokusui |
| Vaizdo įrašų palaikymas | Taip |
| Vaizdo įrašų raiška | 1080p @ 30 fps |
| Vaizdo įrašų funkcijos | Gyro-EIS, HDR |
Priekinė kamera
| Kameros palaikymas | Taip |
| Viena kamera | 32 MP, ƒ/2.0 ( Plataus kampo ) |
| Funkcijos | Didelis dinaminis diapazonas (HDR) |
| Vaizdo įrašų palaikymas | Taip |
| Vaizdo įrašų raiška | 1080p @ 30 fps |
Baterija
| Tipas | Li-Ion |
| Talpa | 4220 mAh |
Tinklas
| SIM kortelės | Dual SIM (Nano-SIM + Nano-SIM) |
| VoLTE palaikymas | Taip |
| Duomenų perdavimo sparta | LTE, HSPA |
| 2G juostos | GSM: 850 / 900 / 1800 / 1900 MHz |
| 3G juostos | HSPA: 850 / 900 / 1900 / 2100 MHz |
| 4G juostos | LTE: b3 (1800), b41 (2500 MHz) |
Ryšiai
| Wi‑Fi palaikymas | Taip ( Wi-Fi 5 ) |
| Wi‑Fi standartai | 802.11/a/b/g/n/ac |
| Wi‑Fi funkcijos | Dual-band, Mobilusis taškas, Wi-Fi Direct |
| Bluetooth palaikymas | Taip, v5.1 |
| USB prievadai | USB Type-C 3.1 USB On-The-Go |
| USB jungtys | Įkrovimas per USB, USB masinio saugojimo įrenginys (UMS) |
| GPS palaikymas | Taip |
| GPS funkcijos | GPS, BDS, GALILEO, GLONASS |
| NFC palaikymas | Taip |
Multimedija
| Garsiakalbis | Taip |
| Ausinių lizdas | Ne |
| Garso tipas | 24 bitų/192 kHz Hi-Res garsas |
Funkcijos
| Jutikliai | Accelerometras Kompasas / Magnetometras Pirštų atspaudų jutiklis Giroskopas Artumo jutiklis |
Atsakomybės apribojimas: Negalime garantuoti, kad šiame puslapyje pateikta informacija yra tiksli.
ZTE Axon 20 4G nuotraukos
Dažnai užduodami klausimai
-
Kokia yra ZTE Axon 20 4G kaina?
ZTE Axon 20 4G kaina yra €370, o artimiausiomis dienomis kaina gali pasikeisti.
-
Kokia yra ZTE Axon 20 4G išleidimo data?
ZTE Axon 20 4G buvo oficialiai išleistas 2020 m. gruodžio 04 d., penktadienis
-
Ar ZTE Axon 20 4G galima įsigyti parduotuvėse?
Ne, ZTE Axon 20 4G oficialiose parduotuvėse nėra, nes jo gamyba nutraukta. Tačiau jį galite rasti neoficialiose parduotuvėse, pvz., „eBay“ ir pan.
-
Koks yra ZTE Axon 20 4G svoris?
ZTE Axon 20 4G sveria apie 198 gramus
-
Koks yra ZTE Axon 20 4G ekrano dydis?
ZTE Axon 20 4G ekrano dydis yra 6.92 colių
-
Ar ZTE Axon 20 4G palaiko 5G tinklus?
Ne, ZTE Axon 20 4G nepalaiko 5G tinklo
-
Kiek kamerų turi ZTE Axon 20 4G?
ZTE Axon 20 4G turi Keturguba kamera gale ir Viena kamera priekyje (asmenukėms)