Huawei nova 8 SE
Huawei nova 8 SE Techniniai duomenys
Bendra informacija
| Prekės ženklas | Huawei |
| Modelis | nova 8 SE |
| Modelio alternatyvus | JSC-AN00 (Tarptautinis) |
| Paskelbta | 2020 m. lapkričio 11 d., trečiadienis |
| Išleidimo data | 2020 m. lapkričio 11 d., trečiadienis |
| Būsena | Nutraukta |
| Kainos | €330 |
Dizainas
| Aukštis | 161.1 mm (6.34″) |
| Plotis | 74.8 mm (2.94″) |
| Storis | 7.5 mm (0.30″) |
| Svoris | 178 g (6.28 oz) |
| Spalvos | Juoda, Mėlyna, Tamsiai mėlyna, Sidabrinė |
Ekranas
| Ekrano tipas | OLED |
| Ekrano dydis | 6.53″ |
| Ekrano raiška | 1080 × 2400 px |
| Kraštinių santykis | 20:9 |
| Pikselių tankis | 403 ppi |
| Ekrano ir korpuso santykis | ≈ 85.4% |
| Liečiamas ekranas | Taip |
| Ekranas be rėmelių | Taip |
| Ekrano savybės | Talpiųjų jutiklių ekranas HDR10 Multitouch ekranas |
Aparatinė įranga
| Lustų rinkinys | MediaTek Dimensity 720 (Tarptautinis) MediaTek Dimensity 800U (Tarptautinis) |
| Procesoriaus branduoliai | 8 (Tarptautinis) 8 (Tarptautinis) |
| Technologinis procesas | 7 nm (Tarptautinis) 7 nm (Tarptautinis) |
| Maks. procesoriaus dažnis | 2 GHz (Tarptautinis) 2.4 GHz (Tarptautinis) |
| Procesoriaus architektūra | 64-bit (Tarptautinis) 64-bit (Tarptautinis) |
| Mikroarchitektūra | Cortex-A76 Cortex-A55 (Tarptautinis) Cortex-A76 Cortex-A55 (Tarptautinis) |
| Atminties tipas | LPDDR4X (Tarptautinis) LPDDR4X (Tarptautinis) |
| GPU | ARM Mali-G57 MC3 (Tarptautinis) ARM Mali-G57 MC3 (Tarptautinis) |
| RAM | 8GB |
| Vidinė atmintis | 128GB |
| Variantai | 128GB 8GB RAM |
| Išplečiama atmintis | Ne |
Programinė įranga
| Operacinė sistema | Android 10 (Quince Tart) |
| Naudotojo sąsaja | EMUI 10.1 |
| „Google Play“ paslaugos | Ne |
Pagrindinė kamera
| Kameros palaikymas | Taip |
| Keturguba kamera | 64 MP, ƒ/1.9, 26 mm ( Plataus kampo ) PDAF 8 MP, ƒ/2.4, 17 mm, 120° ( Itin plataus kampo ) 2 MP ( Makro ) 0.08 MP ( Pagalbinis objektyvas ) |
| Blykstės palaikymas | Taip |
| Blykstės tipas | LED blykstė |
| Funkcijos | Automatinė blykstė Nuolatinio fotografavimo režimas Skaitmeninis priartinimas Ekspozicijos kompensavimas Didelis dinaminis diapazonas (HDR) ISO nustatymai Panorama Bakstelėkite fokusui |
| Vaizdo įrašų palaikymas | Taip |
| Vaizdo įrašų raiška | 2160p @ 30 fps 1080p @ 30 fps |
Priekinė kamera
| Kameros palaikymas | Taip |
| Viena kamera | 16 MP, ƒ/2.0 ( Plataus kampo ) |
| Funkcijos | Didelis dinaminis diapazonas (HDR) |
| Vaizdo įrašų palaikymas | Taip |
| Vaizdo įrašų raiška | 1080p @ 30 fps |
Baterija
| Tipas | Li-Poly |
| Talpa | 3800 mAh |
| Laidinio įkrovimo greitis | 66 W |
| Greito įkrovimo palaikymas | Taip |
Tinklas
| SIM kortelės | Dual SIM (Nano-SIM + Nano-SIM) |
| VoLTE palaikymas | Taip |
| Duomenų perdavimo sparta | 5G, LTE, HSPA |
| 2G juostos | GSM: 850 / 900 / 1800 / 1900 MHz CDMA: 800 MHz |
| 3G juostos | HSPA: 850 / 900 / 1700 / 1900 / 2100 / 800 MHz |
| 4G juostos | LTE: b1 (2100), b2 (1900), b3 (1800), b4 (1700), b5 (850), b8 (900), b18 (800), b19 (800), b26 (850), b34 (2000), b38 (2600), b39 (1900), b40 (2300), b41 (2500 MHz) |
| 5G juostos | 5G: n1 (2100), n28 (700), n41 (2500), n77 (3700), n78 (3500 MHz) |
Ryšiai
| Wi‑Fi palaikymas | Taip ( Wi-Fi 5 ) |
| Wi‑Fi standartai | 802.11/a/b/g/n/ac |
| Wi‑Fi funkcijos | Dual-band, Mobilusis taškas, Wi-Fi Direct |
| Bluetooth palaikymas | Taip, v5.1 |
| USB prievadai | USB Type-C 2.0 USB On-The-Go |
| USB jungtys | Įkrovimas per USB, USB masinio saugojimo įrenginys (UMS) |
| GPS palaikymas | Taip |
| GPS funkcijos | GPS, BDS, GALILEO, GLONASS, QZSS |
| NFC palaikymas | Ne |
Multimedija
| Garsiakalbis | Taip |
| Ausinių lizdas | Ne |
| FM radijas | Ne |
Funkcijos
| Jutikliai | Accelerometras Kompasas / Magnetometras Pirštų atspaudų jutiklis Giroskopas Artumo jutiklis |
Atsakomybės apribojimas: Negalime garantuoti, kad šiame puslapyje pateikta informacija yra tiksli.
Huawei nova 8 SE apžvalgos
Vaizdo įrašų apžvalgos
Huawei nova 8 SE nuotraukos
Dažnai užduodami klausimai
-
Kokia yra Huawei nova 8 SE kaina?
Huawei nova 8 SE kaina yra €330, o artimiausiomis dienomis kaina gali pasikeisti.
-
Kokia yra Huawei nova 8 SE išleidimo data?
Huawei nova 8 SE buvo oficialiai išleistas 2020 m. lapkričio 11 d., trečiadienis
-
Ar Huawei nova 8 SE galima įsigyti parduotuvėse?
Ne, Huawei nova 8 SE oficialiose parduotuvėse nėra, nes jo gamyba nutraukta. Tačiau jį galite rasti neoficialiose parduotuvėse, pvz., „eBay“ ir pan.
-
Koks yra Huawei nova 8 SE svoris?
Huawei nova 8 SE sveria apie 178 gramus
-
Koks yra Huawei nova 8 SE ekrano dydis?
Huawei nova 8 SE ekrano dydis yra 6.53 colių
-
Ar Huawei nova 8 SE palaiko 5G tinklus?
Taip, Huawei nova 8 SE palaiko 5G tinklus šiose juostose: n1, n28, n41, n77, n78
-
Kiek kamerų turi Huawei nova 8 SE?
Huawei nova 8 SE turi Keturguba kamera gale ir Viena kamera priekyje (asmenukėms)
-
Ar galiu naudoti „Google Play“ paslaugas Huawei nova 8 SE?
Ne, „Google Play“ paslaugos nepalaikomos Huawei nova 8 SE