Xiaomi Redmi K20 Pro Premium
Xiaomi Redmi K20 Pro Premium Techniniai duomenys
Bendra informacija
| Prekės ženklas | Xiaomi |
| Modelis | Redmi K20 Pro Premium |
| Paskelbta | 2019 m. rugsėjo 01 d., sekmadienis |
| Išleidimo data | 2019 m. rugsėjo 01 d., sekmadienis |
| Būsena | Nutraukta |
| Kainos | €450 |
Dizainas
| Aukštis | 156.7 mm (6.17″) |
| Plotis | 74.3 mm (2.93″) |
| Storis | 8.8 mm (0.35″) |
| Svoris | 191 g (6.74 oz) |
| Korpuso medžiagos | Galinė dalis: Gorilla Glass 5 Rėmas: Aliuminis Priekinė dalis: Gorilla stiklas 5 |
| Spalvos | Anglies juoda, Liepsnos raudona, Ledyno mėlyna spalva, Perlų balta spalva, Vasaros medus |
Ekranas
| Ekrano tipas | Super AMOLED |
| Ekrano dydis | 6.39″ |
| Ekrano raiška | 1080 × 2340 px |
| Kraštinių santykis | 19.5:9 |
| Pikselių tankis | 403 ppi |
| Ekrano ir korpuso santykis | ≈ 86.1% |
| Ekrano apsauga | Corning Gorilla Glass 5 stiklas |
| Liečiamas ekranas | Taip |
| Ekranas be rėmelių | Taip |
| Ekrano savybės | Talpiųjų jutiklių ekranas HDR10 Multitouch ekranas |
Aparatinė įranga
| Lustų rinkinys | Qualcomm Snapdragon 855+ |
| Procesoriaus branduoliai | 8 |
| Technologinis procesas | 7 nm |
| Maks. procesoriaus dažnis | 2.96 GHz |
| Procesoriaus architektūra | 64-bit |
| Mikroarchitektūra | 1x 2.96 GHz – Cortex-A76 3x 2.42 GHz – Cortex-A76 4x 1.8 GHz – Cortex-A55 |
| Atminties tipas | LPDDR4X |
| GPU | Qualcomm Adreno 640 |
| RAM | 8GB, 12GB |
| Vidinė atmintis | 128GB, 512GB |
| Vidinės atminties tipas | UFS 2.1 |
| Variantai | 128GB 8GB RAM 512GB 8GB RAM 512GB 12GB RAM |
| Išplečiama atmintis | Ne |
Programinė įranga
| Operacinė sistema | Android 10 (Quince Tart) |
| Naudotojo sąsaja | MIUI 11 |
Pagrindinė kamera
| Kameros palaikymas | Taip |
| Triguba kamera | 48 MP, ƒ/1.8, 26 mm ( Plataus kampo ), 0.8 μm, 1/2.0" Jutiklio dydis 8 MP, ƒ/2.4, 53 mm ( Teleobjektyvas ), 1.12 μm, x2 Optinis priartinimas, 1/4.0" Jutiklio dydis 13 MP, ƒ/2.4, 12 mm ( Itin plataus kampo ), 1.12 μm, 1/3.1" Jutiklio dydis |
| Blykstės palaikymas | Taip |
| Blykstės tipas | Dviguba LED blykstė |
| Funkcijos | Lazerinis automatinis fokusavimas Nuolatinio fotografavimo režimas Skaitmeninis priartinimas Ekspozicijos kompensavimas Veido aptikimas Didelis dinaminis diapazonas (HDR) ISO nustatymai Panorama Bakstelėkite fokusui |
| Vaizdo įrašų palaikymas | Taip |
| Vaizdo įrašų raiška | 2160p @ 30/60 fps 1080p @ 960/30/120/240 fps |
Priekinė kamera
| Kameros palaikymas | Taip |
| Viena kamera | 20 MP, ƒ/2.2 ( Plataus kampo ), 0.8 μm, 1/3.4" Jutiklio dydis |
| Funkcijos | Didelis dinaminis diapazonas (HDR) |
| Vaizdo įrašų palaikymas | Taip |
| Vaizdo įrašų raiška | 1080p @ 30 fps |
Baterija
| Tipas | Li-Poly |
| Talpa | 4000 mAh |
| Išimamumas | Neišimama |
| Laidinio įkrovimo greitis | 27 W |
| Greito įkrovimo palaikymas | Taip |
Tinklas
| SIM kortelės | Dual SIM (Nano-SIM + Nano-SIM) |
| VoLTE palaikymas | Taip |
| Duomenų perdavimo sparta | LTE, HSPA |
| 2G juostos | GSM: 850 / 900 / 1800 / 1900 MHz CDMA: 800 MHz |
| 3G juostos | HSPA: 850 / 900 / 1900 / 2100 MHz |
| 4G juostos | LTE: b1 (2100), b3 (1800), b5 (850), b7 (2600), b8 (900), b34 (2000), b38 (2600), b39 (1900), b40 (2300), b41 (2500 MHz) |
Ryšiai
| Wi‑Fi palaikymas | Taip ( Wi-Fi 5 ) |
| Wi‑Fi standartai | 802.11/a/b/g/n/ac |
| Wi‑Fi funkcijos | Dual-band, Mobilusis taškas, Wi-Fi Direct |
| Bluetooth palaikymas | Taip, v5.0 |
| USB prievadai | USB Type-C 2.0 USB On-The-Go |
| USB jungtys | Įkrovimas per USB, USB masinio saugojimo įrenginys (UMS) |
| GPS palaikymas | Taip |
| GPS funkcijos | BDS, GPS (L1 & L5), GALILEO, GLONASS |
| NFC palaikymas | Taip |
Multimedija
| Garsiakalbis | Taip |
| Ausinių lizdas | Taip |
| Garso tipas | 24 bitų/192 kHz Hi-Res garsas |
| FM radijas | Taip |
Funkcijos
| Jutikliai | Accelerometras Kompasas / Magnetometras Pirštų atspaudų jutiklis Giroskopas Artumo jutiklis |
Atsakomybės apribojimas: Negalime garantuoti, kad šiame puslapyje pateikta informacija yra tiksli.
Xiaomi Redmi K20 Pro Premium apžvalgos
Vaizdo įrašų apžvalgos
Xiaomi Redmi K20 Pro Premium nuotraukos
Dažnai užduodami klausimai
-
Kokia yra Xiaomi Redmi K20 Pro Premium kaina?
Xiaomi Redmi K20 Pro Premium kaina yra €450, o artimiausiomis dienomis kaina gali pasikeisti.
-
Kokia yra Xiaomi Redmi K20 Pro Premium išleidimo data?
Xiaomi Redmi K20 Pro Premium buvo oficialiai išleistas 2019 m. rugsėjo 01 d., sekmadienis
-
Ar Xiaomi Redmi K20 Pro Premium galima įsigyti parduotuvėse?
Ne, Xiaomi Redmi K20 Pro Premium oficialiose parduotuvėse nėra, nes jo gamyba nutraukta. Tačiau jį galite rasti neoficialiose parduotuvėse, pvz., „eBay“ ir pan.
-
Koks yra Xiaomi Redmi K20 Pro Premium svoris?
Xiaomi Redmi K20 Pro Premium sveria apie 191 gramus
-
Koks yra Xiaomi Redmi K20 Pro Premium ekrano dydis?
Xiaomi Redmi K20 Pro Premium ekrano dydis yra 6.39 colių
-
Kiek kamerų turi Xiaomi Redmi K20 Pro Premium?
Xiaomi Redmi K20 Pro Premium turi Triguba kamera gale ir Viena kamera priekyje (asmenukėms)