Xiaomi Black Shark 2 Pro
Xiaomi Black Shark 2 Pro Techniniai duomenys
Bendra informacija
| Prekės ženklas | Xiaomi |
| Modelis | Black Shark 2 Pro |
| Modelio alternatyvus | DLT-A0 (Tarptautinis) DLT-H0 (Tarptautinis) |
| Paskelbta | 2019 m. rugpjūčio 01 d., ketvirtadienis |
| Išleidimo data | 2019 m. rugpjūčio 01 d., ketvirtadienis |
| Būsena | Nutraukta |
| Kainos | €550 |
Dizainas
| Aukštis | 163.6 mm (6.44″) |
| Plotis | 75 mm (2.95″) |
| Storis | 8.8 mm (0.35″) |
| Svoris | 205 g (7.23 oz) |
| Korpuso medžiagos | Galinė dalis: Aliuminis Rėmas: Aliuminis Priekinė dalis: Stiklas |
| Spalvos | Gulf Blue., Iceberg Grey, Šešėlis juodas, Streamer violetinė spalva |
Ekranas
| Ekrano tipas | AMOLED |
| Ekrano dydis | 6.39″ |
| Ekrano raiška | 1080 × 2340 px |
| Kraštinių santykis | 19.5:9 |
| Pikselių tankis | 403 ppi |
| Ekrano ir korpuso santykis | ≈ 81.7% |
| Liečiamas ekranas | Taip |
| Ekranas be rėmelių | Taip |
| Ekrano savybės | Talpiųjų jutiklių ekranas Multitouch ekranas |
Aparatinė įranga
| Lustų rinkinys | Qualcomm Snapdragon 855+ |
| Procesoriaus branduoliai | 8 |
| Technologinis procesas | 7 nm |
| Maks. procesoriaus dažnis | 2.96 GHz |
| Procesoriaus architektūra | 64-bit |
| Mikroarchitektūra | 1x 2.96 GHz – Cortex-A76 3x 2.42 GHz – Cortex-A76 4x 1.8 GHz – Cortex-A55 |
| Atminties tipas | LPDDR4X |
| GPU | Qualcomm Adreno 640 |
| RAM | 8GB, 12GB |
| Vidinė atmintis | 128GB, 256GB |
| Vidinės atminties tipas | UFS 3.0 |
| Variantai | 128GB 8GB RAM 128GB 12GB RAM 256GB 12GB RAM |
| Išplečiama atmintis | Ne |
Programinė įranga
| Operacinė sistema | Android 9.0 (Pie) |
Pagrindinė kamera
| Kameros palaikymas | Taip |
| Dviguba kamera | 48 MP, ƒ/1.8, 28 mm ( Plataus kampo ), 0.8 μm, 1/2.0" Jutiklio dydis PDAF 12 MP, ƒ/2.2, 54 mm ( Teleobjektyvas ), 1.0 μm, x2 Optinis priartinimas PDAF |
| Blykstės palaikymas | Taip |
| Blykstės tipas | LED blykstė |
| Funkcijos | Automatinė blykstė Nuolatinio fotografavimo režimas Skaitmeninis priartinimas Ekspozicijos kompensavimas Veido aptikimas Didelis dinaminis diapazonas (HDR) ISO nustatymai Panorama Bakstelėkite fokusui |
| Vaizdo įrašų palaikymas | Taip |
| Vaizdo įrašų raiška | 2160p @ 30/60 fps 1080p @ 30/60/120 fps 720p @ 1920 fps |
Priekinė kamera
| Kameros palaikymas | Taip |
| Viena kamera | 20 MP, ƒ/2.0 ( Plataus kampo ), 0.9 μm, 1/3" Jutiklio dydis |
| Funkcijos | Didelis dinaminis diapazonas (HDR) |
| Vaizdo įrašų palaikymas | Taip |
| Vaizdo įrašų raiška | 1080p @ 30 fps |
Baterija
| Tipas | Li-Ion |
| Talpa | 4000 mAh |
| Išimamumas | Neišimama |
| Laidinio įkrovimo greitis | 27 W |
| Greito įkrovimo palaikymas | Taip |
Tinklas
| SIM kortelės | Dual SIM (Nano-SIM + Nano-SIM) |
| VoLTE palaikymas | Taip |
| Duomenų perdavimo sparta | LTE (5CA/3CA) Cat18 1200/150 Mbps, HSPA 42.2/5.76 Mbps |
| 2G juostos | GSM: 850 / 900 / 1800 / 1900 MHz CDMA: 800 MHz |
| 3G juostos | HSPA: 850 / 900 / 1900 / 2100 MHz |
| 4G juostos | LTE: b1 (2100), b2 (1900), b3 (1800), b4 (1700), b5 (850), b7 (2600), b8 (900), b19 (800), b20 (800), b28 (700), b34 (2000), b38 (2600), b39 (1900), b40 (2300), b41 (2500 MHz) |
Ryšiai
| Wi‑Fi palaikymas | Taip ( Wi-Fi 5 ) |
| Wi‑Fi standartai | 802.11/a/b/g/n/ac |
| Wi‑Fi funkcijos | Dual-band, Mobilusis taškas, Wi-Fi Direct |
| Bluetooth palaikymas | Taip, v5.0 |
| USB prievadai | USB Type-C 2.0 |
| USB jungtys | Įkrovimas per USB, USB masinio saugojimo įrenginys (UMS) |
| GPS palaikymas | Taip |
| GPS funkcijos | GPS, BDS, GALILEO, GLONASS, QZSS |
| NFC palaikymas | Ne |
Multimedija
| Garsiakalbis | Taip |
| Ausinių lizdas | Ne |
| Garso tipas | Stereogarsiakalbiai |
| FM radijas | Ne |
Funkcijos
| Jutikliai | Accelerometras Kompasas / Magnetometras Pirštų atspaudų jutiklis Giroskopas Artumo jutiklis |
Atsakomybės apribojimas: Negalime garantuoti, kad šiame puslapyje pateikta informacija yra tiksli.
Xiaomi Black Shark 2 Pro apžvalgos
Vaizdo įrašų apžvalgos
Xiaomi Black Shark 2 Pro nuotraukos
Dažnai užduodami klausimai
-
Kokia yra Xiaomi Black Shark 2 Pro kaina?
Xiaomi Black Shark 2 Pro kaina yra €550, o artimiausiomis dienomis kaina gali pasikeisti.
-
Kokia yra Xiaomi Black Shark 2 Pro išleidimo data?
Xiaomi Black Shark 2 Pro buvo oficialiai išleistas 2019 m. rugpjūčio 01 d., ketvirtadienis
-
Ar Xiaomi Black Shark 2 Pro galima įsigyti parduotuvėse?
Ne, Xiaomi Black Shark 2 Pro oficialiose parduotuvėse nėra, nes jo gamyba nutraukta. Tačiau jį galite rasti neoficialiose parduotuvėse, pvz., „eBay“ ir pan.
-
Koks yra Xiaomi Black Shark 2 Pro svoris?
Xiaomi Black Shark 2 Pro sveria apie 205 gramus
-
Koks yra Xiaomi Black Shark 2 Pro ekrano dydis?
Xiaomi Black Shark 2 Pro ekrano dydis yra 6.39 colių
-
Kiek kamerų turi Xiaomi Black Shark 2 Pro?
Xiaomi Black Shark 2 Pro turi Dviguba kamera gale ir Viena kamera priekyje (asmenukėms)