Tecno Pova Curve 2
Tecno Pova Curve 2 Techniniai duomenys
Bendra informacija
| Prekės ženklas | Tecno |
| Modelis | Pova Curve 2 |
| Modelio alternatyvus | LK7K (Tarptautinis) |
| Paskelbta | 2026 m. vasario 13 d., penktadienis |
| Išleidimo data | 2026 m. vasario 20 d., penktadienis |
| Būsena | Prekyboje |
| Kainos | €260 |
Dizainas
| Storis | 7.4 mm (0.29″) |
| Svoris | 195 g (6.88 oz) |
| Spalvos | Violetinė, Sidabrinė, Titano |
| Atsparumas | Dulkėms nepraleidžiantis ir atsparus vandeniui (prie vandens purslų) |
| Atsparumo sertifikatai (IP) | IP64 |
Ekranas
| Ekrano tipas | AMOLED |
| Ekrano dydis | 6.78″ |
| Ekrano raiška | 1208 × 2644 px |
| Atnaujinimo dažnis | 144 Hz |
| Kraštinių santykis | 19.5:9 |
| Pikselių tankis | 429 ppi |
| Maksimalus ryškumas | 4500 cd/m² |
| Ekrano apsauga | Corning Gorilla Glass 7i stiklas, Atsparus kritimui (iki 1,5 m) |
| Liečiamas ekranas | Taip |
| Ekrano savybės | 2304Hz PWM Dimming Talpiųjų jutiklių ekranas Multitouch ekranas |
Aparatinė įranga
| Lustų rinkinys | MediaTek Dimensity 7100 |
| Procesoriaus branduoliai | 8 |
| Technologinis procesas | 6 nm |
| Maks. procesoriaus dažnis | 2400 MHz |
| Procesoriaus architektūra | 64-bit |
| Mikroarchitektūra | 4x 2.4 GHz – Cortex-A78 4x 2.0 GHz – Cortex-A55 |
| Atminties tipas | LPDDR5 |
| GPU | ARM Mali-G610 MC2 |
| RAM | 8GB |
| Vidinė atmintis | 128GB, 256GB |
| Vidinės atminties tipas | UFS 2.2 |
| Variantai | 128GB 8GB RAM 256GB 8GB RAM |
| Išplečiama atmintis | Ne |
Programinė įranga
| Operacinė sistema | Android 16 (Baklava) |
| Naudotojo sąsaja | HIOS 16 |
Pagrindinė kamera
| Kameros palaikymas | Taip |
| Dviguba kamera | 50 MP, ƒ/1.8 ( Plataus kampo ) PDAF 2 MP ( Pagalbinis objektyvas ) |
| Blykstės palaikymas | Taip |
| Blykstės tipas | LED blykstė |
| Funkcijos | Didelis dinaminis diapazonas (HDR) Panorama |
| Vaizdo įrašų palaikymas | Taip |
| Vaizdo įrašų raiška | 1440p @ 30 fps 1080p @ 30 fps |
Priekinė kamera
| Kameros palaikymas | Taip |
| Viena kamera | 13 MP |
| Vaizdo įrašų palaikymas | Taip |
| Vaizdo įrašų raiška | 1080p @ 30 fps |
Baterija
| Talpa | 8000 mAh |
| Laidinio įkrovimo greitis | 45 W |
Tinklas
| SIM kortelės | Dual SIM (Nano-SIM + Nano-SIM) |
| VoLTE palaikymas | Taip |
| Duomenų perdavimo sparta | 5G, LTE, HSPA |
| 2G juostos | GSM: 850 / 900 / 1800 / 1900 MHz |
| 3G juostos | HSPA: 850 / 900 / 1700 / 1900 / 2100 MHz |
| 4G juostos | LTE: b3 (1800), b41 (2500 MHz) |
| 5G juostos | 5G: n1 (2100), n2 (1900 MHz) |
Ryšiai
| Wi‑Fi palaikymas | Taip ( Wi-Fi 6 ) |
| Wi‑Fi standartai | 802.11/a/b/g/n/ac/ax |
| Wi‑Fi funkcijos | Dual-band |
| Bluetooth palaikymas | Taip, v5.4 |
| USB prievadai | USB Type-C 2.0 USB On-The-Go |
| USB jungtys | Įkrovimas per USB, USB masinio saugojimo įrenginys (UMS) |
| GPS palaikymas | Taip |
| GPS funkcijos | GPS |
| NFC palaikymas | Ne |
Multimedija
| Garsiakalbis | Taip |
| Ausinių lizdas | Ne |
| Garso tipas | 24 bitų/192 kHz Hi-Res garsas, 24 bitų/192kHz aukštos raiškos belaidis garsas, Dolby Atmos, Stereogarsiakalbiai |
| FM radijas | Taip |
Funkcijos
| Jutikliai | Accelerometras Kompasas Optinis pirštų atspaudų jutiklis po ekranu Artumo jutiklis |
| Papildomos funkcijos | Apėjimo įkrovimas |
Atsakomybės apribojimas: Negalime garantuoti, kad šiame puslapyje pateikta informacija yra tiksli.
Tecno Pova Curve 2 nuotraukos
Dažnai užduodami klausimai
-
Kokia yra Tecno Pova Curve 2 kaina?
Tecno Pova Curve 2 kaina yra €260, o artimiausiomis dienomis kaina gali pasikeisti.
-
Kokia yra Tecno Pova Curve 2 išleidimo data?
Tecno Pova Curve 2 buvo oficialiai išleistas 2026 m. vasario 20 d., penktadienis
-
Ar Tecno Pova Curve 2 galima įsigyti parduotuvėse?
Taip, Tecno Pova Curve 2 galima įsigyti parduotuvėse, nes jis vis dar gaminamas.
-
Koks yra Tecno Pova Curve 2 svoris?
Tecno Pova Curve 2 sveria apie 195 gramus
-
Koks yra Tecno Pova Curve 2 ekrano dydis?
Tecno Pova Curve 2 ekrano dydis yra 6.78 colių
-
Ar Tecno Pova Curve 2 palaiko 5G tinklus?
Taip, Tecno Pova Curve 2 palaiko 5G tinklus šiose juostose: n1, n2
-
Kiek kamerų turi Tecno Pova Curve 2?
Tecno Pova Curve 2 turi Dviguba kamera gale ir Viena kamera priekyje (asmenukėms)