Honor X80i
Honor X80i Techniniai duomenys
Bendra informacija
| Prekės ženklas | Honor |
| Modelis | X80i |
| Modelio alternatyvus | LNA-AN00 (Tarptautinis) |
| Paskelbta | 2026 m. balandžio 01 d., trečiadienis |
| Išleidimo data | 2026 m. balandžio 10 d., penktadienis |
| Būsena | Netrukus |
| Kainos | €250 |
Dizainas
| Aukštis | 157.4 mm (6.20″) |
| Plotis | 75.4 mm (2.97″) |
| Storis | 7.3 mm (0.29″) |
| Svoris | 185 g (6.53 oz) |
| Korpuso medžiagos | Galinė: Stiklas Rėmas: Aliuminis Priekinė dalis: Stiklas |
| Spalvos | Juoda, Žalia, Rožinė, Balta |
| Atsparumas | Sandarūs dulkėms ir atsparūs vandeniui (aukšto slėgio vandens srautai) |
| Atsparumo sertifikatai (IP) | IP66 |
Ekranas
| Ekrano tipas | AMOLED |
| Ekrano dydis | 6.6″ |
| Ekrano raiška | 1200 × 2600 px |
| Atnaujinimo dažnis | 120 Hz |
| Kraštinių santykis | 19.5:9 |
| Pikselių tankis | 434 ppi |
| Ekrano ir korpuso santykis | ≈ 90.1% |
| Maksimalus ryškumas | 6500 cd/m² |
| Ekrano apsauga | Aliumosilikatinis stiklas, Atsparus kritimui (iki 1,8 m) |
| Liečiamas ekranas | Taip |
| Ekranas be rėmelių | Taip |
| Ekrano savybės | 1 milijardas spalvų 3840Hz PWM Dimming |
Aparatinė įranga
| Lustų rinkinys | MediaTek Dimensity 6400 |
| Procesoriaus branduoliai | 8 |
| Technologinis procesas | 6 nm |
| Maks. procesoriaus dažnis | 2500 MHz |
| Procesoriaus architektūra | 64-bit |
| Mikroarchitektūra | 2x 2.5 GHz – Cortex-A76 6x 2.0 GHz – Cortex-A55 |
| Atminties tipas | LPDDR4X |
| GPU | ARM Mali-G57 MC2 |
| RAM | 8GB, 12GB |
| Vidinė atmintis | 128GB, 256GB, 512GB |
| Variantai | 128GB 8GB RAM 256GB 8GB RAM 256GB 12GB RAM 512GB 12GB RAM |
| Išplečiama atmintis | Ne |
Programinė įranga
| Operacinė sistema | Android 16 (Baklava) |
Pagrindinė kamera
| Kameros palaikymas | Taip |
| Viena kamera | 50 MP, ƒ/1.8 ( Plataus kampo ) PDAF |
| Blykstės palaikymas | Taip |
| Blykstės tipas | LED blykstė |
| Funkcijos | Didelis dinaminis diapazonas (HDR) Panorama |
| Vaizdo įrašų palaikymas | Taip |
| Vaizdo įrašų raiška | 1080p @ 30 fps |
Priekinė kamera
| Kameros palaikymas | Taip |
| Viena kamera | 8 MP, ƒ/2.0 ( Plataus kampo ) |
| Vaizdo įrašų palaikymas | Taip |
| Vaizdo įrašų raiška | 1080p @ 30 fps |
Baterija
| Tipas | Li-Poly |
| Talpa | 7000 mAh |
| Laidinio įkrovimo greitis | 45 W |
| Funkcijos | Atvirkštinis laidinis įkrovimas |
Tinklas
| SIM kortelės | Dual SIM (Nano-SIM + Nano-SIM) |
| VoLTE palaikymas | Taip |
| Duomenų perdavimo sparta | 5G, LTE, HSPA |
| 2G juostos | GSM: 850 / 900 / 1800 / 1900 MHz |
| 3G juostos | HSPA: 850 / 900 / 1900 / 2100 MHz |
| 4G juostos | LTE: b3 (1800), b41 (2500 MHz) |
| 5G juostos | 5G: n1 (2100), n2 (1900 MHz) |
Ryšiai
| Wi‑Fi palaikymas | Taip ( Wi-Fi 5 ) |
| Wi‑Fi standartai | 802.11/a/b/g/n/ac |
| Wi‑Fi funkcijos | Dual-band, Wi-Fi Direct |
| Bluetooth palaikymas | Taip, v6.0 |
| USB prievadai | USB Type-C 2.0 USB On-The-Go |
| USB jungtys | Įkrovimas per USB, USB masinio saugojimo įrenginys (UMS) |
| GPS palaikymas | Taip |
| GPS funkcijos | BDS (B1I & B1C), GALILEO, GLONASS, GPS, QZSS |
| NFC palaikymas | Taip |
Multimedija
| Garsiakalbis | Taip |
| Ausinių lizdas | Ne |
| Garso tipas | Stereogarsiakalbiai |
Funkcijos
| Jutikliai | Accelerometras Kompasas Optinis pirštų atspaudų jutiklis po ekranu Artumo jutiklis (ultragarsinis) |
Atsakomybės apribojimas: Negalime garantuoti, kad šiame puslapyje pateikta informacija yra tiksli.
Honor X80i nuotraukos
Dažnai užduodami klausimai
-
Kokia yra Honor X80i kaina?
Honor X80i kaina yra €250, o artimiausiomis dienomis kaina gali pasikeisti.
-
Kokia yra tikėtina Honor X80i išleidimo data?
Honor X80i bus išleistas 2026 m. balandžio 10 d., penktadienis
-
Ar Honor X80i galima įsigyti parduotuvėse?
Ne, Honor X80i oficialiuose parduotuvėse nėra, nes ji dar nebuvo išleista.
-
Koks yra Honor X80i svoris?
Honor X80i sveria apie 185 gramus
-
Koks yra Honor X80i ekrano dydis?
Honor X80i ekrano dydis yra 6.6 colių
-
Ar Honor X80i palaiko 5G tinklus?
Taip, Honor X80i palaiko 5G tinklus šiose juostose: n1, n2
-
Kiek kamerų turi Honor X80i?
Honor X80i turi Viena kamera gale ir Viena kamera priekyje (asmenukėms)