Lenovo M10 FHD REL
Lenovo M10 FHD REL Techniniai duomenys
Bendra informacija
| Prekės ženklas | Lenovo |
| Modelis | M10 FHD REL |
| Modelio alternatyvus | TB-X605FC (Tarptautinis) TB-X605LC (Tarptautinis) ZA4Y0079IN (Tarptautinis) TB-X605M (Tarptautinis) TB-X605L (Tarptautinis) |
| Paskelbta | 2020 m. sausio 24 d., penktadienis |
| Išleidimo data | 2020 m. sausio 24 d., penktadienis |
| Būsena | Nutraukta |
| Kainos | €180 |
Dizainas
| Svoris | 520 g (18.34 oz) |
| Spalvos | Juoda |
Ekranas
| Ekrano tipas | IPS LCD |
| Ekrano dydis | 10.1″ |
| Ekrano raiška | 1200 × 1920 px |
| Kraštinių santykis | 16:10 |
| Pikselių tankis | 224 ppi |
| Maksimalus ryškumas | 320 cd/m² |
| Liečiamas ekranas | Taip |
| Ekranas be rėmelių | Ne |
| Ekrano savybės | Talpiųjų jutiklių ekranas Multitouch ekranas |
Aparatinė įranga
| Lustų rinkinys | Qualcomm Snapdragon 450 |
| Procesoriaus branduoliai | 8 |
| Technologinis procesas | 14 nm |
| Maks. procesoriaus dažnis | 1.8 GHz |
| Procesoriaus architektūra | 64-bit |
| Mikroarchitektūra | Cortex-A53 |
| Atminties tipas | LPDDR3 |
| GPU | Qualcomm Adreno 506 |
| RAM | 3GB |
| Vidinė atmintis | 32GB |
| Vidinės atminties tipas | eMMC 5.1 |
| Variantai | 32GB 3GB RAM |
| Išplečiama atmintis | Taip |
| Kortelių lizdai | microSDXC |
Programinė įranga
| Operacinė sistema | Android 9.0 (Pie) |
Pagrindinė kamera
| Kameros palaikymas | Taip |
| Viena kamera | 8 MP Automatinė blykstė |
| Vaizdo įrašų palaikymas | Taip |
| Vaizdo įrašų raiška | 1080p @ 30 fps |
Priekinė kamera
| Kameros palaikymas | Taip |
| Viena kamera | 5 MP |
Baterija
| Tipas | Li-Poly |
| Talpa | 7000 mAh |
Tinklas
| Mobilusis ryšys | Taip |
| VoLTE palaikymas | Taip |
| Duomenų perdavimo sparta | LTE Cat4 150/50 Mbps - cellular model only, HSPA 21.1/5.76 Mbps |
| 4G juostos | LTE: b3 (1800), b41 (2500 MHz) |
Ryšiai
| Wi‑Fi palaikymas | Taip ( Wi-Fi 5 ) |
| Wi‑Fi standartai | 802.11/a/b/g/n/ac |
| Wi‑Fi funkcijos | Dual-band, Mobilusis taškas, Wi-Fi Direct |
| Bluetooth palaikymas | Taip, v4.2 |
| USB prievadai | Micro-USB 2.0 |
| USB jungtys | Įkrovimas per USB, USB masinio saugojimo įrenginys (UMS) |
| GPS palaikymas | Taip |
| GPS funkcijos | GPS |
| NFC palaikymas | Ne |
Multimedija
| Garsiakalbis | Taip |
| Ausinių lizdas | Taip |
| Garso tipas | Stereogarsiakalbiai |
| FM radijas | Taip |
Funkcijos
| Jutikliai | Accelerometras |
Atsakomybės apribojimas: Negalime garantuoti, kad šiame puslapyje pateikta informacija yra tiksli.
Lenovo M10 FHD REL nuotraukos
Dažnai užduodami klausimai
-
Kokia yra Lenovo M10 FHD REL kaina?
Lenovo M10 FHD REL kaina yra €180, o artimiausiomis dienomis kaina gali pasikeisti.
-
Kokia yra Lenovo M10 FHD REL išleidimo data?
Lenovo M10 FHD REL buvo oficialiai išleistas 2020 m. sausio 24 d., penktadienis
-
Ar Lenovo M10 FHD REL galima įsigyti parduotuvėse?
Ne, Lenovo M10 FHD REL oficialiose parduotuvėse nėra, nes jo gamyba nutraukta. Tačiau jį galite rasti neoficialiose parduotuvėse, pvz., „eBay“ ir pan.
-
Koks yra Lenovo M10 FHD REL svoris?
Lenovo M10 FHD REL sveria apie 520 gramus
-
Koks yra Lenovo M10 FHD REL ekrano dydis?
Lenovo M10 FHD REL ekrano dydis yra 10.1 colių
-
Ar Lenovo M10 FHD REL palaiko 5G tinklus?
Ne, Lenovo M10 FHD REL nepalaiko 5G tinklo
-
Kiek kamerų turi Lenovo M10 FHD REL?
Lenovo M10 FHD REL turi Viena kamera gale ir Viena kamera priekyje (asmenukėms)