TCL Tab 10s
TCL Tab 10s Techniniai duomenys
Bendra informacija
| Prekės ženklas | TCL |
| Modelis | Tab 10s |
| Modelio alternatyvus | 9080G (Tarptautinis) 9081X (Tarptautinis) |
| Paskelbta | 2021 m. sausio 12 d., antradienis |
| Išleidimo data | 2021 m. balandžio 26 d., pirmadienis |
| Būsena | Prekyboje |
| Kainos | €170 |
Dizainas
| Aukštis | 241 mm (9.49″) |
| Plotis | 158.6 mm (6.24″) |
| Storis | 8.3 mm (0.33″) |
| Svoris | 464 g (16.37 oz) |
| Spalvos | Pilka, Sidabrinė |
Ekranas
| Ekrano tipas | IPS LCD |
| Ekrano dydis | 10.1″ |
| Ekrano raiška | 1200 × 1920 px |
| Kraštinių santykis | 16:10 |
| Pikselių tankis | 224 ppi |
| Ekrano ir korpuso santykis | ≈ 77.4% |
| Liečiamas ekranas | Taip |
| Ekranas be rėmelių | Ne |
| Ekrano savybės | Talpiųjų jutiklių ekranas Multitouch ekranas |
Aparatinė įranga
| Lustų rinkinys | MediaTek MT8768 |
| Procesoriaus branduoliai | 8 |
| Technologinis procesas | 12 nm |
| Maks. procesoriaus dažnis | 2.0 GHz |
| Procesoriaus architektūra | 64-bit |
| Mikroarchitektūra | Cortex-A53 |
| Atminties tipas | LPDDR4X |
| GPU | IMG PowerVR GE8320 |
| RAM | 3GB, 4GB |
| Vidinė atmintis | 32GB, 64GB |
| Vidinės atminties tipas | eMMC 5.1 |
| Variantai | 32GB 3GB RAM 64GB 4GB RAM |
| Išplečiama atmintis | Taip |
| Kortelių lizdai | microSDXC |
Programinė įranga
| Operacinė sistema | Android 10 (Quince Tart) |
Pagrindinė kamera
| Kameros palaikymas | Taip |
| Viena kamera | 8 MP, ƒ/2.0 ( Plataus kampo ), 1.12 μm, 1/4.0" Jutiklio dydis Automatinė blykstė |
| Blykstės palaikymas | Taip |
| Blykstės tipas | LED blykstė |
| Funkcijos | Automatinė blykstė Skaitmeninis priartinimas |
| Vaizdo įrašų palaikymas | Taip |
| Vaizdo įrašų raiška | 1080p @ 30 fps |
Priekinė kamera
| Kameros palaikymas | Taip |
| Viena kamera | 5 MP, ƒ/2.2 ( Plataus kampo ), 1.12 μm, 1/5.0" Jutiklio dydis |
| Vaizdo įrašų palaikymas | Taip |
| Vaizdo įrašų raiška | 1080p @ 30 fps |
Baterija
| Tipas | Li-Poly |
| Talpa | 8000 mAh |
| Laidinio įkrovimo greitis | 18 W |
| Greito įkrovimo palaikymas | Taip |
Tinklas
| SIM kortelės | Viena SIM (Nano-SIM) |
| VoLTE palaikymas | Taip |
| Duomenų perdavimo sparta | LTE - cellular model only, HSPA |
| 2G juostos | GSM: 850 / 900 / 1800 / 1900 MHz |
| 3G juostos | HSPA: 850 / 900 / 1700 / 1900 / 2100 MHz |
| 4G juostos | LTE: b1 (2100), b2 (1900), b3 (1800), b4 (1700), b5 (850), b7 (2600), b8 (900), b17 (700), b18 (800), b19 (800), b20 (800), b26 (850), b28 (700), b34 (2000), b38 (2600), b39 (1900), b40 (2300), b41 (2500 MHz) |
Ryšiai
| Wi‑Fi palaikymas | Taip ( Wi-Fi 5 ) |
| Wi‑Fi standartai | 802.11/a/b/g/n/ac |
| Wi‑Fi funkcijos | Dual-band, Mobilusis taškas, Wi-Fi Direct |
| Bluetooth palaikymas | Taip, v5.0 |
| USB prievadai | USB Type-C 2.0 |
| USB jungtys | Įkrovimas per USB, USB masinio saugojimo įrenginys (UMS) |
| GPS palaikymas | Taip |
| GPS funkcijos | GPS |
| NFC palaikymas | Ne |
Multimedija
| Garsiakalbis | Taip |
| Ausinių lizdas | Taip |
| Garso tipas | Dvigubi garsiakalbiai |
| FM radijas | Ne |
Funkcijos
| Jutikliai | Accelerometras Artumo jutiklis |
Atsakomybės apribojimas: Negalime garantuoti, kad šiame puslapyje pateikta informacija yra tiksli.
TCL Tab 10s apžvalgos
Vaizdo įrašų apžvalgos
TCL Tab 10s nuotraukos
Dažnai užduodami klausimai
-
Kokia yra TCL Tab 10s kaina?
TCL Tab 10s kaina yra €170, o artimiausiomis dienomis kaina gali pasikeisti.
-
Kokia yra TCL Tab 10s išleidimo data?
TCL Tab 10s buvo oficialiai išleistas 2021 m. balandžio 26 d., pirmadienis
-
Ar TCL Tab 10s galima įsigyti parduotuvėse?
Taip, TCL Tab 10s galima įsigyti parduotuvėse, nes jis vis dar gaminamas.
-
Koks yra TCL Tab 10s svoris?
TCL Tab 10s sveria apie 464 gramus
-
Koks yra TCL Tab 10s ekrano dydis?
TCL Tab 10s ekrano dydis yra 10.1 colių
-
Ar TCL Tab 10s palaiko 5G tinklus?
Ne, TCL Tab 10s nepalaiko 5G tinklo
-
Kiek kamerų turi TCL Tab 10s?
TCL Tab 10s turi Viena kamera gale ir Viena kamera priekyje (asmenukėms)