Infinix Hot 70
Infinix Hot 70 Techniniai duomenys
Bendra informacija
| Prekės ženklas | Infinix |
| Modelis | Hot 70 |
| Būsena | Gandai |
| Kainos | €130 |
Dizainas
| Aukštis | 167.9 mm (6.61″) |
| Plotis | 79.1 mm (3.11″) |
| Storis | 7.5 mm (0.30″) |
| Svoris | 195 g (6.88 oz) |
| Korpuso medžiagos | Galinė: Plastikas Rėmas: Plastikas Priekinė dalis: Stiklas |
| Spalvos | Juoda, Mėlyna, Oranžinė, Sidabrinė |
| Atsparumas | Atsparumas kritimams (iki 1,5 m) Dulkėms nepraleidžiantis ir atsparus vandeniui (prie vandens purslų) |
| Atsparumo sertifikatai (IP) | IP64 |
Ekranas
| Ekrano tipas | IPS LCD |
| Ekrano dydis | 6.78″ |
| Ekrano raiška | 720 × 1576 px |
| Atnaujinimo dažnis | 120 Hz |
| Kraštinių santykis | 19.5:9 |
| Pikselių tankis | 256 ppi |
| Ekrano ir korpuso santykis | ≈ 84.4% |
| Maksimalus ryškumas | 700 cd/m² |
Aparatinė įranga
| RAM | 4GB, 6GB, 8GB |
| Vidinė atmintis | 128GB |
| Variantai | 128GB 4GB RAM 128GB 6GB RAM 128GB 8GB RAM |
| Išplečiama atmintis | Taip |
| Kortelių lizdai | microSDXC |
Programinė įranga
| Operacinė sistema | Android 16 (Baklava) |
| Naudotojo sąsaja | XOS 16 |
Pagrindinė kamera
| Kameros palaikymas | Taip |
| Dviguba kamera | 50 MP, ƒ/1.9 ( Plataus kampo ) Automatinis fokusavimas (AF) 2 MP ( Pagalbinis objektyvas ) |
| Blykstės palaikymas | Taip |
| Blykstės tipas | Dviguba LED blykstė |
| Funkcijos | Didelis dinaminis diapazonas (HDR) Panorama |
| Vaizdo įrašų palaikymas | Taip |
| Vaizdo įrašų raiška | 1440p @ 30 fps 1080p @ 30 fps |
Priekinė kamera
| Kameros palaikymas | Taip |
| Viena kamera | 8 MP, ƒ/2.0 ( Plataus kampo ) |
| Vaizdo įrašų palaikymas | Taip |
Baterija
| Talpa | 6000 mAh |
| Laidinio įkrovimo greitis | 45 W |
| Funkcijos | Apėjimo įkrovimas Atvirkštinis laidinis įkrovimas |
Tinklas
| SIM kortelės | Dual SIM (Nano-SIM + Nano-SIM) |
| Duomenų perdavimo sparta | LTE, HSPA |
| 2G juostos | GSM: 850 / 900 / 1800 / 1900 MHz |
| 3G juostos | HSPA: 850 / 900 / 1700 / 1900 / 2100 MHz |
| 4G juostos | LTE: b3 (1800), b41 (2500 MHz) |
Ryšiai
| Wi‑Fi palaikymas | Taip ( Wi-Fi 5 ) |
| Wi‑Fi standartai | 802.11/a/b/g/n/ac |
| Wi‑Fi funkcijos | Dual-band |
| Bluetooth palaikymas | Taip, v5.4 |
| USB prievadai | USB Type-C 2.0 USB On-The-Go |
| USB jungtys | Įkrovimas per USB, USB masinio saugojimo įrenginys (UMS) |
| GPS palaikymas | Taip |
| GPS funkcijos | GPS |
| NFC palaikymas | Taip |
Multimedija
| Garsiakalbis | Taip |
| Ausinių lizdas | Taip |
| FM radijas | Taip |
Funkcijos
| Jutikliai | Accelerometras Kompasas Giroskopas Artumo jutiklis Šoninis pirštų atspaudų jutiklis |
Atsakomybės apribojimas: Negalime garantuoti, kad šiame puslapyje pateikta informacija yra tiksli.
Infinix Hot 70 nuotraukos
Dažnai užduodami klausimai
-
Kokia yra Infinix Hot 70 kaina?
Infinix Hot 70 kaina yra €130, o artimiausiomis dienomis kaina gali pasikeisti.
-
Ar Infinix Hot 70 galima įsigyti parduotuvėse?
Ne, Infinix Hot 70 oficialiuose parduotuvėse nėra, nes ji dar nebuvo išleista.
-
Koks yra Infinix Hot 70 svoris?
Infinix Hot 70 sveria apie 195 gramus
-
Koks yra Infinix Hot 70 ekrano dydis?
Infinix Hot 70 ekrano dydis yra 6.78 colių
-
Kiek kamerų turi Infinix Hot 70?
Infinix Hot 70 turi Dviguba kamera gale ir Viena kamera priekyje (asmenukėms)