Infinix GT 50 Pro
Infinix GT 50 Pro Techniniai duomenys
Bendra informacija
| Prekės ženklas | Infinix |
| Modelis | GT 50 Pro |
| Modelio alternatyvus | X6891 (Tarptautinis) |
| Paskelbta | 2026 m. balandžio 24 d., penktadienis |
| Išleidimo data | 2026 m. balandžio 25 d., šeštadienis |
| Būsena | Prekyboje |
| Kainos | €330 |
Dizainas
| Aukštis | 162.4 mm (6.39″) |
| Plotis | 77.2 mm (3.04″) |
| Storis | 8.2 mm (0.32″) |
| Svoris | 198 g (6.98 oz) |
| Korpuso medžiagos | Galinė: Plastikas Rėmas: Plastikas Priekinė dalis: Gorilla Glass 7i |
| Spalvos | Juoda, Raudona, Sidabrinė |
| Atsparumas | Dulkėms nepraleidžiantis ir atsparus vandeniui (prie vandens purslų) |
| Atsparumo sertifikatai (IP) | IP64 |
Ekranas
| Ekrano tipas | AMOLED |
| Ekrano dydis | 6.78″ |
| Ekrano raiška | 1208 × 2644 px |
| Atnaujinimo dažnis | 144 Hz |
| Kraštinių santykis | 19.5:9 |
| Pikselių tankis | 440 ppi |
| Ekrano ir korpuso santykis | ≈ 85% |
| Maksimalus ryškumas | 1600 cd/m² |
| Ekrano apsauga | Corning Gorilla Glass 7i stiklas |
| Liečiamas ekranas | Taip |
| Ekrano savybės | 1 milijardas spalvų 2304Hz PWM Dimming Talpinis jutiklinis ekranas Multitouch ekranas |
Aparatinė įranga
| Lustų rinkinys | MediaTek Dimensity 8400 Ultimate |
| Procesoriaus branduoliai | 8 |
| Technologinis procesas | 4 nm |
| Maks. procesoriaus dažnis | 3350 MHz |
| Procesoriaus architektūra | 64-bit |
| Mikroarchitektūra | 1x 3.25 GHz – Cortex-A725 3x 3.0 GHz – Cortex-A725 4x 2.1 GHz – Cortex-A725 |
| Atminties tipas | LPDDR5X |
| GPU | ARM Mali-G720 MC7 |
| RAM | 12GB |
| Vidinė atmintis | 256GB, 512GB |
| Vidinės atminties tipas | UFS 4.1 |
| Variantai | 256GB 12GB RAM 512GB 12GB RAM |
| Išplečiama atmintis | Ne |
Programinė įranga
| Operacinė sistema | Android 16 (Baklava), iki 3 pagrindinių „Android“ atnaujinimų |
| Naudotojo sąsaja | XOS 16 |
Pagrindinė kamera
| Kameros palaikymas | Taip |
| Dviguba kamera | 50 MP, ƒ/1.8 ( Plataus kampo ), 0.8 μm Optinis vaizdo stabilizavimas (OIS) PDAF 8 MP, ƒ/2.2, 111° ( Itin plataus kampo ), 1.0 μm, 1/4.0" Jutiklio dydis Automatinis fokusavimas (AF) |
| Blykstės palaikymas | Taip |
| Blykstės tipas | Dviguba LED blykstė |
| Funkcijos | Didelis dinaminis diapazonas (HDR) Panorama |
| Vaizdo įrašų palaikymas | Taip |
| Vaizdo įrašų raiška | 2160p @ 30/60 fps 1080p @ 30/60/120/240 fps |
Priekinė kamera
| Kameros palaikymas | Taip |
| Viena kamera | 13 MP, ƒ/2.2 ( Plataus kampo ), 1.12 μm, 1/3.1" Jutiklio dydis |
| Vaizdo įrašų palaikymas | Taip |
| Vaizdo įrašų raiška | 2160p @ 30 fps 1080p @ 30 fps |
Baterija
| Talpa | 6150 mAh 6500 mAh |
| Laidinio įkrovimo greitis | 45 W |
| Belaidžio įkrovimo palaikymas | Taip |
| Belaidžio įkrovimo greitis | 30 W |
| Funkcijos | Atvirkštinis laidinis įkrovimas Atvirkštinis belaidis įkrovimas |
Tinklas
| SIM kortelės | Dual SIM (Nano-SIM + Nano-SIM) |
| VoLTE palaikymas | Taip |
| Duomenų perdavimo sparta | 5G, LTE, HSPA |
| 2G juostos | GSM: 850 / 900 / 1800 / 1900 MHz |
| 3G juostos | HSPA: 850 / 900 / 1700 / 1900 / 2100 MHz |
| 4G juostos | LTE: b3 (1800), b41 (2500 MHz) |
| 5G juostos | 5G: n1 (2100), n2 (1900 MHz) |
Ryšiai
| Wi‑Fi palaikymas | Taip ( Wi-Fi 6 ) |
| Wi‑Fi standartai | 802.11/a/b/g/n/ac/ax |
| Wi‑Fi funkcijos | Dual-band, Wi-Fi Direct |
| Bluetooth palaikymas | Taip, v5.4 |
| USB prievadai | USB Type-C 2.0 USB On-The-Go |
| USB jungtys | Įkrovimas per USB, USB masinio saugojimo įrenginys (UMS) |
| GPS palaikymas | Taip |
| GPS funkcijos | GALILEO, GLONASS, GPS |
| NFC palaikymas | Taip |
Multimedija
| Garsiakalbis | Taip |
| Ausinių lizdas | Ne |
| Garso tipas | 24 bitų/192 kHz Hi-Res garsas, Dolby Atmos, Belaidis Hi-Res garsas, Stereogarsiakalbiai |
| FM radijas | Taip |
Funkcijos
| Jutikliai | Accelerometras Kompasas Giroskopas Optinis pirštų atspaudų jutiklis po ekranu Artumo jutiklis |
| Papildomos funkcijos | Apėjimo įkrovimas 2.0 Tinkinama RGB apšvietimo juosta gale Dvi slėgiui jautrios zonos (žaidimų trigeriai) Belaidis apėjimo įkrovimas (reikalingas priedas) |
Atsakomybės apribojimas: Negalime garantuoti, kad šiame puslapyje pateikta informacija yra tiksli.
Infinix GT 50 Pro nuotraukos
Dažnai užduodami klausimai
-
Kokia yra Infinix GT 50 Pro kaina?
Infinix GT 50 Pro kaina yra €330, o artimiausiomis dienomis kaina gali pasikeisti.
-
Kokia yra Infinix GT 50 Pro išleidimo data?
Infinix GT 50 Pro buvo oficialiai išleistas 2026 m. balandžio 25 d., šeštadienis
-
Ar Infinix GT 50 Pro galima įsigyti parduotuvėse?
Taip, Infinix GT 50 Pro galima įsigyti parduotuvėse, nes jis vis dar gaminamas.
-
Koks yra Infinix GT 50 Pro svoris?
Infinix GT 50 Pro sveria apie 198 gramus
-
Koks yra Infinix GT 50 Pro ekrano dydis?
Infinix GT 50 Pro ekrano dydis yra 6.78 colių
-
Ar Infinix GT 50 Pro palaiko 5G tinklus?
Taip, Infinix GT 50 Pro palaiko 5G tinklus šiose juostose: n1, n2
-
Kiek kamerų turi Infinix GT 50 Pro?
Infinix GT 50 Pro turi Dviguba kamera gale ir Viena kamera priekyje (asmenukėms)