Huawei nova 6 5G
Huawei nova 6 5G Techniniai duomenys
Bendra informacija
| Prekės ženklas | Huawei |
| Modelis | nova 6 5G |
| Modelio alternatyvus | WLZ-AN00 (Tarptautinis) WLZ-TN00 (Tarptautinis) |
| Paskelbta | 2019 m. gruodžio 01 d., sekmadienis |
| Išleidimo data | 2019 m. gruodžio 01 d., sekmadienis |
| Būsena | Nutraukta |
| Kainos | ₹38,540 |
Dizainas
| Aukštis | 162.7 mm (6.41″) |
| Plotis | 75.8 mm (2.98″) |
| Storis | 9 mm (0.35″) |
| Svoris | 212 g (7.48 oz) |
| Korpuso medžiagos | Galinė: Stiklas Rėmas: Aliuminis Priekinė dalis: Stiklas |
| Spalvos | Juoda, Mėlyna, Provence, Raudona |
Ekranas
| Ekrano tipas | IPS LCD |
| Ekrano dydis | 6.57″ |
| Ekrano raiška | 1080 × 2400 px |
| Kraštinių santykis | 20:9 |
| Pikselių tankis | 401 ppi |
| Ekrano ir korpuso santykis | ≈ 84.5% |
| Liečiamas ekranas | Taip |
| Ekranas be rėmelių | Taip |
| Ekrano savybės | Talpiųjų jutiklių ekranas Multitouch ekranas |
Aparatinė įranga
| Lustų rinkinys | HiSilicon Kirin 990 |
| Procesoriaus branduoliai | 8 |
| Technologinis procesas | 7 nm |
| Maks. procesoriaus dažnis | 2.86 GHz |
| Procesoriaus architektūra | 64-bit |
| Mikroarchitektūra | Cortex-A76 Cortex-A55 |
| Atminties tipas | LPDDR4X |
| GPU | ARM Mali-G76 MP16 |
| RAM | 8GB |
| Vidinė atmintis | 128GB, 256GB |
| Vidinės atminties tipas | UFS 3.0 |
| Variantai | 128GB 8GB RAM 256GB 8GB RAM |
| Išplečiama atmintis | Ne |
Programinė įranga
| Operacinė sistema | Android 10 (Quince Tart) |
| Naudotojo sąsaja | EMUI 10 |
Pagrindinė kamera
| Kameros palaikymas | Taip |
| Triguba kamera | 40 MP, ƒ/1.8, 27 mm ( Plataus kampo ), 1/1.7" Jutiklio dydis PDAF 8 MP, ƒ/2.4, 80 mm ( Teleobjektyvas ), x3 Optinis priartinimas, 1/4.0" Jutiklio dydis PDAF Optinis vaizdo stabilizavimas (OIS) 8 MP, ƒ/2.4, 16 mm ( Itin plataus kampo ) |
| Blykstės palaikymas | Taip |
| Blykstės tipas | LED blykstė |
| Funkcijos | Lazerinis automatinis fokusavimas Automatinė blykstė Nuolatinio fotografavimo režimas Ekspozicijos kompensavimas Veido aptikimas Didelis dinaminis diapazonas (HDR) ISO nustatymai Panorama |
| Vaizdo įrašų palaikymas | Taip |
| Vaizdo įrašų raiška | 2160p @ 30/60 fps 1080p @ 30 fps 720p @ 960 fps |
| Vaizdo įrašų funkcijos | Gyro-EIS |
Priekinė kamera
| Kameros palaikymas | Taip |
| Dviguba kamera | 32 MP, ƒ/2.0, 26 mm ( Plataus kampo ), 0.8 μm, 1/2.8" Jutiklio dydis PDAF 8 MP, ƒ/2.2, 17 mm ( Itin plataus kampo ) |
| Funkcijos | Didelis dinaminis diapazonas (HDR) |
| Vaizdo įrašų palaikymas | Taip |
| Vaizdo įrašų raiška | 2160p @ 30 fps |
Baterija
| Tipas | Li-Poly |
| Talpa | 4200 mAh |
| Išimamumas | Neišimama |
| Laidinio įkrovimo greitis | 40 W |
| Greito įkrovimo palaikymas | Taip |
Tinklas
| SIM kortelės | Dual SIM (Nano-SIM + Nano-SIM) |
| VoLTE palaikymas | Taip |
| Duomenų perdavimo sparta | 5G (2+ Gbps DL), LTE, HSPA |
| 2G juostos | GSM: 850 / 900 / 1800 / 1900 MHz |
| 3G juostos | HSPA: 850 / 900 / 1700 / 1900 / 2100 / 800 MHz |
| 4G juostos | LTE: b1 (2100), b2 (1900), b3 (1800), b4 (1700), b5 (850), b7 (2600), b8 (900), b12 (700), b17 (700), b18 (800), b19 (800), b26 (850), b34 (2000), b38 (2600), b39 (1900), b40 (2300), b41 (2500 MHz) |
| 5G juostos | 5G: n1 (2100), n3 (1800), n41 (2500), n77 (3700), n78 (3500), n79 (4700 MHz) |
Ryšiai
| Wi‑Fi palaikymas | Taip ( Wi-Fi 5 ) |
| Wi‑Fi standartai | 802.11/a/b/g/n/ac |
| Wi‑Fi funkcijos | Dual-band, Mobilusis taškas, Wi-Fi Direct |
| Bluetooth palaikymas | Taip, v5.1 |
| USB prievadai | USB Type-C 2.0 USB On-The-Go |
| USB jungtys | Įkrovimas per USB, USB masinio saugojimo įrenginys (UMS) |
| GPS palaikymas | Taip |
| GPS funkcijos | BDS, GPS (L1 & L5), GALILEO, GLONASS, QZSS |
| NFC palaikymas | Taip |
Multimedija
| Garsiakalbis | Taip |
| Ausinių lizdas | Taip |
| FM radijas | Ne |
Funkcijos
| Jutikliai | Accelerometras Kompasas / Magnetometras Pirštų atspaudų jutiklis Giroskopas Artumo jutiklis |
Atsakomybės apribojimas: Negalime garantuoti, kad šiame puslapyje pateikta informacija yra tiksli.
Huawei nova 6 5G apžvalgos
Vaizdo įrašų apžvalgos
Huawei nova 6 5G nuotraukos
Dažnai užduodami klausimai
-
Kokia yra Huawei nova 6 5G kaina?
Huawei nova 6 5G kaina yra ₹38,540, o artimiausiomis dienomis kaina gali pasikeisti.
-
Kokia yra Huawei nova 6 5G išleidimo data?
Huawei nova 6 5G buvo oficialiai išleistas 2019 m. gruodžio 01 d., sekmadienis
-
Ar Huawei nova 6 5G galima įsigyti parduotuvėse?
Ne, Huawei nova 6 5G oficialiose parduotuvėse nėra, nes jo gamyba nutraukta. Tačiau jį galite rasti neoficialiose parduotuvėse, pvz., „eBay“ ir pan.
-
Koks yra Huawei nova 6 5G svoris?
Huawei nova 6 5G sveria apie 212 gramus
-
Koks yra Huawei nova 6 5G ekrano dydis?
Huawei nova 6 5G ekrano dydis yra 6.57 colių
-
Kiek kamerų turi Huawei nova 6 5G?
Huawei nova 6 5G turi Triguba kamera gale ir Dviguba kamera priekyje (asmenukėms)