Xiaomi Redmi K30 Pro
Xiaomi Redmi K30 Pro Techniniai duomenys
Bendra informacija
| Prekės ženklas | Xiaomi |
| Modelis | Redmi K30 Pro |
| Paskelbta | 2020 m. kovo 27 d., penktadienis |
| Išleidimo data | 2020 m. kovo 27 d., penktadienis |
| Būsena | Nutraukta |
| Kainos | €390 |
Dizainas
| Aukštis | 163.3 mm (6.43″) |
| Plotis | 75.4 mm (2.97″) |
| Storis | 8.9 mm (0.35″) |
| Svoris | 218 g (7.69 oz) |
| Korpuso medžiagos | Galinė dalis: Gorilla Glass 5 Rėmas: Aliuminis Priekinė dalis: Gorilla stiklas 5 |
| Spalvos | Kibernetinė pilka spalva, Elektrinė violetinė, Neoninė mėlyna spalva, Phantom balta spalva |
Ekranas
| Ekrano tipas | Super AMOLED |
| Ekrano dydis | 6.67″ |
| Ekrano raiška | 1080 × 2400 px |
| Kraštinių santykis | 20:9 |
| Pikselių tankis | 395 ppi |
| Ekrano ir korpuso santykis | ≈ 87.2% |
| Maksimalus ryškumas | 500 cd/m² |
| Ekrano apsauga | Corning Gorilla Glass 5 stiklas |
| Liečiamas ekranas | Taip |
| Ekranas be rėmelių | Taip |
| Ekrano savybės | Talpiųjų jutiklių ekranas HDR10+ Multitouch ekranas |
Aparatinė įranga
| Lustų rinkinys | Qualcomm Snapdragon 865 |
| Procesoriaus branduoliai | 8 |
| Technologinis procesas | 7 nm |
| Maks. procesoriaus dažnis | 2.84 GHz |
| Procesoriaus architektūra | 64-bit |
| Mikroarchitektūra | 1x 2.84 GHz – Cortex-A77 3x 2.42 GHz – Cortex-A77 4x 1.8 GHz – Cortex-A55 |
| Atminties tipas | LPDDR5 |
| GPU | Qualcomm Adreno 650 |
| RAM | 6GB, 8GB, 12GB |
| Vidinė atmintis | 128GB, 256GB |
| Vidinės atminties tipas | UFS 3.0 |
| Variantai | 128GB 6GB RAM 128GB 8GB RAM 128GB 12GB RAM 256GB 8GB RAM |
| Išplečiama atmintis | Ne |
Programinė įranga
| Operacinė sistema | Android 10 (Quince Tart) |
| Naudotojo sąsaja | MIUI 11 |
Pagrindinė kamera
| Kameros palaikymas | Taip |
| Keturguba kamera | 64 MP, ƒ/1.9, 26 mm ( Plataus kampo ), 0.8 μm, 1/1.72" Jutiklio dydis PDAF 5 MP, ƒ/2.2, 50 mm Automatinė blykstė 13 MP, ƒ/2.4, 123° ( Itin plataus kampo ), 1.12 μm 0.08 MP ( Pagalbinis objektyvas ) |
| Blykstės palaikymas | Taip |
| Blykstės tipas | Dviguba LED blykstė Dual‑Tone |
| Funkcijos | Automatinė blykstė Nuolatinio fotografavimo režimas Ekspozicijos kompensavimas Veido aptikimas Didelis dinaminis diapazonas (HDR) ISO nustatymai Panorama Bakstelėkite fokusui |
| Vaizdo įrašų palaikymas | Taip |
| Vaizdo įrašų raiška | 4320p @ 24/30 fps 2160p @ 30/60 fps 1080p @ 960/30/60/120/240 fps |
| Vaizdo įrašų funkcijos | Gyro-EIS |
Priekinė kamera
| Kameros palaikymas | Taip |
| Viena kamera | 20 MP ( Plataus kampo ), 0.8 μm, 1/3.4" Jutiklio dydis |
| Funkcijos | Didelis dinaminis diapazonas (HDR) |
| Vaizdo įrašų palaikymas | Taip |
| Vaizdo įrašų raiška | 1080p @ 30 fps 720p @ 120 fps |
Baterija
| Tipas | Li-Poly |
| Talpa | 4700 mAh |
| Laidinio įkrovimo greitis | 30 W |
| Greito įkrovimo palaikymas | Taip |
Tinklas
| SIM kortelės | Dual SIM (Nano-SIM + Nano-SIM) |
| VoLTE palaikymas | Taip |
| Duomenų perdavimo sparta | 5G, LTE, HSPA |
| 2G juostos | GSM: 850 / 900 / 1800 / 1900 MHz CDMA: 800 MHz |
| 3G juostos | HSPA: 850 / 900 / 1900 / 2100 MHz |
| 4G juostos | LTE: b1 (2100), b3 (1800), b5 (850), b7 (2600), b8 (900), b34 (2000), b38 (2600), b39 (1900), b40 (2300), b41 (2500 MHz) |
| 5G juostos | 5G: n1 (2100), n3 (1800), n41 (2500), n78 (3500), n79 (4700 MHz) |
Ryšiai
| Wi‑Fi palaikymas | Taip ( Wi-Fi 6 ) |
| Wi‑Fi standartai | 802.11/a/b/g/n/ac/ax |
| Wi‑Fi funkcijos | Dual-band, Mobilusis taškas, Wi-Fi Direct |
| Bluetooth palaikymas | Taip, v5.1 |
| USB prievadai | USB Type-C 2.0 USB On-The-Go |
| USB jungtys | Įkrovimas per USB, USB masinio saugojimo įrenginys (UMS) |
| GPS palaikymas | Taip |
| GPS funkcijos | BDS, GPS (L1 & L5), GALILEO, GLONASS, QZSS |
| NFC palaikymas | Taip |
Multimedija
| Garsiakalbis | Taip |
| Ausinių lizdas | Taip |
| FM radijas | Ne |
Funkcijos
| Jutikliai | Accelerometras Barometras Kompasas / Magnetometras Pirštų atspaudų jutiklis Giroskopas Virtualus artumo jutiklis |
Atsakomybės apribojimas: Negalime garantuoti, kad šiame puslapyje pateikta informacija yra tiksli.
Xiaomi Redmi K30 Pro apžvalgos
Vaizdo įrašų apžvalgos
Xiaomi Redmi K30 Pro nuotraukos
Dažnai užduodami klausimai
-
Kokia yra Xiaomi Redmi K30 Pro kaina?
Xiaomi Redmi K30 Pro kaina yra €390, o artimiausiomis dienomis kaina gali pasikeisti.
-
Kokia yra Xiaomi Redmi K30 Pro išleidimo data?
Xiaomi Redmi K30 Pro buvo oficialiai išleistas 2020 m. kovo 27 d., penktadienis
-
Ar Xiaomi Redmi K30 Pro galima įsigyti parduotuvėse?
Ne, Xiaomi Redmi K30 Pro oficialiose parduotuvėse nėra, nes jo gamyba nutraukta. Tačiau jį galite rasti neoficialiose parduotuvėse, pvz., „eBay“ ir pan.
-
Koks yra Xiaomi Redmi K30 Pro svoris?
Xiaomi Redmi K30 Pro sveria apie 218 gramus
-
Koks yra Xiaomi Redmi K30 Pro ekrano dydis?
Xiaomi Redmi K30 Pro ekrano dydis yra 6.67 colių
-
Ar Xiaomi Redmi K30 Pro palaiko 5G tinklus?
Taip, Xiaomi Redmi K30 Pro palaiko 5G tinklus šiose juostose: n1, n3, n41, n78, n79
-
Kiek kamerų turi Xiaomi Redmi K30 Pro?
Xiaomi Redmi K30 Pro turi Keturguba kamera gale ir Viena kamera priekyje (asmenukėms)