ZTE V70
ZTE V70 Techniniai duomenys
Bendra informacija
| Prekės ženklas | ZTE |
| Modelis | V70 |
| Paskelbta | 2023 m. birželio 05 d., pirmadienis |
| Išleidimo data | 2023 m. birželio 05 d., pirmadienis |
| Būsena | Prekyboje |
Dizainas
| Aukštis | 163.9 mm (6.45″) |
| Plotis | 76.2 mm (3.00″) |
| Storis | 8.3 mm (0.33″) |
| Svoris | 192 g (6.77 oz) |
| Spalvos | Alyvuogių žalia |
Ekranas
| Ekrano tipas | AMOLED |
| Ekrano dydis | 6.67″ |
| Ekrano raiška | 1080 × 2400 px |
| Kraštinių santykis | 20:9 |
| Pikselių tankis | 395 ppi |
| Ekrano ir korpuso santykis | ≈ 86% |
| Liečiamas ekranas | Taip |
| Ekranas be rėmelių | Taip |
| Ekrano savybės | 1 milijardas spalvų Talpiųjų jutiklių ekranas Multitouch ekranas |
Aparatinė įranga
| Lustų rinkinys | MediaTek Dimensity 810 |
| Procesoriaus branduoliai | 8 |
| Technologinis procesas | 6 nm |
| Maks. procesoriaus dažnis | 2.4 GHz |
| Procesoriaus architektūra | 64-bit |
| Mikroarchitektūra | Cortex-A76 Cortex-A55 |
| Atminties tipas | LPDDR4X |
| GPU | ARM Mali-G57 MC2 |
| RAM | 8GB |
| Vidinė atmintis | 256GB |
| Variantai | 256GB 8GB RAM |
| Išplečiama atmintis | Ne |
Programinė įranga
| Operacinė sistema | Android 11 (Red Velvet Cake) |
| Naudotojo sąsaja | MyOS 11.5 |
Pagrindinė kamera
| Kameros palaikymas | Taip |
| Triguba kamera | 64 MP, ƒ/1.8, 25 mm ( Plataus kampo ) PDAF 8 MP, ƒ/2.2, 16 mm, 120° ( Itin plataus kampo ) 5 MP ( Makro ) |
| Blykstės palaikymas | Taip |
| Blykstės tipas | LED blykstė |
| Funkcijos | Didelis dinaminis diapazonas (HDR) Panorama |
| Vaizdo įrašų palaikymas | Taip |
| Vaizdo įrašų raiška | 1080p @ 30 fps |
Priekinė kamera
| Kameros palaikymas | Taip |
| Viena kamera | 16 MP ( Plataus kampo ) |
| Vaizdo įrašų palaikymas | Taip |
| Vaizdo įrašų raiška | 1080p @ 30 fps |
Baterija
| Tipas | Li-Poly |
| Talpa | 5100 mAh |
| Laidinio įkrovimo greitis | 66 W |
Tinklas
| SIM kortelės | Dual SIM (Nano-SIM + Nano-SIM) |
| VoLTE palaikymas | Taip |
| Duomenų perdavimo sparta | 5G, LTE, HSPA |
| 2G juostos | GSM: 850 / 900 / 1800 / 1900 MHz |
| 3G juostos | HSPA: 850 / 900 / 1900 / 2100 MHz |
| 4G juostos | LTE: b3 (1800), b41 (2500 MHz) |
| 5G juostos | 5G: n1 (2100), n2 (1900 MHz) |
Ryšiai
| Wi‑Fi palaikymas | Taip ( Wi-Fi 5 ) |
| Wi‑Fi standartai | 802.11/a/b/g/n/ac |
| Wi‑Fi funkcijos | Dual-band, Mobilusis taškas |
| Bluetooth palaikymas | Taip, v5.1 |
| USB prievadai | USB Type-C 2.0 |
| USB jungtys | Įkrovimas per USB, USB masinio saugojimo įrenginys (UMS) |
| GPS palaikymas | Taip |
| GPS funkcijos | BDS, GALILEO, GLONASS, GPS |
| NFC palaikymas | Taip |
Multimedija
| Garsiakalbis | Taip |
| Ausinių lizdas | Taip |
Funkcijos
| Jutikliai | Accelerometras Kompasas Giroskopas Artumo jutiklis Šoninis pirštų atspaudų jutiklis |
Atsakomybės apribojimas: Negalime garantuoti, kad šiame puslapyje pateikta informacija yra tiksli.
ZTE V70 nuotraukos
Dažnai užduodami klausimai
-
Kokia yra ZTE V70 išleidimo data?
ZTE V70 buvo oficialiai išleistas 2023 m. birželio 05 d., pirmadienis
-
Ar ZTE V70 galima įsigyti parduotuvėse?
Taip, ZTE V70 galima įsigyti parduotuvėse, nes jis vis dar gaminamas.
-
Koks yra ZTE V70 svoris?
ZTE V70 sveria apie 192 gramus
-
Koks yra ZTE V70 ekrano dydis?
ZTE V70 ekrano dydis yra 6.67 colių
-
Ar ZTE V70 palaiko 5G tinklus?
Taip, ZTE V70 palaiko 5G tinklus šiose juostose: n1, n2
-
Kiek kamerų turi ZTE V70?
ZTE V70 turi Triguba kamera gale ir Viena kamera priekyje (asmenukėms)