ZTE nubia RedMagic 3
ZTE nubia RedMagic 3 Techniniai duomenys
Bendra informacija
| Prekės ženklas | ZTE |
| Modelis | nubia RedMagic 3 |
| Modelio alternatyvus | NX629J (Tarptautinis) |
| Paskelbta | 2019 m. gegužės 01 d., trečiadienis |
| Išleidimo data | 2019 m. gegužės 01 d., trečiadienis |
| Būsena | Nutraukta |
| Kainos | €500 |
Dizainas
| Aukštis | 171.7 mm (6.76″) |
| Plotis | 78.5 mm (3.09″) |
| Storis | 9.7 mm (0.38″) |
| Svoris | 215 g (7.58 oz) |
| Korpuso medžiagos | Galinė dalis: Aliuminis Rėmas: Aliuminis Priekinė dalis: Gorilla stiklas 4 |
| Spalvos | Juoda, Kamufliažas, Raudona, Raudona Melyna |
Ekranas
| Ekrano tipas | AMOLED |
| Ekrano dydis | 6.65″ |
| Ekrano raiška | 1080 × 2340 px |
| Atnaujinimo dažnis | 90 Hz |
| Kraštinių santykis | 19.5:9 |
| Pikselių tankis | 388 ppi |
| Ekrano ir korpuso santykis | ≈ 80.5% |
| Ekrano apsauga | Corning Gorilla Glass 4 stiklas |
| Liečiamas ekranas | Taip |
| Ekranas be rėmelių | Taip |
| Ekrano savybės | Talpiųjų jutiklių ekranas Multitouch ekranas |
Aparatinė įranga
| Lustų rinkinys | Qualcomm Snapdragon 855 |
| Procesoriaus branduoliai | 8 |
| Technologinis procesas | 7 nm |
| Maks. procesoriaus dažnis | 2.84 GHz |
| Procesoriaus architektūra | 64-bit |
| Mikroarchitektūra | 1x 2.84 GHz – Cortex-A76 3x 2.42 GHz – Cortex-A76 4x 1.8 GHz – Cortex-A55 |
| Atminties tipas | LPDDR4X |
| GPU | Qualcomm Adreno 640 |
| RAM | 6GB, 8GB, 12GB |
| Vidinė atmintis | 64GB, 128GB, 256GB |
| Vidinės atminties tipas | UFS 3.0 |
| Variantai | 64GB 6GB RAM 128GB 6GB RAM 128GB 8GB RAM 256GB 12GB RAM |
| Išplečiama atmintis | Ne |
Programinė įranga
| Operacinė sistema | Android 9.0 (Pie), Atnaujinama į Android 10 (Quince Tart) |
| Naudotojo sąsaja | Redmagic 3.0 |
Pagrindinė kamera
| Kameros palaikymas | Taip |
| Viena kamera | 48 MP, ƒ/1.7, 26 mm ( Plataus kampo ), 0.8 μm, 1/2.0" Jutiklio dydis |
| Blykstės palaikymas | Taip |
| Blykstės tipas | LED blykstė |
| Funkcijos | Automatinė blykstė Nuolatinio fotografavimo režimas Skaitmeninis priartinimas Ekspozicijos kompensavimas Veido aptikimas Didelis dinaminis diapazonas (HDR) ISO nustatymai Panorama Bakstelėkite fokusui |
| Vaizdo įrašų palaikymas | Taip |
| Vaizdo įrašų raiška | 4320p @ 15 fps 2160p @ 30/60 fps |
Priekinė kamera
| Kameros palaikymas | Taip |
| Viena kamera | 16 MP, ƒ/2.0, 26 mm ( Plataus kampo ), 1.0 μm, 1/3.06" Jutiklio dydis |
| Funkcijos | Didelis dinaminis diapazonas (HDR) |
| Vaizdo įrašų palaikymas | Taip |
| Vaizdo įrašų raiška | 1080p @ 30 fps |
Baterija
| Tipas | Li-Poly |
| Talpa | 5000 mAh |
| Išimamumas | Neišimama |
| Laidinio įkrovimo greitis | 18 W |
| Greito įkrovimo palaikymas | Taip |
Tinklas
| SIM kortelės | Dual SIM (Nano-SIM + Nano-SIM) |
| VoLTE palaikymas | Taip |
| Duomenų perdavimo sparta | LTE (7CA) Cat20 2000/150 Mbps, HSPA 42.2/5.76 Mbps |
| 2G juostos | GSM: 850 / 900 / 1800 / 1900 MHz CDMA: 800 / 1900 MHz |
| 3G juostos | HSPA: 850 / 900 / 1700 / 1900 / 2100 / 1800 MHz |
| 4G juostos | LTE: b1 (2100), b2 (1900), b3 (1800), b4 (1700), b5 (850), b7 (2600), b8 (900), b12 (700), b17 (700), b18 (800), b19 (800), b20 (800), b25 (1900), b26 (850), b28 (700), b30 (2300), b34 (2000), b38 (2600), b39 (1900), b40 (2300), b41 (2500), b66 (1700 MHz) |
Ryšiai
| Wi‑Fi palaikymas | Taip ( Wi-Fi 5 ) |
| Wi‑Fi standartai | 802.11/a/b/g/n/ac |
| Wi‑Fi funkcijos | Dual-band, Mobilusis taškas, Wi-Fi Direct |
| Bluetooth palaikymas | Taip, v5.0 |
| USB prievadai | USB Type-C 2.0 USB On-The-Go |
| USB jungtys | Įkrovimas per USB, USB masinio saugojimo įrenginys (UMS) |
| GPS palaikymas | Taip |
| GPS funkcijos | BDS, GALILEO, GLONASS, GPS (L1 & L5) |
| NFC palaikymas | Ne |
Multimedija
| Garsiakalbis | Taip |
| Ausinių lizdas | Taip |
| Garso tipas | 32 bitų/384 kHz Hi-Res garsas, Stereogarsiakalbiai |
| FM radijas | Ne |
Funkcijos
| Jutikliai | Accelerometras Kompasas / Magnetometras Pirštų atspaudų jutiklis Giroskopas Artumo jutiklis |
| Papildomos funkcijos | Integruotas aušinimo ventiliatorius Slėgiui jautrios zonos RGB šviesos skydelis (galinėje pusėje) |
Atsakomybės apribojimas: Negalime garantuoti, kad šiame puslapyje pateikta informacija yra tiksli.
ZTE nubia RedMagic 3 apžvalgos
Vaizdo įrašų apžvalgos
ZTE nubia RedMagic 3 nuotraukos
Dažnai užduodami klausimai
-
Kokia yra ZTE nubia RedMagic 3 kaina?
ZTE nubia RedMagic 3 kaina yra €500, o artimiausiomis dienomis kaina gali pasikeisti.
-
Kokia yra ZTE nubia RedMagic 3 išleidimo data?
ZTE nubia RedMagic 3 buvo oficialiai išleistas 2019 m. gegužės 01 d., trečiadienis
-
Ar ZTE nubia RedMagic 3 galima įsigyti parduotuvėse?
Ne, ZTE nubia RedMagic 3 oficialiose parduotuvėse nėra, nes jo gamyba nutraukta. Tačiau jį galite rasti neoficialiose parduotuvėse, pvz., „eBay“ ir pan.
-
Koks yra ZTE nubia RedMagic 3 svoris?
ZTE nubia RedMagic 3 sveria apie 215 gramus
-
Koks yra ZTE nubia RedMagic 3 ekrano dydis?
ZTE nubia RedMagic 3 ekrano dydis yra 6.65 colių
-
Kiek kamerų turi ZTE nubia RedMagic 3?
ZTE nubia RedMagic 3 turi Viena kamera gale ir Viena kamera priekyje (asmenukėms)