ZTE nubia RedMagic 11S Pro
ZTE nubia RedMagic 11S Pro Techniniai duomenys
Bendra informacija
| Prekės ženklas | ZTE |
| Modelis | nubia RedMagic 11S Pro |
| Būsena | Gandai |
Dizainas
| Aukštis | 163.8 mm (6.45″) |
| Plotis | 76.5 mm (3.01″) |
| Storis | 8.9 mm (0.35″) |
| Svoris | 230 g (8.11 oz) |
| Korpuso medžiagos | Galinė: Stiklas Rėmas: Aliuminis Priekinė dalis: Gorilla stiklas |
| Spalvos | Juoda, Sidabrinė |
| Atsparumas | Atsparus vandeniui (iki 1,5 m, 30 min.) |
| Atsparumo sertifikatai (IP) | IPX8 |
Ekranas
| Ekrano tipas | AMOLED |
| Ekrano dydis | 6.85″ |
| Ekrano raiška | 1216 × 2688 px |
| Atnaujinimo dažnis | 144 Hz |
| Pikselių tankis | 431 ppi |
| Ekrano ir korpuso santykis | ≈ 90.7% |
| Maksimalus ryškumas | 1800 cd/m² |
| Ekrano apsauga | Corning Gorilla Glass stiklas |
| Liečiamas ekranas | Taip |
| Ekranas be rėmelių | Taip |
| Ekrano savybės | 1 milijardas spalvų 2592Hz PWM Dimming Talpinis jutiklinis ekranas Multitouch ekranas |
Aparatinė įranga
| Lustų rinkinys | Qualcomm Snapdragon 8 Elite Gen 5 |
| Procesoriaus branduoliai | 8 |
| Technologinis procesas | 3 nm |
| Maks. procesoriaus dažnis | 4.6 GHz |
| Procesoriaus architektūra | 64-bit |
| Mikroarchitektūra | 2x 4.6 GHz – Oryon V3 Phoenix L 6x 3.62 GHz – Oryon V3 Phoenix M |
| Atminties tipas | LPDDR5X |
| GPU | Qualcomm Adreno 840 @1.20 GHz |
| RAM | 12GB, 16GB |
| Vidinė atmintis | 256GB, 512GB |
| Vidinės atminties tipas | UFS 4.1 Pro |
| Variantai | 256GB 12GB RAM 512GB 16GB RAM |
| Išplečiama atmintis | Ne |
Programinė įranga
| Operacinė sistema | Android 16 (Baklava) |
| Naudotojo sąsaja | Redmagic OS 11.5 |
Pagrindinė kamera
| Kameros palaikymas | Taip |
| Dviguba kamera | 50 MP, ƒ/1.9, 23 mm ( Plataus kampo ), 1.0 μm, 1/1.55" Jutiklio dydis Multi-Directional PDAF Optinis vaizdo stabilizavimas (OIS) 50 MP, ƒ/2.0, 13 mm ( Itin plataus kampo ), 0.61 μm, 1/2.88" Jutiklio dydis Automatinis fokusavimas (AF) |
| Blykstės palaikymas | Taip |
| Blykstės tipas | LED blykstė |
| Funkcijos | Didelis dinaminis diapazonas (HDR) Panorama |
| Vaizdo įrašų palaikymas | Taip |
| Vaizdo įrašų raiška | 4320p @ 30 fps 2160p @ 30/60 fps 1080p @ 30/60/120/240 fps |
Priekinė kamera
| Kameros palaikymas | Taip |
| Viena kamera | 16 MP, ƒ/2.0, 26 mm ( Plataus kampo ), 1.12 μm, 1/2.77" Jutiklio dydis |
| Funkcijos | Didelis dinaminis diapazonas (HDR) |
| Vaizdo įrašų palaikymas | Taip |
| Vaizdo įrašų raiška | 1080p @ 30/60 fps |
Baterija
| Tipas | Si/C Li-Ion |
| Talpa | 7500 mAh |
| Laidinio įkrovimo greitis | 80 W |
| Belaidžio įkrovimo palaikymas | Taip |
| Belaidžio įkrovimo greitis | 80 W |
Tinklas
| SIM kortelės | Dual SIM (Nano-SIM + Nano-SIM) |
| VoLTE palaikymas | Taip |
| Duomenų perdavimo sparta | 5G, LTE, HSPA |
| 2G juostos | GSM: 850 / 900 / 1800 / 1900 MHz |
| 3G juostos | HSPA: 850 / 900 / 1700 / 1900 / 2100 / 800 MHz |
| 4G juostos | LTE: b3 (1800), b41 (2500 MHz) |
| 5G juostos | 5G: n1 (2100), n2 (1900 MHz) |
Ryšiai
| Wi‑Fi palaikymas | Taip ( Wi-Fi 7 ) |
| Wi‑Fi standartai | 802.11/a/b/g/n/ac/ax/be |
| Wi‑Fi funkcijos | Tri-band, Wi-Fi Direct |
| Bluetooth palaikymas | Taip, v5.4 |
| USB prievadai | USB Type-C 3.2 Gen 2 USB On-The-Go DisplayPort |
| USB jungtys | Įkrovimas per USB, USB masinio saugojimo įrenginys (UMS) |
| GPS palaikymas | Taip |
| GPS funkcijos | BDS, GALILEO, GLONASS, GPS (L1 & L5) |
| NFC palaikymas | Taip |
Multimedija
| Garsiakalbis | Taip |
| Ausinių lizdas | Taip |
| Garso tipas | 32 bitų/384 kHz Hi-Res garsas, Snapdragon Sound technologija, Stereogarsiakalbiai |
| FM radijas | Ne |
Funkcijos
| Jutikliai | Accelerometras Kompasas Giroskopas Artumo jutiklis Ultragarsinis pirštų atspaudų jutiklis po ekranu |
| Papildomos funkcijos | Priedų jungtis Vidurinis rėmas iš aviacijos aliuminio Integruotas aušinimo ventiliatorius Slėgiui jautrios zonos (lietimo aptikimas 520 Hz) |
Atsakomybės apribojimas: Negalime garantuoti, kad šiame puslapyje pateikta informacija yra tiksli.
ZTE nubia RedMagic 11S Pro nuotraukos
Dažnai užduodami klausimai
-
Ar ZTE nubia RedMagic 11S Pro galima įsigyti parduotuvėse?
Ne, ZTE nubia RedMagic 11S Pro oficialiuose parduotuvėse nėra, nes ji dar nebuvo išleista.
-
Koks yra ZTE nubia RedMagic 11S Pro svoris?
ZTE nubia RedMagic 11S Pro sveria apie 230 gramus
-
Koks yra ZTE nubia RedMagic 11S Pro ekrano dydis?
ZTE nubia RedMagic 11S Pro ekrano dydis yra 6.85 colių
-
Ar ZTE nubia RedMagic 11S Pro palaiko 5G tinklus?
Taip, ZTE nubia RedMagic 11S Pro palaiko 5G tinklus šiose juostose: n1, n2
-
Kiek kamerų turi ZTE nubia RedMagic 11S Pro?
ZTE nubia RedMagic 11S Pro turi Dviguba kamera gale ir Viena kamera priekyje (asmenukėms)