Meniu

Tema

Kalba

ZTE nubia RedMagic 11 Air 5
ZTE

ZTE nubia RedMagic 11 Air

  • Operacinė sistema Android 16 Redmagic OS 11
  • Ekranas 6.85 ″ 1216x2688 px
  • Baterija 7000 mAh Si/C Li-Ion
  • Našumas 12/16GB RAM Snapdragon 8 Elite
  • Kamera 50MP 4320p
  • Vidinė atmintis 256/512GB UFS 4.1

ZTE nubia RedMagic 11 Air Techniniai duomenys

Bendra informacija

Prekės ženklas
ZTE
Modelis
nubia RedMagic 11 Air
Modelio alternatyvus
NX799J
Paskelbta
2026 m. sausio 20 d., antradienis
Išleidimo data
2026 m. sausio 20 d., antradienis
Būsena
Prekyboje
Kainos
€430

Dizainas

Aukštis
163.8 mm (6.45″)
Plotis
76.5 mm (3.01″)
Storis
8 mm (0.31″)
Svoris
207 g (7.30 oz)
Korpuso medžiagos
Galinė dalis: Gorilla Glass 5
Rėmas: aliuminio lydinys
Priekinė dalis: Gorilla Glass 7i
Spalvos
Permatoma juoda, Permatoma balta
Atsparumas
Apsaugotas nuo dulkių ir atsparus vandeniui (prie vandens purslų)
Atsparumo sertifikatai (IP)
IP54

Ekranas

Ekrano tipas
AMOLED
Ekrano dydis
6.85″
Ekrano raiška
1216 × 2688 px
Atnaujinimo dažnis
144 Hz
Pikselių tankis
431 ppi
Ekrano ir korpuso santykis
≈ 90.7%
Maksimalus ryškumas
1800 cd/m²
Ekrano apsauga
Corning Gorilla Glass 7i stiklas
Liečiamas ekranas
Taip
Ekranas be rėmelių
Taip
Ekrano savybės
1 milijardas spalvų
2592Hz PWM Dimming
Talpinis jutiklinis ekranas
Multitouch ekranas

Aparatinė įranga

Lustų rinkinys
Qualcomm Snapdragon 8 Elite
Procesoriaus branduoliai
8
Technologinis procesas
3 nm
Maks. procesoriaus dažnis
4320 MHz
Procesoriaus architektūra
64-bit
Mikroarchitektūra
2x 4.32 GHz – Oryon V2 Phoenix L
6x 3.53 GHz – Oryon V2 Phoenix M
Atminties tipas
LPDDR5X
GPU
Qualcomm Adreno 830 (1100 MHz)
RAM
12GB, 16GB
Vidinė atmintis
256GB, 512GB
Vidinės atminties tipas
UFS 4.1
Variantai
256GB 12GB RAM
512GB 16GB RAM
Išplečiama atmintis
Ne

Programinė įranga

Operacinė sistema
Android 16 (Baklava)
Naudotojo sąsaja
Redmagic OS 11

Pagrindinė kamera

Kameros palaikymas
Taip
Dviguba kamera
50 MP, ƒ/1.9, 23 mm ( Plataus kampo ), 1.0 μm, 1/1.55" Jutiklio dydis
Optinis vaizdo stabilizavimas (OIS)
PDAF

8 MP, ƒ/2.2 ( Itin plataus kampo ), 1.12 μm, 1/4.0" Jutiklio dydis
Blykstės palaikymas
Taip
Blykstės tipas
LED blykstė
Funkcijos
Didelis dinaminis diapazonas (HDR)
Panorama
Vaizdo įrašų palaikymas
Taip
Vaizdo įrašų raiška
4320p @ 30 fps
2160p @ 30/60 fps
1080p @ 30/60/120/240 fps
Vaizdo įrašų funkcijos
Gyro-EIS, HDR, Optinis vaizdo stabilizavimas (OIS)

Priekinė kamera

Kameros palaikymas
Taip
Viena kamera
16 MP, ƒ/2.0, 26 mm ( Plataus kampo ), 1.12 μm, 1/3.06" Jutiklio dydis
Funkcijos
Didelis dinaminis diapazonas (HDR)
Vaizdo įrašų palaikymas
Taip
Vaizdo įrašų raiška
1080p @ 30/60 fps

Baterija

Tipas
Si/C Li-Ion
Talpa
7000 mAh
Laidinio įkrovimo greitis
80 W

Tinklas

SIM kortelės
Dual SIM (Nano-SIM + Nano-SIM)
VoLTE palaikymas
Taip
Duomenų perdavimo sparta
5G, LTE, HSPA
2G juostos
GSM: 850 / 900 / 1800 / 1900 MHz
3G juostos
HSPA: 850 / 900 / 1700 / 1900 / 2100 MHz
4G juostos
LTE: b3 (1800), b41 (2500 MHz)
5G juostos
5G: n1 (2100), n2 (1900 MHz)

Ryšiai

Wi‑Fi palaikymas
Taip ( Wi-Fi 7 )
Wi‑Fi standartai
802.11/a/b/g/n/ac/ax/be
Wi‑Fi funkcijos
Dual-band, Wi-Fi Direct
Bluetooth palaikymas
Taip, v5.4
USB prievadai
USB Type-C 2.0
USB On-The-Go
USB jungtys
Įkrovimas per USB, USB masinio saugojimo įrenginys (UMS)
GPS palaikymas
Taip
GPS funkcijos
BDS, GALILEO, GLONASS, GPS (L1 & L5)
NFC palaikymas
Taip

Multimedija

Garsiakalbis
Taip
Ausinių lizdas
Ne
Garso tipas
Aukštos raiškos garsas, Snapdragon Sound technologija, Stereogarsiakalbiai
FM radijas
Ne

Funkcijos

Jutikliai
Accelerometras
Kompasas
Giroskopas
Optinis pirštų atspaudų jutiklis po ekranu
Artumo jutiklis
Papildomos funkcijos
Vidurinis rėmas iš aviacijos aliuminio
Integruotas aušinimo ventiliatorius
Apėjimo įkrovimas
Apšviestas RGB logotipas ir ventiliatoriaus apšvietimas (gale)
Slėgiui jautrios zonos (lietimo aptikimas 520 Hz)

Atsakomybės apribojimas: Negalime garantuoti, kad šiame puslapyje pateikta informacija yra tiksli.

ZTE nubia RedMagic 11 Air nuotraukos

Dažnai užduodami klausimai

Kokia yra ZTE nubia RedMagic 11 Air kaina?

ZTE nubia RedMagic 11 Air kaina yra €430, o artimiausiomis dienomis kaina gali pasikeisti.

Kokia yra ZTE nubia RedMagic 11 Air išleidimo data?

ZTE nubia RedMagic 11 Air buvo oficialiai išleistas 2026 m. sausio 20 d., antradienis

Ar ZTE nubia RedMagic 11 Air galima įsigyti parduotuvėse?

Taip, ZTE nubia RedMagic 11 Air galima įsigyti parduotuvėse, nes jis vis dar gaminamas.

Koks yra ZTE nubia RedMagic 11 Air svoris?

ZTE nubia RedMagic 11 Air sveria apie 207 gramus

Koks yra ZTE nubia RedMagic 11 Air ekrano dydis?

ZTE nubia RedMagic 11 Air ekrano dydis yra 6.85 colių

Ar ZTE nubia RedMagic 11 Air palaiko 5G tinklus?

Taip, ZTE nubia RedMagic 11 Air palaiko 5G tinklus šiose juostose: n1, n2

Kiek kamerų turi ZTE nubia RedMagic 11 Air?

ZTE nubia RedMagic 11 Air turi Dviguba kamera gale ir Viena kamera priekyje (asmenukėms)