ZTE Axon 30 Ultra 5G
ZTE Axon 30 Ultra 5G Techniniai duomenys
Bendra informacija
| Prekės ženklas | ZTE |
| Modelis | Axon 30 Ultra 5G |
| Modelio alternatyvus | A2022P (Tarptautinis) A2022PG (Tarptautinis) |
| Paskelbta | 2021 m. balandžio 15 d., ketvirtadienis |
| Išleidimo data | 2021 m. balandžio 19 d., pirmadienis |
| Būsena | Prekyboje |
| Kainos | €550 |
Dizainas
| Aukštis | 161.5 mm (6.36″) |
| Plotis | 73 mm (2.87″) |
| Storis | 8 mm (0.31″) |
| Svoris | 188 g (6.63 oz) |
| Korpuso medžiagos | Galinė dalis: Gorilla Glass 5 Rėmas: Aliuminis Priekinė dalis: Gorilla stiklas 5 |
| Spalvos | Aerospace Edition, Juoda, Mėlyna, Šviesiai ruda, Balta |
Ekranas
| Ekrano tipas | AMOLED |
| Ekrano dydis | 6.67″ |
| Ekrano raiška | 1080 × 2400 px |
| Atnaujinimo dažnis | 144 Hz |
| Kraštinių santykis | 20:9 |
| Pikselių tankis | 395 ppi |
| Ekrano ir korpuso santykis | ≈ 91.1% |
| Ekrano apsauga | Corning Gorilla Glass 5 stiklas |
| Liečiamas ekranas | Taip |
| Ekranas be rėmelių | Taip |
| Ekrano savybės | Talpiųjų jutiklių ekranas HDR10+ Multitouch ekranas |
Aparatinė įranga
| Lustų rinkinys | Qualcomm Snapdragon 888 |
| Procesoriaus branduoliai | 8 |
| Technologinis procesas | 5 nm |
| Maks. procesoriaus dažnis | 2.84 GHz |
| Procesoriaus architektūra | 64-bit |
| Mikroarchitektūra | 1x 2.84 GHz – Cortex-X1 3x 2.42 GHz – Cortex-A78 4x 1.8 GHz – Cortex-A55 |
| Atminties tipas | LPDDR5 |
| GPU | Qualcomm Adreno 660 |
| RAM | 8GB, 12GB, 16GB, 18GB |
| Vidinė atmintis | 128GB, 256GB, 1TB |
| Vidinės atminties tipas | UFS 3.1 |
| Variantai | 128GB 8GB RAM 256GB 8GB RAM 256GB 12GB RAM 1TB 16GB RAM 1TB 18GB RAM |
| Išplečiama atmintis | Ne |
Programinė įranga
| Operacinė sistema | Android 11 (Red Velvet Cake) |
| Naudotojo sąsaja | MyOS 11 |
Pagrindinė kamera
| Kameros palaikymas | Taip |
| Keturguba kamera | 64 MP, ƒ/1.6, 26 mm ( Plataus kampo ), 0.8 μm, 1/1.72" Jutiklio dydis Optinis vaizdo stabilizavimas (OIS) PDAF 64 MP, ƒ/1.9, 35 mm ( Standartinis fiksuoto židinio ), 0.7 μm, 1/1.97" Jutiklio dydis PDAF 8 MP, ƒ/3.4, 123 mm ( Periskopinis teleobjektyvas ), x5 Optinis priartinimas, 1/4.0" Jutiklio dydis Optinis vaizdo stabilizavimas (OIS) PDAF 64 MP, ƒ/2.2, 13 mm, 120° ( Itin plataus kampo ), 0.7 μm, 1/1.97" Jutiklio dydis |
| Blykstės palaikymas | Taip |
| Blykstės tipas | Dviguba LED blykstė |
| Funkcijos | Automatinė blykstė Skaitmeninis priartinimas Ekspozicijos kompensavimas Veido aptikimas Didelis dinaminis diapazonas (HDR) ISO nustatymai Lazerinis automatinis fokusavimas Panorama Bakstelėkite fokusui |
| Vaizdo įrašų palaikymas | Taip |
| Vaizdo įrašų raiška | 4320p @ 30 fps 2160p @ 30/60 fps 1080p @ 30 fps |
| Vaizdo įrašų funkcijos | Gyro-EIS, HDR10 |
Priekinė kamera
| Kameros palaikymas | Taip |
| Viena kamera | 16 MP ( Plataus kampo ) |
| Funkcijos | Didelis dinaminis diapazonas (HDR) |
| Vaizdo įrašų palaikymas | Taip |
| Vaizdo įrašų raiška | 2160p @ 30 fps 1080p @ 30 fps |
Baterija
| Tipas | Li-Poly |
| Talpa | 4600 mAh |
| Laidinio įkrovimo greitis | 65 W |
| Greito įkrovimo palaikymas | Taip |
Tinklas
| SIM kortelės | Dual SIM (Nano-SIM + Nano-SIM) |
| VoLTE palaikymas | Taip |
| Duomenų perdavimo sparta | 5G, LTE, HSPA |
| 2G juostos | GSM: 850 / 900 / 1800 / 1900 MHz CDMA: 800 MHz |
| 3G juostos | HSPA: 850 / 900 / 1700 / 1900 / 2100 MHz |
| 4G juostos | LTE: b1 (2100), b2 (1900), b3 (1800), b4 (1700), b5 (850), b7 (2600), b8 (900), b12 (700), b17 (700), b18 (800), b19 (800), b20 (800), b26 (850), b28 (700), b34 (2000), b38 (2600), b39 (1900), b40 (2300), b41 (2500 MHz) |
| 5G juostos | 5G: n1 (2100), n3 (1800), n28 (700), n41 (2500), n78 (3500), n79 (4700 MHz) |
Ryšiai
| Wi‑Fi palaikymas | Taip ( Wi-Fi 6 ) |
| Wi‑Fi standartai | 802.11/a/b/g/n/ac/ax |
| Wi‑Fi funkcijos | Dual-band, Mobilusis taškas, Wi-Fi Direct |
| Bluetooth palaikymas | Taip, v5.2 |
| USB prievadai | USB Type-C 3.1 USB On-The-Go |
| USB jungtys | Įkrovimas per USB, USB masinio saugojimo įrenginys (UMS) |
| GPS palaikymas | Taip |
| GPS funkcijos | BDS, GALILEO, GLONASS, GPS |
| NFC palaikymas | Taip |
Multimedija
| Garsiakalbis | Taip |
| Ausinių lizdas | Ne |
| Garso tipas | 24 bitų/192 kHz Hi-Res garsas, Stereogarsiakalbiai |
| FM radijas | Ne |
Funkcijos
| Jutikliai | Accelerometras Kompasas / Magnetometras Pirštų atspaudų jutiklis Giroskopas Artumo jutiklis |
Atsakomybės apribojimas: Negalime garantuoti, kad šiame puslapyje pateikta informacija yra tiksli.
ZTE Axon 30 Ultra 5G apžvalgos
Vaizdo įrašų apžvalgos
ZTE Axon 30 Ultra 5G nuotraukos
Dažnai užduodami klausimai
-
Kokia yra ZTE Axon 30 Ultra 5G kaina?
ZTE Axon 30 Ultra 5G kaina yra €550, o artimiausiomis dienomis kaina gali pasikeisti.
-
Kokia yra ZTE Axon 30 Ultra 5G išleidimo data?
ZTE Axon 30 Ultra 5G buvo oficialiai išleistas 2021 m. balandžio 19 d., pirmadienis
-
Ar ZTE Axon 30 Ultra 5G galima įsigyti parduotuvėse?
Taip, ZTE Axon 30 Ultra 5G galima įsigyti parduotuvėse, nes jis vis dar gaminamas.
-
Koks yra ZTE Axon 30 Ultra 5G svoris?
ZTE Axon 30 Ultra 5G sveria apie 188 gramus
-
Koks yra ZTE Axon 30 Ultra 5G ekrano dydis?
ZTE Axon 30 Ultra 5G ekrano dydis yra 6.67 colių
-
Ar ZTE Axon 30 Ultra 5G palaiko 5G tinklus?
Taip, ZTE Axon 30 Ultra 5G palaiko 5G tinklus šiose juostose: n1, n3, n28, n41, n78, n79
-
Kiek kamerų turi ZTE Axon 30 Ultra 5G?
ZTE Axon 30 Ultra 5G turi Keturguba kamera gale ir Viena kamera priekyje (asmenukėms)