ZTE Axon 10s Pro 5G
ZTE Axon 10s Pro 5G Techniniai duomenys
Bendra informacija
| Prekės ženklas | ZTE |
| Modelis | Axon 10s Pro 5G |
| Paskelbta | 2020 m. vasario 06 d., ketvirtadienis |
| Būsena | Nutraukta |
| Kainos | ₹32,890 |
Dizainas
| Aukštis | 159.2 mm (6.27″) |
| Plotis | 73.4 mm (2.89″) |
| Storis | 7.9 mm (0.31″) |
| Svoris | 175 g (6.17 oz) |
| Korpuso medžiagos | Galinė: Stiklas Rėmas: Aliuminis Priekinė dalis: Stiklas |
| Spalvos | Juoda, Mėlyna |
Ekranas
| Ekrano tipas | AMOLED |
| Ekrano dydis | 6.47″ |
| Ekrano raiška | 1080 × 2340 px |
| Kraštinių santykis | 19.5:9 |
| Pikselių tankis | 398 ppi |
| Ekrano ir korpuso santykis | ≈ 87.9% |
| Liečiamas ekranas | Taip |
| Ekranas be rėmelių | Taip |
| Ekrano savybės | Talpiųjų jutiklių ekranas HDR10 Multitouch ekranas |
Aparatinė įranga
| Lustų rinkinys | Qualcomm Snapdragon 865 |
| Procesoriaus branduoliai | 8 |
| Technologinis procesas | 7 nm |
| Maks. procesoriaus dažnis | 2.84 GHz |
| Procesoriaus architektūra | 64-bit |
| Mikroarchitektūra | 1x 2.84 GHz – Cortex-A77 3x 2.42 GHz – Cortex-A77 4x 1.8 GHz – Cortex-A55 |
| Atminties tipas | LPDDR5 |
| GPU | Qualcomm Adreno 650 |
| RAM | 6GB, 12GB |
| Vidinė atmintis | 128GB, 256GB |
| Vidinės atminties tipas | UFS 3.0 |
| Variantai | 128GB 6GB RAM 256GB 12GB RAM |
| Išplečiama atmintis | Taip |
| Kortelių lizdai | microSDXC |
Programinė įranga
| Operacinė sistema | Android 10 (Quince Tart) |
| Naudotojo sąsaja | MiFavor 10 |
Pagrindinė kamera
| Kameros palaikymas | Taip |
| Triguba kamera | 48 MP, ƒ/1.7, 28 mm ( Plataus kampo ), 0.8 μm, 1/2.0" Jutiklio dydis Optinis vaizdo stabilizavimas (OIS) 8 MP, ƒ/2.4, 80 mm ( Teleobjektyvas ), x3 Optinis priartinimas Optinis vaizdo stabilizavimas (OIS) 20 MP, ƒ/2.2, 16 mm, 125° ( Itin plataus kampo ) |
| Blykstės palaikymas | Taip |
| Blykstės tipas | Dviguba LED blykstė Dual‑Tone |
| Funkcijos | Automatinė blykstė Nuolatinio fotografavimo režimas Skaitmeninis priartinimas Ekspozicijos kompensavimas Veido aptikimas Didelis dinaminis diapazonas (HDR) ISO nustatymai Panorama Bakstelėkite fokusui |
| Vaizdo įrašų palaikymas | Taip |
| Vaizdo įrašų raiška | 2160p @ 30 fps 1080p @ 30 fps |
Priekinė kamera
| Kameros palaikymas | Taip |
| Viena kamera | 20 MP, ƒ/2.0 ( Plataus kampo ), 1.0 μm, 1/2.8" Jutiklio dydis |
| Funkcijos | Didelis dinaminis diapazonas (HDR) |
| Vaizdo įrašų palaikymas | Taip |
| Vaizdo įrašų raiška | 1080p @ 30 fps |
Baterija
| Tipas | Li-Ion |
| Talpa | 4000 mAh |
| Išimamumas | Neišimama |
| Laidinio įkrovimo greitis | 18 W |
| Belaidžio įkrovimo palaikymas | Taip |
| Greito įkrovimo palaikymas | Taip |
Tinklas
| SIM kortelės | Dual SIM (Nano-SIM + Nano-SIM) |
| VoLTE palaikymas | Taip |
| Duomenų perdavimo sparta | 5G (2+ Gbps DL), LTE, HSPA |
| 2G juostos | GSM: 850 / 900 / 1800 / 1900 MHz CDMA: 800 / 1900 MHz |
| 3G juostos | HSPA: 850 / 900 / 1700 / 1900 / 2100 MHz |
| 4G juostos | LTE: b1 (2100), b2 (1900), b3 (1800), b4 (1700), b5 (850), b7 (2600), b8 (900), b12 (700), b13 (700), b17 (700), b18 (800), b19 (800), b20 (800), b26 (850), b28 (700), b34 (2000), b38 (2600), b39 (1900), b40 (2300), b41 (2500 MHz) |
| 5G juostos | 5G: n41 (2500), n78 (3500 MHz) |
Ryšiai
| Wi‑Fi palaikymas | Taip ( Wi-Fi 6 ) |
| Wi‑Fi standartai | 802.11/a/b/g/n/ac/ax |
| Wi‑Fi funkcijos | Dual-band, Mobilusis taškas, Wi-Fi Direct |
| Bluetooth palaikymas | Taip, v5.0 |
| USB prievadai | USB Type-C 2.0 |
| USB jungtys | Įkrovimas per USB, USB masinio saugojimo įrenginys (UMS) |
| GPS palaikymas | Taip |
| GPS funkcijos | BDS, GALILEO, GLONASS, GPS |
| NFC palaikymas | Taip |
Multimedija
| Garsiakalbis | Taip |
| Ausinių lizdas | Ne |
| Garso tipas | 24 bitų/192 kHz Hi-Res garsas, Stereogarsiakalbiai |
| FM radijas | Ne |
Funkcijos
| Jutikliai | Accelerometras Kompasas / Magnetometras Pirštų atspaudų jutiklis Giroskopas Artumo jutiklis |
Atsakomybės apribojimas: Negalime garantuoti, kad šiame puslapyje pateikta informacija yra tiksli.
ZTE Axon 10s Pro 5G nuotraukos
Dažnai užduodami klausimai
-
Kokia yra ZTE Axon 10s Pro 5G kaina?
ZTE Axon 10s Pro 5G kaina yra ₹32,890, o artimiausiomis dienomis kaina gali pasikeisti.
-
Ar ZTE Axon 10s Pro 5G galima įsigyti parduotuvėse?
Ne, ZTE Axon 10s Pro 5G oficialiose parduotuvėse nėra, nes jo gamyba nutraukta. Tačiau jį galite rasti neoficialiose parduotuvėse, pvz., „eBay“ ir pan.
-
Koks yra ZTE Axon 10s Pro 5G svoris?
ZTE Axon 10s Pro 5G sveria apie 175 gramus
-
Koks yra ZTE Axon 10s Pro 5G ekrano dydis?
ZTE Axon 10s Pro 5G ekrano dydis yra 6.47 colių
-
Kiek kamerų turi ZTE Axon 10s Pro 5G?
ZTE Axon 10s Pro 5G turi Triguba kamera gale ir Viena kamera priekyje (asmenukėms)