Xiaomi Redmi 15
Xiaomi Redmi 15 Techniniai duomenys
Bendra informacija
| Prekės ženklas | Xiaomi |
| Modelis | Redmi 15 |
| Modelio alternatyvus | 25057RN09E (Tarptautinis) |
| Paskelbta | 2025 m. rugpjūčio 01 d., penktadienis |
| Išleidimo data | 2025 m. rugpjūčio 01 d., penktadienis |
| Būsena | Prekyboje |
| Kainos | $152 €155.99 £192.95 ₹18,499 |
Dizainas
| Aukštis | 169.5 mm (6.67″) |
| Plotis | 80.5 mm (3.17″) |
| Storis | 8.4 mm (0.33″) |
| Svoris | 217 g (7.65 oz) |
| Korpuso medžiagos | Galinė: Plastikas Rėmas: Plastikas Priekinė dalis: Gorilla stiklas 3 |
| Spalvos | Juoda, Pilka, Žalia |
| Atsparumas | Dulkėms nepraleidžiantis ir atsparus vandeniui (prie vandens purslų) |
| Atsparumo sertifikatai (IP) | IP64 |
Ekranas
| Ekrano tipas | IPS LCD |
| Ekrano dydis | 6.9″ |
| Ekrano raiška | 1080 × 2340 px |
| Atnaujinimo dažnis | 144 Hz |
| Kraštinių santykis | 19.5:9 |
| Pikselių tankis | 374 ppi |
| Ekrano ir korpuso santykis | ≈ 85.7% |
| Maksimalus ryškumas | 850 cd/m² |
| Ekrano apsauga | Corning Gorilla Glass 3 stiklas, Mohs lygis 6 |
Aparatinė įranga
| Lustų rinkinys | Qualcomm Snapdragon 6s Gen 3 |
| Procesoriaus branduoliai | 8 |
| Technologinis procesas | 6 nm |
| Maks. procesoriaus dažnis | 2.3 GHz |
| Procesoriaus architektūra | 64-bit |
| Mikroarchitektūra | 2x 2.3 GHz – Cortex-A78 6x 2.0 GHz – Cortex-A55 |
| Atminties tipas | LPDDR4X |
| GPU | Qualcomm Adreno 619 |
| RAM | 4GB, 6GB, 8GB |
| Vidinė atmintis | 128GB, 256GB |
| Vidinės atminties tipas | UFS 2.2 |
| Variantai | 128GB 4GB RAM 128GB 6GB RAM 128GB 8GB RAM 256GB 4GB RAM 256GB 8GB RAM |
| Išplečiama atmintis | Taip |
| Kortelių lizdai | microSDXC |
Programinė įranga
| Operacinė sistema | Android 15 (Vanilla Ice Cream), Atnaujinama į Android 16 (Baklava) |
| Naudotojo sąsaja | HyperOS 3 |
Pagrindinė kamera
| Kameros palaikymas | Taip |
| Dviguba kamera | 50 MP, ƒ/1.8 ( Plataus kampo ), 1/2.88" Jutiklio dydis PDAF 2 MP ( Pagalbinis objektyvas ) |
| Blykstės palaikymas | Taip |
| Blykstės tipas | LED blykstė |
| Funkcijos | Didelis dinaminis diapazonas (HDR) |
| Vaizdo įrašų palaikymas | Taip |
| Vaizdo įrašų raiška | 1080p @ 30 fps |
Priekinė kamera
| Kameros palaikymas | Taip |
| Viena kamera | 8 MP, ƒ/2.0 ( Plataus kampo ) |
| Funkcijos | Didelis dinaminis diapazonas (HDR) |
| Vaizdo įrašų palaikymas | Taip |
| Vaizdo įrašų raiška | 1080p @ 30 fps |
Baterija
| Talpa | 7000 mAh |
| Laidinio įkrovimo greitis | 33 W |
| Funkcijos | Atvirkštinis laidinis įkrovimas |
Tinklas
| SIM kortelės | Dual SIM (Nano-SIM + Nano-SIM) |
| VoLTE palaikymas | Taip |
| Duomenų perdavimo sparta | 5G, LTE, HSPA |
| 2G juostos | GSM: 850 / 900 / 1800 / 1900 MHz |
| 3G juostos | HSPA: 850 / 900 / 1700 / 1900 / 2100 / 800 MHz |
| 4G juostos | LTE: b1 (2100), b2 (1900), b3 (1800), b4 (1700), b5 (850), b7 (2600), b8 (900), b12 (700), b13 (700), b17 (700), b18 (800), b19 (800), b20 (800), b26 (850), b28 (700), b32 (1500), b38 (2600), b40 (2300), b41 (2500), b42 (3500), b48 (3800), b66 (1700), b71 (600 MHz) |
| 5G juostos | 5G: n1 (2100), n2 (1900), n3 (1800), n5 (850), n7 (2600), n8 (900), n12 (700), n20 (800), n26 (850), n28 (700), n38 (2600), n40 (2300), n41 (2500), n48 (3500), n66 (2100), n71 (600), n77 (3700), n78 (3500 MHz) |
Ryšiai
| Wi‑Fi palaikymas | Taip ( Wi-Fi 5 ) |
| Wi‑Fi standartai | 802.11/a/b/g/n/ac |
| Wi‑Fi funkcijos | Dual-band, Wi-Fi Direct |
| Bluetooth palaikymas | Taip, v5.1 |
| USB prievadai | USB Type-C 2.0 USB On-The-Go |
| USB jungtys | Įkrovimas per USB, USB masinio saugojimo įrenginys (UMS) |
| GPS palaikymas | Taip |
| GPS funkcijos | BDS, GALILEO, GLONASS, GPS |
| NFC palaikymas | Taip |
Multimedija
| Garsiakalbis | Taip |
| Ausinių lizdas | Ne |
| Garso tipas | 24 bitų/192 kHz Hi-Res garsas |
| FM radijas | Ne |
Funkcijos
| Jutikliai | Accelerometras Kompasas Šoninis pirštų atspaudų jutiklis Virtualus artumo jutiklis |
| Papildomos funkcijos | Programuojamas maitinimo šaltinis (PPS) Quick Charge 3 USB Power Delivery 2.0 |
Atsakomybės apribojimas: Negalime garantuoti, kad šiame puslapyje pateikta informacija yra tiksli.
Xiaomi Redmi 15 nuotraukos
Dažnai užduodami klausimai
-
Kokia yra Xiaomi Redmi 15 kaina?
Xiaomi Redmi 15 kaina yra €155.99, o artimiausiomis dienomis kaina gali pasikeisti.
-
Kokia yra Xiaomi Redmi 15 išleidimo data?
Xiaomi Redmi 15 buvo oficialiai išleistas 2025 m. rugpjūčio 01 d., penktadienis
-
Ar Xiaomi Redmi 15 galima įsigyti parduotuvėse?
Taip, Xiaomi Redmi 15 galima įsigyti parduotuvėse, nes jis vis dar gaminamas.
-
Koks yra Xiaomi Redmi 15 svoris?
Xiaomi Redmi 15 sveria apie 217 gramus
-
Koks yra Xiaomi Redmi 15 ekrano dydis?
Xiaomi Redmi 15 ekrano dydis yra 6.9 colių
-
Ar Xiaomi Redmi 15 palaiko 5G tinklus?
Taip, Xiaomi Redmi 15 palaiko 5G tinklus šiose juostose: n1, n2, n3, n5, n7, n8, n12, n20, n26, n28, n38, n40, n41, n48, n66, n71, n77, n78
-
Kiek kamerų turi Xiaomi Redmi 15?
Xiaomi Redmi 15 turi Dviguba kamera gale ir Viena kamera priekyje (asmenukėms)