Xiaomi Poco Pad C1
Xiaomi Poco Pad C1 Techniniai duomenys
Bendra informacija
| Prekės ženklas | Xiaomi |
| Modelis | Poco Pad C1 |
| Paskelbta | 2026 m. gegužės 21 d., ketvirtadienis |
| Išleidimo data | 2026 m. gegužės 21 d., ketvirtadienis |
| Būsena | Netrukus |
Dizainas
| Aukštis | 226.5 mm (8.92″) |
| Plotis | 148 mm (5.83″) |
| Storis | 7.4 mm (0.29″) |
| Svoris | 406 g (14.32 oz) |
| Korpuso medžiagos | Galinė dalis: Aliuminis Rėmas: Aliuminis Priekinė dalis: Stiklas |
| Spalvos | Mėlyna, Pilka |
| Atsparumas | Atsparus dulkėms ir purslams |
Ekranas
| Ekrano tipas | IPS LCD |
| Ekrano dydis | 9.7″ |
| Ekrano raiška | 1280 × 2048 px |
| Atnaujinimo dažnis | 120 Hz |
| Pikselių tankis | 268 ppi |
| Ekrano ir korpuso santykis | ≈ 87.9% |
| Maksimalus ryškumas | 600 cd/m² |
| Liečiamas ekranas | Taip |
| Ekranas be rėmelių | Ne |
| Ekrano savybės | Talpinis jutiklinis ekranas Multitouch ekranas |
Aparatinė įranga
| Lustų rinkinys | Qualcomm Snapdragon 6s 4G Gen 2 |
| Procesoriaus branduoliai | 8 |
| Technologinis procesas | 6 nm |
| Maks. procesoriaus dažnis | 2900 MHz |
| Procesoriaus architektūra | 64-bit |
| Mikroarchitektūra | 4x 2.9 GHz – Cortex-A73 4x 1.9 GHz – Cortex-A53 |
| Atminties tipas | LPDDR4X |
| GPU | Qualcomm Adreno 610 |
| RAM | 4GB, 6GB |
| Vidinė atmintis | 64GB, 128GB |
| Vidinės atminties tipas | UFS 2.2 |
| Variantai | 64GB 4GB RAM 128GB 6GB RAM |
| Išplečiama atmintis | Taip |
| Kortelių lizdai | microSDXC |
Programinė įranga
| Operacinė sistema | Android 16 (Baklava) |
| Naudotojo sąsaja | HyperOS 3 |
Pagrindinė kamera
| Kameros palaikymas | Taip |
| Viena kamera | 8 MP, ƒ/2.0 ( Plataus kampo ), 1.12 μm, 1/4.0" Jutiklio dydis |
| Blykstės palaikymas | Taip |
| Blykstės tipas | LED blykstė |
| Vaizdo įrašų palaikymas | Taip |
| Vaizdo įrašų raiška | 1080p @ 30 fps |
Priekinė kamera
| Kameros palaikymas | Taip |
| Viena kamera | 5 MP, ƒ/2.2 ( Plataus kampo ), 1.12 μm, 1/5.0" Jutiklio dydis |
| Vaizdo įrašų palaikymas | Taip |
| Vaizdo įrašų raiška | 1080p @ 30 fps |
Baterija
| Tipas | Li-Poly |
| Talpa | 7600 mAh |
| Laidinio įkrovimo greitis | 18 W |
Tinklas
| Mobilusis ryšys | Ne |
Ryšiai
| Wi‑Fi palaikymas | Taip ( Wi-Fi 5 ) |
| Wi‑Fi standartai | 802.11/a/b/g/n/ac |
| Wi‑Fi funkcijos | Dual-band |
| Bluetooth palaikymas | Taip, v5.0 |
| USB prievadai | USB Type-C |
| USB jungtys | Įkrovimas per USB, USB masinio saugojimo įrenginys (UMS) |
| GPS palaikymas | Ne |
| NFC palaikymas | Ne |
Multimedija
| Garsiakalbis | Taip |
| Ausinių lizdas | Taip |
| Garso tipas | 24 bitų/192 kHz Hi-Res garsas, Stereogarsiakalbiai |
| FM radijas | Ne |
Funkcijos
| Jutikliai | Accelerometras Artumo jutiklis (tik priedams) |
Atsakomybės apribojimas: Negalime garantuoti, kad šiame puslapyje pateikta informacija yra tiksli.
Xiaomi Poco Pad C1 nuotraukos
Dažnai užduodami klausimai
-
Kokia yra tikėtina Xiaomi Poco Pad C1 išleidimo data?
Xiaomi Poco Pad C1 bus išleistas 2026 m. gegužės 21 d., ketvirtadienis
-
Ar Xiaomi Poco Pad C1 galima įsigyti parduotuvėse?
Ne, Xiaomi Poco Pad C1 oficialiuose parduotuvėse nėra, nes ji dar nebuvo išleista.
-
Koks yra Xiaomi Poco Pad C1 svoris?
Xiaomi Poco Pad C1 sveria apie 406 gramus
-
Koks yra Xiaomi Poco Pad C1 ekrano dydis?
Xiaomi Poco Pad C1 ekrano dydis yra 9.7 colių
-
Kiek kamerų turi Xiaomi Poco Pad C1?
Xiaomi Poco Pad C1 turi Viena kamera gale ir Viena kamera priekyje (asmenukėms)