Xiaomi Poco C81 Pro
Xiaomi Poco C81 Pro Techniniai duomenys
Bendra informacija
| Prekės ženklas | Xiaomi |
| Modelis | Poco C81 Pro |
| Paskelbta | 2026 m. balandžio 27 d., pirmadienis |
| Išleidimo data | 2026 m. balandžio 27 d., pirmadienis |
| Būsena | Prekyboje |
| Kainos | €120 |
Dizainas
| Aukštis | 171.6 mm (6.76″) |
| Plotis | 79.5 mm (3.13″) |
| Storis | 8.2 mm (0.32″) |
| Svoris | 208 g (7.34 oz) |
| Korpuso medžiagos | Galinė: Plastikas Rėmas: Plastikas Priekinė dalis: Stiklas |
| Spalvos | Juoda, Auksinė, Žalia |
Ekranas
| Ekrano tipas | IPS LCD |
| Ekrano dydis | 6.9″ |
| Ekrano raiška | 720 × 1600 px |
| Atnaujinimo dažnis | 120 Hz |
| Kraštinių santykis | 20:9 |
| Pikselių tankis | 254 ppi |
| Ekrano ir korpuso santykis | ≈ 84.3% |
| Maksimalus ryškumas | 800 cd/m² |
| Liečiamas ekranas | Taip |
| Ekrano savybės | Talpinis jutiklinis ekranas Multitouch ekranas |
Aparatinė įranga
| Lustų rinkinys | Unisoc T7250 |
| Procesoriaus branduoliai | 8 |
| Technologinis procesas | 12 nm |
| Maks. procesoriaus dažnis | 1800 MHz |
| Procesoriaus architektūra | 64-bit |
| Mikroarchitektūra | 2x 1.8 GHz – Cortex-A75 6x 1.6 GHz – Cortex-A55 |
| Atminties tipas | LPDDR4X |
| GPU | ARM Mali-G57 @850MHz (1 branduoliai) |
| RAM | 4GB |
| Vidinė atmintis | 64GB, 128GB, 256GB |
| Vidinės atminties tipas | UFS 2.2 |
| Variantai | 64GB 4GB RAM 128GB 4GB RAM 256GB 4GB RAM |
| Išplečiama atmintis | Taip |
| Kortelių lizdai | microSDXC |
Programinė įranga
| Operacinė sistema | Android 15 (Vanilla Ice Cream), iki 4 pagrindinių „Android“ atnaujinimų |
| Naudotojo sąsaja | HyperOS 3 |
Pagrindinė kamera
| Kameros palaikymas | Taip |
| Viena kamera | 13 MP, ƒ/2.2 ( Plataus kampo ), 1/3.06" Jutiklio dydis |
| Blykstės palaikymas | Taip |
| Blykstės tipas | LED blykstė |
| Funkcijos | Didelis dinaminis diapazonas (HDR) |
| Vaizdo įrašų palaikymas | Taip |
| Vaizdo įrašų raiška | 1080p @ 30 fps |
Priekinė kamera
| Kameros palaikymas | Taip |
| Viena kamera | 8 MP, ƒ/2.0 ( Plataus kampo ) |
| Funkcijos | Didelis dinaminis diapazonas (HDR) |
| Vaizdo įrašų palaikymas | Taip |
| Vaizdo įrašų raiška | 1080p @ 30 fps |
Baterija
| Talpa | 6000 mAh |
| Laidinio įkrovimo greitis | 15 W |
| Funkcijos | Atvirkštinis laidinis įkrovimas |
Tinklas
| SIM kortelės | Dual SIM (Nano-SIM + Nano-SIM) |
| Duomenų perdavimo sparta | LTE, HSPA |
| 2G juostos | GSM: 900 / 1800 / 1900 MHz |
| 3G juostos | HSPA: 850 / 900 / 1700 / 1900 / 2100 MHz |
| 4G juostos | LTE: b1 (2100), b2 (1900), b3 (1800), b4 (1700), b5 (850), b7 (2600), b8 (900), b13 (700), b18 (800), b19 (800), b20 (800), b26 (850), b28 (700), b38 (2600), b40 (2300), b41 (2500), b66 (1700 MHz) |
Ryšiai
| Wi‑Fi palaikymas | Taip ( Wi-Fi 5 ) |
| Wi‑Fi standartai | 802.11/a/b/g/n/ac |
| Wi‑Fi funkcijos | Dual-band |
| Bluetooth palaikymas | Taip, v5.2 |
| USB prievadai | USB Type-C 2.0 |
| USB jungtys | Įkrovimas per USB, USB masinio saugojimo įrenginys (UMS) |
| GPS palaikymas | Taip |
| GPS funkcijos | BDS, GALILEO, GLONASS, GPS |
| NFC palaikymas | Taip |
Multimedija
| Garsiakalbis | Taip |
| Ausinių lizdas | Taip |
| FM radijas | Taip |
Funkcijos
| Jutikliai | Accelerometras Kompasas Šoninis pirštų atspaudų jutiklis Virtualus artumo jutiklis |
Atsakomybės apribojimas: Negalime garantuoti, kad šiame puslapyje pateikta informacija yra tiksli.
Xiaomi Poco C81 Pro nuotraukos
Dažnai užduodami klausimai
-
Kokia yra Xiaomi Poco C81 Pro kaina?
Xiaomi Poco C81 Pro kaina yra €120, o artimiausiomis dienomis kaina gali pasikeisti.
-
Kokia yra Xiaomi Poco C81 Pro išleidimo data?
Xiaomi Poco C81 Pro buvo oficialiai išleistas 2026 m. balandžio 27 d., pirmadienis
-
Ar Xiaomi Poco C81 Pro galima įsigyti parduotuvėse?
Taip, Xiaomi Poco C81 Pro galima įsigyti parduotuvėse, nes jis vis dar gaminamas.
-
Koks yra Xiaomi Poco C81 Pro svoris?
Xiaomi Poco C81 Pro sveria apie 208 gramus
-
Koks yra Xiaomi Poco C81 Pro ekrano dydis?
Xiaomi Poco C81 Pro ekrano dydis yra 6.9 colių
-
Ar Xiaomi Poco C81 Pro palaiko 5G tinklus?
Ne, Xiaomi Poco C81 Pro nepalaiko 5G tinklo
-
Kiek kamerų turi Xiaomi Poco C81 Pro?
Xiaomi Poco C81 Pro turi Viena kamera gale ir Viena kamera priekyje (asmenukėms)