Xiaomi Mi Play
Xiaomi Mi Play Techniniai duomenys
Bendra informacija
| Prekės ženklas | Xiaomi |
| Modelis | Mi Play |
| Modelio alternatyvus | M1901F9E (Tarptautinis) |
| Paskelbta | 2018 m. gruodžio 01 d., šeštadienis |
| Išleidimo data | 2018 m. gruodžio 01 d., šeštadienis |
| Būsena | Nutraukta |
| Kainos | €170 |
Dizainas
| Aukštis | 147.8 mm (5.82″) |
| Plotis | 71.9 mm (2.83″) |
| Storis | 7.8 mm (0.31″) |
| Svoris | 150 g (5.29 oz) |
| Spalvos | Juoda, Svajonių mėlyna spalva, \"Twilight\" auksas |
Ekranas
| Ekrano tipas | IPS LCD |
| Ekrano dydis | 5.84″ |
| Ekrano raiška | 1080 × 2280 px |
| Kraštinių santykis | 19:9 |
| Pikselių tankis | 432 ppi |
| Ekrano ir korpuso santykis | ≈ 80.1% |
| Liečiamas ekranas | Taip |
| Ekranas be rėmelių | Taip |
| Ekrano savybės | Talpiųjų jutiklių ekranas Multitouch ekranas |
Aparatinė įranga
| Lustų rinkinys | MediaTek Helio P35 |
| Procesoriaus branduoliai | 8 |
| Technologinis procesas | 16 nm |
| Maks. procesoriaus dažnis | 2300 MHz |
| Procesoriaus architektūra | 64-bit |
| Mikroarchitektūra | 4x 2.3 GHz – Cortex-A53 4x 1.8 GHz – Cortex-A53 |
| Atminties tipas | LPDDR4X |
| GPU | IMG PowerVR GE8320 |
| RAM | 4GB, 6GB |
| Vidinė atmintis | 64GB, 128GB |
| Vidinės atminties tipas | eMMC 5.1 |
| Variantai | 64GB 4GB RAM 128GB 6GB RAM |
| Išplečiama atmintis | Taip |
| Kortelių lizdai | microSDXC |
Programinė įranga
| Operacinė sistema | Android 9.0 (Pie) |
Pagrindinė kamera
| Kameros palaikymas | Taip |
| Dviguba kamera | 12 MP, ƒ/2.2 PDAF 2 MP ( Pagalbinis objektyvas ) |
| Blykstės palaikymas | Taip |
| Blykstės tipas | LED blykstė |
| Funkcijos | Automatinė blykstė Nuolatinio fotografavimo režimas Skaitmeninis priartinimas Ekspozicijos kompensavimas Veido aptikimas Didelis dinaminis diapazonas (HDR) ISO nustatymai Panorama Bakstelėkite fokusui |
| Vaizdo įrašų palaikymas | Taip |
| Vaizdo įrašų raiška | 1080p @ 30 fps |
Priekinė kamera
| Kameros palaikymas | Taip |
| Viena kamera | 8 MP |
| Funkcijos | Didelis dinaminis diapazonas (HDR) |
| Vaizdo įrašų palaikymas | Taip |
| Vaizdo įrašų raiška | 1080p @ 30 fps |
Baterija
| Tipas | Li-Ion |
| Talpa | 3000 mAh |
| Išimamumas | Neišimama |
| Laidinio įkrovimo greitis | 10 W |
Tinklas
| SIM kortelės | Dual SIM (Nano-SIM + Nano-SIM) |
| VoLTE palaikymas | Taip |
| Duomenų perdavimo sparta | LTE, HSPA |
| 2G juostos | GSM: 850 / 900 / 1800 / 1900 MHz CDMA: 800 MHz |
| 3G juostos | HSPA: 850 / 900 / 1900 / 2100 MHz |
| 4G juostos | LTE: b1 (2100), b3 (1800), b5 (850), b7 (2600), b8 (900), b34 (2000), b38 (2600), b39 (1900), b40 (2300), b41 (2500 MHz) |
Ryšiai
| Wi‑Fi palaikymas | Taip ( Wi-Fi 5 ) |
| Wi‑Fi standartai | 802.11/a/b/g/n/ac |
| Wi‑Fi funkcijos | Dual-band, Mobilusis taškas, Wi-Fi Direct |
| Bluetooth palaikymas | Taip, v4.2 |
| USB prievadai | Micro-USB 2.0 USB On-The-Go |
| USB jungtys | Įkrovimas per USB, USB masinio saugojimo įrenginys (UMS) |
| GPS palaikymas | Taip |
| GPS funkcijos | BDS, GLONASS, GPS |
| NFC palaikymas | Ne |
Multimedija
| Garsiakalbis | Taip |
| Ausinių lizdas | Taip |
| FM radijas | Taip |
Funkcijos
| Jutikliai | Accelerometras Kompasas / Magnetometras Pirštų atspaudų jutiklis Giroskopas Artumo jutiklis |
Atsakomybės apribojimas: Negalime garantuoti, kad šiame puslapyje pateikta informacija yra tiksli.
Xiaomi Mi Play apžvalgos
Vaizdo įrašų apžvalgos
Xiaomi Mi Play nuotraukos
Dažnai užduodami klausimai
-
Kokia yra Xiaomi Mi Play kaina?
Xiaomi Mi Play kaina yra €170, o artimiausiomis dienomis kaina gali pasikeisti.
-
Kokia yra Xiaomi Mi Play išleidimo data?
Xiaomi Mi Play buvo oficialiai išleistas 2018 m. gruodžio 01 d., šeštadienis
-
Ar Xiaomi Mi Play galima įsigyti parduotuvėse?
Ne, Xiaomi Mi Play oficialiose parduotuvėse nėra, nes jo gamyba nutraukta. Tačiau jį galite rasti neoficialiose parduotuvėse, pvz., „eBay“ ir pan.
-
Koks yra Xiaomi Mi Play svoris?
Xiaomi Mi Play sveria apie 150 gramus
-
Koks yra Xiaomi Mi Play ekrano dydis?
Xiaomi Mi Play ekrano dydis yra 5.84 colių
-
Kiek kamerų turi Xiaomi Mi Play?
Xiaomi Mi Play turi Dviguba kamera gale ir Viena kamera priekyje (asmenukėms)