Xiaomi Mi 10T Pro 5G
Xiaomi Mi 10T Pro 5G Techniniai duomenys
Bendra informacija
| Prekės ženklas | Xiaomi |
| Modelis | Mi 10T Pro 5G |
| Modelio alternatyvus | M2007J3SG (Tarptautinis) M2007J3SP (Tarptautinis) M2007J3SI (Tarptautinis) M2007J17C (Tarptautinis) |
| Paskelbta | 2020 m. spalio 13 d., antradienis |
| Išleidimo data | 2020 m. spalio 13 d., antradienis |
| Būsena | Nutraukta |
| Kainos | €145.84 £216.67 |
Dizainas
| Aukštis | 165.1 mm (6.50″) |
| Plotis | 76.4 mm (3.01″) |
| Storis | 9.3 mm (0.37″) |
| Svoris | 218 g (7.69 oz) |
| Korpuso medžiagos | Galinė dalis: Gorilla Glass 5 Rėmas: Aliuminis Priekinė dalis: Gorilla stiklas 5 |
| Spalvos | Juoda, Mėlyna, Sidabrinė |
Ekranas
| Ekrano tipas | IPS LCD |
| Ekrano dydis | 6.67″ |
| Ekrano raiška | 1080 × 2400 px |
| Atnaujinimo dažnis | 144 Hz |
| Kraštinių santykis | 20:9 |
| Pikselių tankis | 395 ppi |
| Ekrano ir korpuso santykis | ≈ 85.2% |
| Maksimalus ryškumas | 650 cd/m² |
| Ekrano apsauga | Corning Gorilla Glass 5 stiklas |
| Liečiamas ekranas | Taip |
| Ekranas be rėmelių | Taip |
| Ekrano savybės | Talpiųjų jutiklių ekranas Multitouch ekranas |
Aparatinė įranga
| Lustų rinkinys | Qualcomm Snapdragon 865 |
| Procesoriaus branduoliai | 8 |
| Technologinis procesas | 7 nm |
| Maks. procesoriaus dažnis | 2.84 GHz |
| Procesoriaus architektūra | 64-bit |
| Mikroarchitektūra | 1x 2.84 GHz – Cortex-A77 3x 2.42 GHz – Cortex-A77 4x 1.8 GHz – Cortex-A55 |
| Atminties tipas | LPDDR5 |
| GPU | Qualcomm Adreno 650 |
| RAM | 8GB |
| Vidinė atmintis | 128GB, 256GB |
| Vidinės atminties tipas | UFS 3.1 |
| Variantai | 128GB 8GB RAM 256GB 8GB RAM |
| Išplečiama atmintis | Ne |
Programinė įranga
| Operacinė sistema | Android 10 (Quince Tart), Atnaujinama į Android 11 (Red Velvet Cake) |
| Naudotojo sąsaja | MIUI 12.5 |
Pagrindinė kamera
| Kameros palaikymas | Taip |
| Triguba kamera | 108 MP, ƒ/1.7, 26 mm ( Plataus kampo ), 0.8 μm, 1/1.33" Jutiklio dydis Optinis vaizdo stabilizavimas (OIS) PDAF 13 MP, ƒ/2.4, 123° ( Itin plataus kampo ), 1.12 μm 5 MP ( Makro ) Automatinis fokusavimas (AF) |
| Blykstės palaikymas | Taip |
| Blykstės tipas | LED blykstė, LED blykstė, LED blykstė |
| Funkcijos | Didelis dinaminis diapazonas (HDR) Panorama |
| Vaizdo įrašų palaikymas | Taip |
| Vaizdo įrašų raiška | 4320p @ 30 fps 2160p @ 30/60 fps 1080p @ 30/60/120 fps |
| Vaizdo įrašų funkcijos | Gyro-EIS |
Priekinė kamera
| Kameros palaikymas | Taip |
| Viena kamera | 20 MP, ƒ/2.2, 27 mm ( Plataus kampo ), 0.8 μm, 1/3.4" Jutiklio dydis |
| Funkcijos | Didelis dinaminis diapazonas (HDR) |
| Vaizdo įrašų palaikymas | Taip |
| Vaizdo įrašų raiška | 1080p @ 30 fps 720p @ 120 fps |
Baterija
| Tipas | Li-Poly |
| Talpa | 5000 mAh |
| Išimamumas | Neišimama |
| Laidinio įkrovimo greitis | 33 W |
Tinklas
| SIM kortelės | Dual SIM (Nano-SIM + Nano-SIM) |
| VoLTE palaikymas | Taip |
| Duomenų perdavimo sparta | 5G (2+ Gbps DL), LTE, HSPA |
| 2G juostos | GSM: 850 / 900 / 1800 / 1900 MHz |
| 3G juostos | HSPA: 850 / 900 / 1700 / 1900 / 2100 MHz |
| 4G juostos | LTE: b1 (2100), b2 (1900), b3 (1800), b4 (1700), b5 (850), b7 (2600), b8 (900), b20 (800), b28 (700), b32 (1500), b38 (2600), b40 (2300), b41 (2500 MHz) |
| 5G juostos | 5G: n1 (2100), n3 (1800), n7 (2600), n8 (900), n20 (800), n28 (700), n38 (2600), n41 (2500), n77 (3700), n78 (3500 MHz) |
Ryšiai
| Wi‑Fi palaikymas | Taip ( Wi-Fi 6 ) |
| Wi‑Fi standartai | 802.11/a/b/g/n/ac/ax |
| Wi‑Fi funkcijos | Dual-band, Mobilusis taškas |
| Bluetooth palaikymas | Taip, v5.1 |
| USB prievadai | USB Type-C 2.0 USB On-The-Go |
| USB jungtys | Įkrovimas per USB, USB masinio saugojimo įrenginys (UMS) |
| GPS palaikymas | Taip |
| GPS funkcijos | BDS, GPS (L1 & L5), GALILEO, GLONASS, QZSS |
| NFC palaikymas | Taip |
Multimedija
| Garsiakalbis | Taip |
| Ausinių lizdas | Ne |
| Garso tipas | 24 bitų/192 kHz Hi-Res garsas, Stereogarsiakalbiai |
| FM radijas | Ne |
Funkcijos
| Jutikliai | Accelerometras Barometras Kompasas Giroskopas Artumo jutiklis Šoninis pirštų atspaudų jutiklis |
| Papildomos funkcijos | USB Power Delivery 3.0 |
Atsakomybės apribojimas: Negalime garantuoti, kad šiame puslapyje pateikta informacija yra tiksli.
Xiaomi Mi 10T Pro 5G apžvalgos
Vaizdo įrašų apžvalgos
Xiaomi Mi 10T Pro 5G nuotraukos
Dažnai užduodami klausimai
-
Kokia yra Xiaomi Mi 10T Pro 5G kaina?
Xiaomi Mi 10T Pro 5G kaina yra €145.84, o artimiausiomis dienomis kaina gali pasikeisti.
-
Kokia yra Xiaomi Mi 10T Pro 5G išleidimo data?
Xiaomi Mi 10T Pro 5G buvo oficialiai išleistas 2020 m. spalio 13 d., antradienis
-
Ar Xiaomi Mi 10T Pro 5G galima įsigyti parduotuvėse?
Ne, Xiaomi Mi 10T Pro 5G oficialiose parduotuvėse nėra, nes jo gamyba nutraukta. Tačiau jį galite rasti neoficialiose parduotuvėse, pvz., „eBay“ ir pan.
-
Koks yra Xiaomi Mi 10T Pro 5G svoris?
Xiaomi Mi 10T Pro 5G sveria apie 218 gramus
-
Koks yra Xiaomi Mi 10T Pro 5G ekrano dydis?
Xiaomi Mi 10T Pro 5G ekrano dydis yra 6.67 colių
-
Ar Xiaomi Mi 10T Pro 5G palaiko 5G tinklus?
Taip, Xiaomi Mi 10T Pro 5G palaiko 5G tinklus šiose juostose: n1, n3, n7, n8, n20, n28, n38, n41, n77, n78
-
Kiek kamerų turi Xiaomi Mi 10T Pro 5G?
Xiaomi Mi 10T Pro 5G turi Triguba kamera gale ir Viena kamera priekyje (asmenukėms)