Xiaomi Mi 10 Pro 5G
Xiaomi Mi 10 Pro 5G Techniniai duomenys
Bendra informacija
| Prekės ženklas | Xiaomi |
| Modelis | Mi 10 Pro 5G |
| Modelio alternatyvus | M2001J1G (Tarptautinis) |
| Paskelbta | 2020 m. vasario 18 d., antradienis |
| Išleidimo data | 2020 m. vasario 18 d., antradienis |
| Būsena | Nutraukta |
| Kainos | €930 |
Dizainas
| Aukštis | 162.5 mm (6.40″) |
| Plotis | 74.8 mm (2.94″) |
| Storis | 9 mm (0.35″) |
| Svoris | 208 g (7.34 oz) |
| Korpuso medžiagos | Galinė: Stiklas Rėmas: Aliuminis Priekinė dalis: Gorilla stiklas 5 |
| Spalvos | Alpių balta, Saulėgrįžos pilka |
Ekranas
| Ekrano tipas | Super AMOLED |
| Ekrano dydis | 6.67″ |
| Ekrano raiška | 1080 × 2340 px |
| Atnaujinimo dažnis | 90 Hz |
| Kraštinių santykis | 19.5:9 |
| Pikselių tankis | 386 ppi |
| Ekrano ir korpuso santykis | ≈ 89.8% |
| Maksimalus ryškumas | 500 cd/m² |
| Ekrano apsauga | Corning Gorilla Glass 5 stiklas |
| Liečiamas ekranas | Taip |
| Ekranas be rėmelių | Taip |
| Ekrano savybės | Talpiųjų jutiklių ekranas HDR10+ Multitouch ekranas |
Aparatinė įranga
| Lustų rinkinys | Qualcomm Snapdragon 865 |
| Procesoriaus branduoliai | 8 |
| Technologinis procesas | 7 nm |
| Maks. procesoriaus dažnis | 2.84 GHz |
| Procesoriaus architektūra | 64-bit |
| Mikroarchitektūra | 1x 2.84 GHz – Cortex-A77 3x 2.42 GHz – Cortex-A77 4x 1.8 GHz – Cortex-A55 |
| Atminties tipas | LPDDR5 |
| GPU | Qualcomm Adreno 650 |
| RAM | 8GB, 12GB |
| Vidinė atmintis | 256GB, 512GB |
| Vidinės atminties tipas | UFS 3.0 |
| Variantai | 256GB 8GB RAM 256GB 12GB RAM 512GB 12GB RAM |
| Išplečiama atmintis | Ne |
Programinė įranga
| Operacinė sistema | Android 10 (Quince Tart), Atnaujinama į Android 13 (Tiramisu) |
| Naudotojo sąsaja | MIUI 14 |
Pagrindinė kamera
| Kameros palaikymas | Taip |
| Keturguba kamera | 108 MP, ƒ/1.7 ( Plataus kampo ), 0.8 μm, 1/1.33" Jutiklio dydis Optinis vaizdo stabilizavimas (OIS) PDAF 12 MP, ƒ/2.0, 50 mm ( Teleobjektyvas ), 1.4 μm, x2 Optinis priartinimas, 1/2.55" Jutiklio dydis Dual-Pixel PDAF 8 MP, ƒ/2.0 ( Teleobjektyvas ), 1.0 μm, x3.7 Optinis priartinimas Optinis vaizdo stabilizavimas (OIS) 20 MP, ƒ/2.2, 13 mm ( Itin plataus kampo ), 1.0 μm, 1/2.8" Jutiklio dydis |
| Blykstės palaikymas | Taip |
| Blykstės tipas | Triguba LED blykstė Dual‑Tone |
| Funkcijos | Lazerinis automatinis fokusavimas Nuolatinio fotografavimo režimas Ekspozicijos kompensavimas Veido aptikimas Didelis dinaminis diapazonas (HDR) ISO nustatymai Panorama Bakstelėkite fokusui |
| Vaizdo įrašų palaikymas | Taip |
| Vaizdo įrašų raiška | 4320p @ 30 fps 2160p @ 30/60 fps 1080p @ 30/60/120/240/960 fps |
| Vaizdo įrašų funkcijos | Gyro-EIS |
Priekinė kamera
| Kameros palaikymas | Taip |
| Viena kamera | 20 MP, ƒ/2.0 ( Plataus kampo ), 0.9 μm, 1/3" Jutiklio dydis |
| Funkcijos | Didelis dinaminis diapazonas (HDR) |
| Vaizdo įrašų palaikymas | Taip |
| Vaizdo įrašų raiška | 1080p @ 30 fps 720p @ 120 fps |
Baterija
| Tipas | Li-Poly |
| Talpa | 4500 mAh |
| Laidinio įkrovimo greitis | 50 W |
| Belaidžio įkrovimo palaikymas | Taip |
| Belaidžio įkrovimo greitis | 30 W |
| Greito įkrovimo palaikymas | Taip |
| Funkcijos | Atvirkštinis belaidis įkrovimas |
Tinklas
| SIM kortelės | Viena SIM (Nano-SIM) Dual SIM (Nano-SIM + Nano-SIM) |
| VoLTE palaikymas | Taip |
| Duomenų perdavimo sparta | 5G (2+ Gbps DL), LTE, HSPA |
| 2G juostos | GSM: 850 / 900 / 1800 / 1900 MHz |
| 3G juostos | HSPA: 850 / 900 / 1700 / 1900 / 2100 MHz |
| 4G juostos | LTE: b1 (2100), b2 (1900), b3 (1800), b4 (1700), b5 (850), b7 (2600), b8 (900), b12 (700), b17 (700), b20 (800), b28 (700), b32 (1500), b34 (2000), b38 (2600), b39 (1900), b40 (2300), b41 (2500 MHz) |
| 5G juostos | 5G: n1 (2100), n3 (1800), n7 (2600), n28 (700), n41 (2500), n77 (3700), n78 (3500), n79 (4700 MHz) |
Ryšiai
| Wi‑Fi palaikymas | Taip ( Wi-Fi 6 ) |
| Wi‑Fi standartai | 802.11/a/b/g/n/ac/ax |
| Wi‑Fi funkcijos | DLNA, Dual-band, Mobilusis taškas, Wi-Fi Direct |
| Bluetooth palaikymas | Taip, v5.1 |
| USB prievadai | USB Type-C 2.0 USB On-The-Go |
| USB jungtys | Įkrovimas per USB, USB masinio saugojimo įrenginys (UMS) |
| GPS palaikymas | Taip |
| GPS funkcijos | BDS, GPS (L1 & L5), GALILEO, GLONASS, QZSS |
| NFC palaikymas | Taip |
Multimedija
| Garsiakalbis | Taip |
| Ausinių lizdas | Ne |
| Garso tipas | 24 bitų/192 kHz Hi-Res garsas, Stereogarsiakalbiai |
| FM radijas | Ne |
Funkcijos
| Jutikliai | Accelerometras Barometras Kompasas / Magnetometras Giroskopas Optinis pirštų atspaudų jutiklis po ekranu Virtualus artumo jutiklis |
| Papildomos funkcijos | USB Power Delivery 3.0 |
Atsakomybės apribojimas: Negalime garantuoti, kad šiame puslapyje pateikta informacija yra tiksli.
Xiaomi Mi 10 Pro 5G apžvalgos
Vaizdo įrašų apžvalgos
Xiaomi Mi 10 Pro 5G nuotraukos
Dažnai užduodami klausimai
-
Kokia yra Xiaomi Mi 10 Pro 5G kaina?
Xiaomi Mi 10 Pro 5G kaina yra €930, o artimiausiomis dienomis kaina gali pasikeisti.
-
Kokia yra Xiaomi Mi 10 Pro 5G išleidimo data?
Xiaomi Mi 10 Pro 5G buvo oficialiai išleistas 2020 m. vasario 18 d., antradienis
-
Ar Xiaomi Mi 10 Pro 5G galima įsigyti parduotuvėse?
Ne, Xiaomi Mi 10 Pro 5G oficialiose parduotuvėse nėra, nes jo gamyba nutraukta. Tačiau jį galite rasti neoficialiose parduotuvėse, pvz., „eBay“ ir pan.
-
Koks yra Xiaomi Mi 10 Pro 5G svoris?
Xiaomi Mi 10 Pro 5G sveria apie 208 gramus
-
Koks yra Xiaomi Mi 10 Pro 5G ekrano dydis?
Xiaomi Mi 10 Pro 5G ekrano dydis yra 6.67 colių
-
Ar Xiaomi Mi 10 Pro 5G palaiko 5G tinklus?
Taip, Xiaomi Mi 10 Pro 5G palaiko 5G tinklus šiose juostose: n1, n3, n7, n28, n41, n77, n78, n79
-
Kiek kamerų turi Xiaomi Mi 10 Pro 5G?
Xiaomi Mi 10 Pro 5G turi Keturguba kamera gale ir Viena kamera priekyje (asmenukėms)