Xiaomi 17
Xiaomi 17 Techniniai duomenys
Bendra informacija
| Prekės ženklas | Xiaomi |
| Modelis | 17 |
| Modelio alternatyvus | 25113PN0EG (Tarptautinis) |
| Paskelbta | 2025 m. rugsėjo 25 d., ketvirtadienis |
| Išleidimo data | 2025 m. rugsėjo 27 d., šeštadienis |
| Būsena | Prekyboje |
| Kainos | £899 €939 |
Dizainas
| Aukštis | 151.1 mm (5.95″) |
| Plotis | 71.8 mm (2.83″) |
| Storis | 8.1 mm (0.32″) |
| Svoris | 191 g (6.74 oz) |
| Korpuso medžiagos | Galinė: Stiklas Rėmas: Aliuminis Priekinė dalis: Xiaomi Dragon Crystal Stiklas |
| Spalvos | Juoda, Mėlyna, Žalia, Rožinė, Balta |
| Atsparumas | Dulkėms nepraleidžiantis ir atsparus vandeniui (panardinamas iki 1,5 m gylio 30 minučių) |
| Atsparumo sertifikatai (IP) | IP68 |
Ekranas
| Ekrano tipas | LTPO AMOLED |
| Ekrano dydis | 6.3″ |
| Ekrano raiška | 1220 × 2656 px |
| Atnaujinimo dažnis | 2160 Hz |
| Kraštinių santykis | 19.5:9 |
| Pikselių tankis | 460 ppi |
| Ekrano ir korpuso santykis | ≈ 91.1% |
| Maksimalus ryškumas | 3500 cd/m² |
| Ekrano apsauga | Mohs lygis 6, Xiaomi Dragon Crystal stiklas (Kinija), Xiaomi Shield stiklas |
| Liečiamas ekranas | Taip |
| Ekranas be rėmelių | Taip |
| Ekrano savybės | 2160Hz PWM Dimming 68 milijardai spalvų Talpiųjų jutiklių ekranas Dolby Vision HDR10+ HDR Vivid Multitouch ekranas |
Aparatinė įranga
| Lustų rinkinys | Qualcomm Snapdragon 8 Elite Gen 5 |
| Procesoriaus branduoliai | 8 |
| Technologinis procesas | 3 nm |
| Maks. procesoriaus dažnis | 4.6 GHz |
| Procesoriaus architektūra | 64-bit |
| Mikroarchitektūra | 2x 4.6 GHz – Oryon V3 Phoenix L 6x 3.62 GHz – Oryon V3 Phoenix M |
| Atminties tipas | LPDDR5X |
| GPU | Qualcomm Adreno 840 @1.20 GHz |
| RAM | 12GB, 16GB |
| Vidinė atmintis | 256GB, 512GB, 1TB |
| Vidinės atminties tipas | UFS 4.1 |
| Variantai | 256GB 12GB RAM 512GB 12GB RAM 512GB 16GB RAM 1TB 16GB RAM |
| Išplečiama atmintis | Ne |
Programinė įranga
| Operacinė sistema | Android 16 (Baklava), iki 4 pagrindinių „Android“ atnaujinimų |
| Naudotojo sąsaja | HyperOS 3 |
Pagrindinė kamera
| Kameros palaikymas | Taip |
| Triguba kamera | 50 MP, ƒ/1.7, 23 mm ( Plataus kampo ), 1.2 μm, 1/1.31" Jutiklio dydis Dual-Pixel PDAF Optinis vaizdo stabilizavimas (OIS) 50 MP, ƒ/2.0, 60 mm ( Teleobjektyvas ), 0.64 μm, x2.6 Optinis priartinimas, 1/2.76" Jutiklio dydis Optinis vaizdo stabilizavimas (OIS) PDAF (10cm - ∞) 50 MP, ƒ/2.4, 17 mm, 102° ( Itin plataus kampo ), 0.64 μm, 1/2.76" Jutiklio dydis |
| Blykstės palaikymas | Taip |
| Blykstės tipas | Dviguba LED blykstė Dual‑Tone |
| Funkcijos | Spalvų spektro jutiklis Didelis dinaminis diapazonas (HDR) Lazerinis automatinis fokusavimas Leica objektyvas Panorama |
| Vaizdo įrašų palaikymas | Taip |
| Vaizdo įrašų raiška | 4320p @ 30 fps 2160p @ 30/60 fps 1080p @ 30/60/120/240/960 fps 720p @ 1920 fps |
| Vaizdo įrašų funkcijos | 10-bit Dolby Vision HDR, 10-bit LOG, Gyro-EIS, HDR, HDR10+ |
Priekinė kamera
| Kameros palaikymas | Taip |
| Viena kamera | 50 MP, ƒ/2.2, 21 mm ( Plataus kampo ), 0.61 μm, 1/2.88" Jutiklio dydis PDAF |
| Funkcijos | Didelis dinaminis diapazonas (HDR) Panorama |
| Vaizdo įrašų palaikymas | Taip |
| Vaizdo įrašų raiška | 2160p @ 30/60 fps 1080p @ 30/60 fps |
| Vaizdo įrašų funkcijos | Gyro-EIS, HDR10+ |
Baterija
| Tipas | Si/C Li-Ion (Tarptautinis) Si/C Li-Ion (China) |
| Talpa | 6330 mAh (Tarptautinis) 7000 mAh (China) |
| Laidinio įkrovimo greitis | 100 W |
| Belaidžio įkrovimo palaikymas | Taip |
| Belaidžio įkrovimo greitis | 50 W |
| Greito įkrovimo palaikymas | Taip |
| Funkcijos | Atvirkštinis laidinis įkrovimas Atvirkštinis belaidis įkrovimas |
Tinklas
| SIM kortelės | Dual SIM (Nano-SIM + Nano-SIM) Dual SIM (Nano-SIM + Nano-SIM + eSIM + eSIM) |
| VoLTE palaikymas | Taip |
| Duomenų perdavimo sparta | 5G, LTE, HSPA |
| 2G juostos | GSM: 850 / 900 / 1800 / 1900 MHz |
| 3G juostos | HSPA: 850 / 900 / 1700 / 1900 / 2100 / 800 MHz |
| 4G juostos | LTE: b1 (2100), b2 (1900), b3 (1800), b4 (1700), b5 (850), b7 (2600), b8 (900), b12 (700), b13 (700), b17 (700), b18 (800), b19 (800), b20 (800), b25 (1900), b26 (850), b28 (700), b32 (1500), b34 (2000), b38 (2600), b39 (1900), b40 (2300), b41 (2500), b42 (3500), b48 (3800), b66 (1700), b71 (600 MHz) |
| 5G juostos | 5G: n1 (2100), n2 (1900), n3 (1800), n5 (850), n7 (2600), n8 (900), n12 (700), n18 (850), n20 (800), n25 (1900), n26 (850), n28 (700), n38 (2600), n40 (2300), n41 (2500), n48 (3500), n66 (2100), n71 (600), n75 (1500), n77 (3700), n78 (3500), n80 (1800), n81 (900), n83 (700), n84 (2100), n89 (850 MHz) |
Ryšiai
| Wi‑Fi palaikymas | Taip ( Wi-Fi 7 ) |
| Wi‑Fi standartai | 802.11/a/b/g/n/ac/ax/be |
| Wi‑Fi funkcijos | Dual-band, Wi-Fi Direct |
| Bluetooth palaikymas | Taip, v5.4 |
| USB prievadai | USB Type-C 3.2 DisplayPort USB On-The-Go |
| USB jungtys | Įkrovimas per USB, USB masinio saugojimo įrenginys (UMS) |
| GPS palaikymas | Taip |
| GPS funkcijos | BDS (B1I & B1C & B2a), GALILEO (E1 & E5a), GLONASS, GPS (L1 & L5), NavIC (L5), QZSS (L1 & L5) |
| NFC palaikymas | Taip |
Multimedija
| Garsiakalbis | Taip |
| Ausinių lizdas | Ne |
| Garso tipas | 24 bitų/192 kHz Hi-Res garsas, Dolby Atmos, Belaidis Hi-Res garsas, Snapdragon Sound technologija, Stereogarsiakalbiai |
| FM radijas | Ne |
Funkcijos
| Jutikliai | Accelerometras Barometras Kompasas Giroskopas Artumo jutiklis Ultragarsinis pirštų atspaudų jutiklis po ekranu |
| Papildomos funkcijos | Programuojamas maitinimo šaltinis (PPS) Quick Charge 3+ USB Power Delivery 3.0 |
Atsakomybės apribojimas: Negalime garantuoti, kad šiame puslapyje pateikta informacija yra tiksli.
Xiaomi 17 nuotraukos
Dažnai užduodami klausimai
-
Kokia yra Xiaomi 17 kaina?
Xiaomi 17 kaina yra €939, o artimiausiomis dienomis kaina gali pasikeisti.
-
Kokia yra Xiaomi 17 išleidimo data?
Xiaomi 17 buvo oficialiai išleistas 2025 m. rugsėjo 27 d., šeštadienis
-
Ar Xiaomi 17 galima įsigyti parduotuvėse?
Taip, Xiaomi 17 galima įsigyti parduotuvėse, nes jis vis dar gaminamas.
-
Koks yra Xiaomi 17 svoris?
Xiaomi 17 sveria apie 191 gramus
-
Koks yra Xiaomi 17 ekrano dydis?
Xiaomi 17 ekrano dydis yra 6.3 colių
-
Ar Xiaomi 17 palaiko 5G tinklus?
Taip, Xiaomi 17 palaiko 5G tinklus šiose juostose: n1, n2, n3, n5, n7, n8, n12, n18, n20, n25, n26, n28, n38, n40, n41, n48, n66, n71, n75, n77, n78, n80, n81, n83, n84, n89
-
Kiek kamerų turi Xiaomi 17?
Xiaomi 17 turi Triguba kamera gale ir Viena kamera priekyje (asmenukėms)