Xiaomi 11T
Xiaomi 11T Techniniai duomenys
Bendra informacija
| Prekės ženklas | Xiaomi |
| Modelis | 11T |
| Modelio alternatyvus | 21081111RG (Tarptautinis) |
| Paskelbta | 2021 m. rugsėjo 15 d., trečiadienis |
| Išleidimo data | 2021 m. spalio 05 d., antradienis |
| Būsena | Prekyboje |
| Kainos | €137.46 £259.99 |
Dizainas
| Aukštis | 164.1 mm (6.46″) |
| Plotis | 76.9 mm (3.03″) |
| Storis | 8.8 mm (0.35″) |
| Svoris | 203 g (7.16 oz) |
| Korpuso medžiagos | Galinė: Stiklas Rėmas: Aliuminis Priekinė dalis: Gorilla Victus stiklas |
| Spalvos | Dangaus mėlyna, Pilkas meteoritas, Mėnulio šviesa Balta |
| Atsparumas | Atsparus dulkėms Atsparus vandeniui (nuo vandens purslų) |
| Atsparumo sertifikatai (IP) | IP53 |
Ekranas
| Ekrano tipas | AMOLED |
| Ekrano dydis | 6.67″ |
| Ekrano raiška | 1080 × 2400 px |
| Atnaujinimo dažnis | 120 Hz |
| Kraštinių santykis | 20:9 |
| Pikselių tankis | 395 ppi |
| Ekrano ir korpuso santykis | ≈ 85.1% |
| Maksimalus ryškumas | 1000 cd/m² |
| Ekrano apsauga | Corning Gorilla Glass Victus stiklas |
| Liečiamas ekranas | Taip |
| Ekranas be rėmelių | Taip |
| Ekrano savybės | Talpiųjų jutiklių ekranas HDR10+ Multitouch ekranas |
Aparatinė įranga
| Lustų rinkinys | MediaTek Dimensity 1200 |
| Procesoriaus branduoliai | 8 |
| Technologinis procesas | 6 nm |
| Maks. procesoriaus dažnis | 3.0 GHz |
| Procesoriaus architektūra | 64-bit |
| Mikroarchitektūra | 1x 3.0 GHz – Cortex-A78 3x 2.6 GHz – Cortex-A78 4x 2.0 GHz – Cortex-A55 |
| Atminties tipas | LPDDR4X |
| GPU | ARM Mali-G77 MC9 |
| RAM | 8GB |
| Vidinė atmintis | 128GB, 256GB |
| Vidinės atminties tipas | UFS 3.1 |
| Variantai | 128GB 8GB RAM 256GB 8GB RAM |
| Išplečiama atmintis | Ne |
Programinė įranga
| Operacinė sistema | Android 11 (Red Velvet Cake), Atnaujinama į Android 13 (Tiramisu) |
| Naudotojo sąsaja | MIUI 14 |
Pagrindinė kamera
| Kameros palaikymas | Taip |
| Triguba kamera | 108 MP, ƒ/1.8, 26 mm ( Plataus kampo ), 0.7 μm, 1/1.52" Jutiklio dydis 8 MP, ƒ/2.2, 120° ( Itin plataus kampo ), 1.12 μm, 1/4.0" Jutiklio dydis 5 MP, ƒ/2.4, 50 mm, 1.12 μm, 1/5.0" Jutiklio dydis Automatinis fokusavimas (AF) |
| Blykstės palaikymas | Taip |
| Blykstės tipas | Dviguba LED blykstė Dual‑Tone |
| Funkcijos | Nuolatinis automatinis fokusavimas Skaitmeninis vaizdo stabilizavimas Skaitmeninis priartinimas Ekspozicijos kompensavimas Veido aptikimas Veido atrakinimas Geografinis žymėjimas Didelis dinaminis diapazonas (HDR) ISO nustatymai Naktinis režimas Panorama Fazės aptikimo automatinis fokusavimas (PDAF) Scenos režimas Savarankiškas laikmatis Bakstelėkite fokusui Baltos spalvos nustatymai |
| Vaizdo įrašų palaikymas | Taip |
| Vaizdo įrašų raiška | 2160p @ 30 fps 1080p @ 30/60/120 fps |
| Vaizdo įrašų funkcijos | Gyro-EIS |
Priekinė kamera
| Kameros palaikymas | Taip |
| Viena kamera | 16 MP, ƒ/2.5 ( Plataus kampo ), 1.0 μm, 1/3.06" Jutiklio dydis |
| Vaizdo įrašų palaikymas | Taip |
| Vaizdo įrašų raiška | 1080p @ 30 fps |
Baterija
| Tipas | Li-Poly |
| Talpa | 5000 mAh |
| Laidinio įkrovimo greitis | 67 W |
| Greito įkrovimo palaikymas | Taip |
Tinklas
| SIM kortelės | Dual SIM (Nano-SIM + Nano-SIM) |
| VoLTE palaikymas | Taip |
| Duomenų perdavimo sparta | 5G, LTE, HSPA |
| 2G juostos | GSM: 850 / 900 / 1800 / 1900 MHz |
| 3G juostos | HSPA: 850 / 900 / 1700 / 1900 / 2100 MHz |
| 4G juostos | LTE: b1 (2100), b2 (1900), b3 (1800), b4 (1700), b5 (850), b7 (2600), b8 (900), b12 (700), b13 (700), b17 (700), b18 (800), b19 (800), b20 (800), b26 (850), b28 (700), b32 (1500), b38 (2600), b40 (2300), b41 (2500), b42 (3500), b66 (1700 MHz) |
| 5G juostos | 5G: n1 (2100), n3 (1800), n5 (850), n7 (2600), n8 (900), n20 (800), n28 (700), n38 (2600), n40 (2300), n41 (2500), n66 (2100), n77 (3700), n78 (3500 MHz) |
Ryšiai
| Wi‑Fi palaikymas | Taip ( Wi-Fi 6 ) |
| Wi‑Fi standartai | 802.11/a/b/g/n/ac/ax |
| Wi‑Fi funkcijos | Dual-band, Mobilusis taškas, Wi-Fi Direct |
| Bluetooth palaikymas | Taip, v5.2 |
| USB prievadai | USB Type-C 2.0 USB On-The-Go |
| USB jungtys | Įkrovimas per USB, USB masinio saugojimo įrenginys (UMS) |
| GPS palaikymas | Taip |
| GPS funkcijos | BDS, GALILEO, GLONASS, GPS (L1 & L5) |
| NFC palaikymas | Taip |
Multimedija
| Garsiakalbis | Taip |
| Ausinių lizdas | Ne |
| Garso tipas | Stereogarsiakalbiai |
| FM radijas | Ne |
Funkcijos
| Jutikliai | Accelerometras Kompasas / Magnetometras Pirštų atspaudų jutiklis Giroskopas Artumo jutiklis |
Atsakomybės apribojimas: Negalime garantuoti, kad šiame puslapyje pateikta informacija yra tiksli.
Xiaomi 11T apžvalgos
Vaizdo įrašų apžvalgos
Xiaomi 11T nuotraukos
Dažnai užduodami klausimai
-
Kokia yra Xiaomi 11T kaina?
Xiaomi 11T kaina yra €137.46, o artimiausiomis dienomis kaina gali pasikeisti.
-
Kokia yra Xiaomi 11T išleidimo data?
Xiaomi 11T buvo oficialiai išleistas 2021 m. spalio 05 d., antradienis
-
Ar Xiaomi 11T galima įsigyti parduotuvėse?
Taip, Xiaomi 11T galima įsigyti parduotuvėse, nes jis vis dar gaminamas.
-
Koks yra Xiaomi 11T svoris?
Xiaomi 11T sveria apie 203 gramus
-
Koks yra Xiaomi 11T ekrano dydis?
Xiaomi 11T ekrano dydis yra 6.67 colių
-
Ar Xiaomi 11T palaiko 5G tinklus?
Taip, Xiaomi 11T palaiko 5G tinklus šiose juostose: n1, n3, n5, n7, n8, n20, n28, n38, n40, n41, n66, n77, n78
-
Kiek kamerų turi Xiaomi 11T?
Xiaomi 11T turi Triguba kamera gale ir Viena kamera priekyje (asmenukėms)