Meniu

Tema

Kalba

Wiko Power U30 7
Wiko

Wiko Power U30

  • Operacinė sistema Android 11
  • Ekranas 6.82 ″ 720x1640 px
  • Baterija 6000 mAh Li-Ion
  • Našumas 4GB RAM Helio G35
  • Kamera 13MP 1080p
  • Vidinė atmintis 64/128GB

Wiko Power U30 Techniniai duomenys

Bendra informacija

Prekės ženklas
Wiko
Modelis
Power U30
Paskelbta
2021 m. birželio 01 d., antradienis
Išleidimo data
2021 m. birželio 01 d., antradienis
Būsena
Prekyboje
Kainos
€150

Dizainas

Aukštis
173.8 mm (6.84″)
Plotis
78.6 mm (3.09″)
Storis
9.5 mm (0.37″)
Svoris
214 g (7.55 oz)
Spalvos
Anglies mėlyna, Vidurnakčio mėlyna, Mėtų spalva

Ekranas

Ekrano tipas
IPS LCD
Ekrano dydis
6.82″
Ekrano raiška
720 × 1640 px
Pikselių tankis
263 ppi
Ekrano ir korpuso santykis
≈ 80.9%
Liečiamas ekranas
Taip
Ekranas be rėmelių
Taip
Ekrano savybės
Talpinis jutiklinis ekranas
Multitouch ekranas

Aparatinė įranga

Lustų rinkinys
MediaTek Helio G35
Procesoriaus branduoliai
8
Technologinis procesas
12 nm
Maks. procesoriaus dažnis
2.3 GHz
Procesoriaus architektūra
64-bit
Mikroarchitektūra
4x 2.3 GHz – Cortex-A53
4x 1.8 GHz – Cortex-A53
Atminties tipas
LPDDR4X
GPU
IMG PowerVR GE8320
RAM
4GB
Vidinė atmintis
64GB, 128GB
Variantai
64GB 4GB RAM
128GB 4GB RAM
Išplečiama atmintis
Taip
Kortelių lizdai
microSDXC

Programinė įranga

Operacinė sistema
Android 11 (Red Velvet Cake)
„Google Play“ paslaugos
Taip

Pagrindinė kamera

Kameros palaikymas
Taip
Triguba kamera
13 MP
Automatinė blykstė

2 MP
0.08 MP ( Pagalbinis objektyvas )
Blykstės palaikymas
Taip
Blykstės tipas
LED blykstė
Funkcijos
Didelis dinaminis diapazonas (HDR)
Vaizdo įrašų palaikymas
Taip
Vaizdo įrašų raiška
1080p @ 30 fps

Priekinė kamera

Kameros palaikymas
Taip
Viena kamera
8 MP

Baterija

Tipas
Li-Ion
Talpa
6000 mAh
Laidinio įkrovimo greitis
15 W
Greito įkrovimo palaikymas
Taip

Tinklas

SIM kortelės
Dual SIM (Nano-SIM + Nano-SIM)
VoLTE palaikymas
Taip
Duomenų perdavimo sparta
LTE Cat4 150/50 Mbps, HSPA 42.2/5.76 Mbps
2G juostos
CDMA: 800 / 1900 / 1700 MHz
3G juostos
HSPA: 850 / 900 / 1900 / 2100 MHz
4G juostos
LTE: b1 (2100), b3 (1800), b5 (850), b7 (2600), b8 (900), b20 (800), b28 (700), b40 (2300 MHz)

Ryšiai

Wi‑Fi palaikymas
Taip ( Wi-Fi 4 )
Wi‑Fi standartai
802.11/b/g/n
Wi‑Fi funkcijos
Mobilusis taškas
Bluetooth palaikymas
Taip, v4.2
USB prievadai
USB Type-C
USB On-The-Go
USB jungtys
Įkrovimas per USB, USB masinio saugojimo įrenginys (UMS)
GPS palaikymas
Taip
GPS funkcijos
BDS, GALILEO, GLONASS, GPS
NFC palaikymas
Ne

Multimedija

Garsiakalbis
Taip
Ausinių lizdas
Taip
FM radijas
Ne

Funkcijos

Jutikliai
Accelerometras
Kompasas / Magnetometras
Pirštų atspaudų jutiklis
Artumo jutiklis

Atsakomybės apribojimas: Negalime garantuoti, kad šiame puslapyje pateikta informacija yra tiksli.

Wiko Power U30 nuotraukos

Dažnai užduodami klausimai

Kokia yra Wiko Power U30 kaina?

Wiko Power U30 kaina yra €150, o artimiausiomis dienomis kaina gali pasikeisti.

Kokia yra Wiko Power U30 išleidimo data?

Wiko Power U30 buvo oficialiai išleistas 2021 m. birželio 01 d., antradienis

Ar Wiko Power U30 galima įsigyti parduotuvėse?

Taip, Wiko Power U30 galima įsigyti parduotuvėse, nes jis vis dar gaminamas.

Koks yra Wiko Power U30 svoris?

Wiko Power U30 sveria apie 214 gramus

Koks yra Wiko Power U30 ekrano dydis?

Wiko Power U30 ekrano dydis yra 6.82 colių

Ar Wiko Power U30 palaiko 5G tinklus?

Ne, Wiko Power U30 nepalaiko 5G tinklo

Kiek kamerų turi Wiko Power U30?

Wiko Power U30 turi Triguba kamera gale ir Viena kamera priekyje (asmenukėms)

Ar galiu naudoti „Google Play“ paslaugas Wiko Power U30?

Taip, „Google Play“ paslaugos yra visiškai palaikomos Wiko Power U30