Vivo Y600 Turbo
Vivo Y600 Turbo Techniniai duomenys
Bendra informacija
| Prekės ženklas | Vivo |
| Modelis | Y600 Turbo |
| Modelio alternatyvus | V2553A (Tarptautinis) |
| Paskelbta | 2026 m. gegužės 25 d., pirmadienis |
| Išleidimo data | 2026 m. gegužės 27 d., trečiadienis |
| Būsena | Netrukus |
| Kainos | €290 |
Dizainas
| Aukštis | 163.7 mm (6.44″) |
| Plotis | 76.2 mm (3.00″) |
| Storis | 8.3 mm (0.33″) |
| Svoris | 215 g (7.58 oz) |
| Korpuso medžiagos | Galinė: Plastikas Rėmas: Plastikas Priekinė dalis: Stiklas |
| Spalvos | Mėlyna, Auksinė, Balta |
| Atsparumas | Atsparus dulkėms ir vandeniui (atsparus aukšto slėgio vandens srautams; panardinamas iki 1,5 m 30 minučių) |
| Atsparumo sertifikatai (IP) | IP68, IP69 |
Ekranas
| Ekrano tipas | AMOLED |
| Ekrano dydis | 6.83″ |
| Ekrano raiška | 1260 × 2800 px |
| Atnaujinimo dažnis | 120 Hz |
| Kraštinių santykis | 20:9 |
| Pikselių tankis | 450 ppi |
| Ekrano ir korpuso santykis | ≈ 90.3% |
| Maksimalus ryškumas | 5000 cd/m² |
| Ekrano apsauga | Atsparus kritimui (iki 1,2 m) |
| Liečiamas ekranas | Taip |
| Ekranas be rėmelių | Taip |
| Ekrano savybės | 1 milijardas spalvų 4320Hz PWM Dimming Talpinis jutiklinis ekranas HDR Multitouch ekranas |
Aparatinė įranga
| Lustų rinkinys | Qualcomm Snapdragon 7s Gen 4 |
| Procesoriaus branduoliai | 8 |
| Technologinis procesas | 4 nm |
| Maks. procesoriaus dažnis | 2700 MHz |
| Procesoriaus architektūra | 64-bit |
| Mikroarchitektūra | 1x 2.7 GHz – Kryo Prime (Cortex-A720) 3x 2.4 GHz – Kryo Gold (Cortex-A720) 4x 1.8 GHz – Kryo Silver (Cortex-A520) |
| Atminties tipas | LPDDR5 |
| GPU | Qualcomm Adreno 810 |
| RAM | 8GB, 12GB |
| Vidinė atmintis | 256GB, 512GB |
| Vidinės atminties tipas | UFS 3.1 |
| Variantai | 256GB 8GB RAM 256GB 12GB RAM 512GB 12GB RAM |
| Išplečiama atmintis | Ne |
Programinė įranga
| Operacinė sistema | Android 16 (Baklava) |
| Naudotojo sąsaja | OriginOS 6 |
Pagrindinė kamera
| Kameros palaikymas | Taip |
| Dviguba kamera | 50 MP, ƒ/1.8 ( Plataus kampo ) PDAF 2 MP ( Pagalbinis objektyvas ) |
| Blykstės palaikymas | Taip |
| Blykstės tipas | LED blykstė |
| Funkcijos | Didelis dinaminis diapazonas (HDR) Panorama |
| Vaizdo įrašų funkcijos | Gyro-EIS |
Priekinė kamera
| Kameros palaikymas | Taip |
| Viena kamera | 8 MP, ƒ/2.1 ( Plataus kampo ) |
| Vaizdo įrašų palaikymas | Taip |
| Vaizdo įrašų raiška | 1080p @ 30 fps |
| Vaizdo įrašų funkcijos | Gyro-EIS |
Baterija
| Tipas | Si/C Li-Ion |
| Talpa | 9020 mAh |
| Laidinio įkrovimo greitis | 90 W |
| Funkcijos | Atvirkštinis laidinis įkrovimas |
Tinklas
| SIM kortelės | Dual SIM (Nano-SIM + Nano-SIM) |
| VoLTE palaikymas | Taip |
| Duomenų perdavimo sparta | 5G, LTE, HSPA |
| 2G juostos | GSM: 850 / 900 / 1800 / 1900 MHz |
| 3G juostos | HSPA: 850 / 900 / 2100 / 800 MHz |
| 4G juostos | LTE: b1 (2100), b3 (1800), b5 (850), b8 (900), b19 (800), b28 (700), b34 (2000), b38 (2600), b39 (1900), b40 (2300), b41 (2500), b42 (3500), b48 (3800 MHz) |
| 5G juostos | 5G: n1 (2100), n3 (1800), n5 (850), n8 (900), n28 (700), n38 (2600), n40 (2300), n41 (2500), n48 (3500), n77 (3700), n78 (3500 MHz) |
Ryšiai
| Wi‑Fi palaikymas | Taip ( Wi-Fi 6 ) |
| Wi‑Fi standartai | 802.11/a/b/g/n/ac/ax |
| Wi‑Fi funkcijos | Dual-band |
| Bluetooth palaikymas | Taip, v5.2 |
| USB prievadai | USB Type-C 2.0 USB On-The-Go |
| USB jungtys | Įkrovimas per USB, USB masinio saugojimo įrenginys (UMS) |
| GPS palaikymas | Taip |
| GPS funkcijos | BDS (B1I & B1C & B2a), GALILEO (E1 & E5a), GLONASS, GPS (L1 & L5), QZSS (L1 & L5) |
| NFC palaikymas | Taip |
Multimedija
| Garsiakalbis | Taip |
| Ausinių lizdas | Ne |
| Garso tipas | Stereogarsiakalbiai |
| FM radijas | Ne |
Funkcijos
| Jutikliai | Accelerometras Kompasas Giroskopas Optinis pirštų atspaudų jutiklis po ekranu Artumo jutiklis |
| Papildomos funkcijos | Programuojamas maitinimo šaltinis (PPS) Universalioji greitojo įkrovimo specifikacija (UFCS) USB Power Delivery |
Atsakomybės apribojimas: Negalime garantuoti, kad šiame puslapyje pateikta informacija yra tiksli.
Vivo Y600 Turbo nuotraukos
Dažnai užduodami klausimai
-
Kokia yra Vivo Y600 Turbo kaina?
Vivo Y600 Turbo kaina yra €290, o artimiausiomis dienomis kaina gali pasikeisti.
-
Kokia yra tikėtina Vivo Y600 Turbo išleidimo data?
Vivo Y600 Turbo bus išleistas 2026 m. gegužės 27 d., trečiadienis
-
Ar Vivo Y600 Turbo galima įsigyti parduotuvėse?
Ne, Vivo Y600 Turbo oficialiuose parduotuvėse nėra, nes ji dar nebuvo išleista.
-
Koks yra Vivo Y600 Turbo svoris?
Vivo Y600 Turbo sveria apie 215 gramus
-
Koks yra Vivo Y600 Turbo ekrano dydis?
Vivo Y600 Turbo ekrano dydis yra 6.83 colių
-
Ar Vivo Y600 Turbo palaiko 5G tinklus?
Taip, Vivo Y600 Turbo palaiko 5G tinklus šiose juostose: n1, n3, n5, n8, n28, n38, n40, n41, n48, n77, n78
-
Kiek kamerų turi Vivo Y600 Turbo?
Vivo Y600 Turbo turi Dviguba kamera gale ir Viena kamera priekyje (asmenukėms)