Vivo Y55L (vivo 1603)
Vivo Y55L (vivo 1603) Techniniai duomenys
Bendra informacija
| Prekės ženklas | Vivo |
| Modelis | Y55L (vivo 1603) |
| Modelio alternatyvus | 1603 (Tarptautinis) |
| Paskelbta | 2016 m. spalio 01 d., šeštadienis |
| Išleidimo data | 2016 m. spalio 01 d., šeštadienis |
| Būsena | Nutraukta |
| Kainos | ₹9,500 |
Dizainas
| Aukštis | 147.9 mm (5.82″) |
| Plotis | 72.9 mm (2.87″) |
| Storis | 7.5 mm (0.30″) |
| Svoris | 142 g (5.01 oz) |
| Spalvos | Auksinė, Pilka |
Ekranas
| Ekrano tipas | IPS LCD |
| Ekrano dydis | 5.2″ |
| Ekrano raiška | 720 × 1280 px |
| Kraštinių santykis | 16:9 |
| Pikselių tankis | 282 ppi |
| Ekrano ir korpuso santykis | ≈ 69.1% |
| Liečiamas ekranas | Taip |
| Ekranas be rėmelių | Taip |
| Ekrano savybės | Talpiųjų jutiklių ekranas Multitouch ekranas |
Aparatinė įranga
| Lustų rinkinys | Qualcomm Snapdragon 430 |
| Procesoriaus branduoliai | 8 |
| Technologinis procesas | 28 nm |
| Maks. procesoriaus dažnis | 1.4 GHz |
| Procesoriaus architektūra | 64-bit |
| Mikroarchitektūra | Cortex-A53 |
| Atminties tipas | LPDDR3 |
| GPU | Qualcomm Adreno 505 |
| RAM | 2GB |
| Vidinė atmintis | 16GB |
| Vidinės atminties tipas | eMMC 5.1 |
| Variantai | 16GB 2GB RAM |
| Išplečiama atmintis | Taip |
| Kortelių lizdai | microSDXC |
Programinė įranga
| Operacinė sistema | Android 6.0 (Marshmallow) |
| Naudotojo sąsaja | Funtouch 2.6 |
Pagrindinė kamera
| Kameros palaikymas | Taip |
| Viena kamera | 8 MP Automatinė blykstė |
| Blykstės palaikymas | Taip |
| Blykstės tipas | LED blykstė |
| Funkcijos | Nuolatinio fotografavimo režimas Skaitmeninis priartinimas Ekspozicijos kompensavimas Veido aptikimas Didelis dinaminis diapazonas (HDR) ISO nustatymai Panorama Bakstelėkite fokusui |
| Vaizdo įrašų palaikymas | Taip |
| Vaizdo įrašų raiška | 1080p @ 30 fps |
Priekinė kamera
| Kameros palaikymas | Taip |
| Viena kamera | 5 MP |
Baterija
| Tipas | Li-Ion |
| Talpa | 2650 mAh |
| Išimamumas | Neišimama |
Tinklas
| SIM kortelės | Viena SIM (Micro-SIM) |
| VoLTE palaikymas | Taip |
| Duomenų perdavimo sparta | LTE Cat4 150/50 Mbps, HSPA 42.2/5.76 Mbps |
| 2G juostos | GSM: 850 / 900 / 1800 / 1900 MHz |
| 3G juostos | HSPA: 850 / 900 / 2100 MHz |
| 4G juostos | LTE: b1 (2100), b3 (1800), b5 (850), b40 (2300 MHz) |
Ryšiai
| Wi‑Fi palaikymas | Taip ( Wi-Fi 4 ) |
| Wi‑Fi standartai | 802.11/b/g/n |
| Wi‑Fi funkcijos | Mobilusis taškas, Wi-Fi Direct |
| Bluetooth palaikymas | Taip, v4.2 |
| USB prievadai | Micro-USB 2.0 USB On-The-Go |
| USB jungtys | Įkrovimas per USB, USB masinio saugojimo įrenginys (UMS) |
| GPS palaikymas | Taip |
| GPS funkcijos | GPS |
| NFC palaikymas | Ne |
Multimedija
| Garsiakalbis | Taip |
| Ausinių lizdas | Taip |
| FM radijas | Ne |
Funkcijos
| Jutikliai | Accelerometras Artumo jutiklis |
Atsakomybės apribojimas: Negalime garantuoti, kad šiame puslapyje pateikta informacija yra tiksli.
Vivo Y55L (vivo 1603) nuotraukos
Dažnai užduodami klausimai
-
Kokia yra Vivo Y55L (vivo 1603) kaina?
Vivo Y55L (vivo 1603) kaina yra ₹9,500, o artimiausiomis dienomis kaina gali pasikeisti.
-
Kokia yra Vivo Y55L (vivo 1603) išleidimo data?
Vivo Y55L (vivo 1603) buvo oficialiai išleistas 2016 m. spalio 01 d., šeštadienis
-
Ar Vivo Y55L (vivo 1603) galima įsigyti parduotuvėse?
Ne, Vivo Y55L (vivo 1603) oficialiose parduotuvėse nėra, nes jo gamyba nutraukta. Tačiau jį galite rasti neoficialiose parduotuvėse, pvz., „eBay“ ir pan.
-
Koks yra Vivo Y55L (vivo 1603) svoris?
Vivo Y55L (vivo 1603) sveria apie 142 gramus
-
Koks yra Vivo Y55L (vivo 1603) ekrano dydis?
Vivo Y55L (vivo 1603) ekrano dydis yra 5.2 colių
-
Kiek kamerų turi Vivo Y55L (vivo 1603)?
Vivo Y55L (vivo 1603) turi Viena kamera gale ir Viena kamera priekyje (asmenukėms)