Vivo X60t Pro+
Vivo X60t Pro+ Techniniai duomenys
Bendra informacija
| Prekės ženklas | Vivo |
| Modelis | X60t Pro+ |
| Modelio alternatyvus | V2056A (Tarptautinis) |
| Paskelbta | 2021 m. birželio 28 d., pirmadienis |
| Išleidimo data | 2021 m. birželio 28 d., pirmadienis |
| Būsena | Prekyboje |
| Kainos | €650 |
Dizainas
| Aukštis | 158.6 mm (6.24″) |
| Plotis | 73.4 mm (2.89″) |
| Storis | 9.1 mm (0.36″) |
| Svoris | 191 g (6.74 oz) |
| Korpuso medžiagos | Galinė dalis: veganiška oda Rėmas: Aliuminis Priekinė dalis: Stiklas |
| Spalvos | Mėlyna, Oranžinė |
Ekranas
| Ekrano tipas | Super AMOLED |
| Ekrano dydis | 6.56″ |
| Ekrano raiška | 1080 × 2376 px |
| Atnaujinimo dažnis | 120 Hz |
| Pikselių tankis | 398 ppi |
| Ekrano ir korpuso santykis | ≈ 89.8% |
| Maksimalus ryškumas | 1300 cd/m² |
| Liečiamas ekranas | Taip |
| Ekranas be rėmelių | Taip |
| Ekrano savybės | Talpiųjų jutiklių ekranas HDR10+ Multitouch ekranas |
Aparatinė įranga
| Lustų rinkinys | Qualcomm Snapdragon 888 |
| Procesoriaus branduoliai | 8 |
| Technologinis procesas | 5 nm |
| Maks. procesoriaus dažnis | 2.84 GHz |
| Procesoriaus architektūra | 64-bit |
| Mikroarchitektūra | 1x 2.84 GHz – Cortex-X1 3x 2.42 GHz – Cortex-A78 4x 1.8 GHz – Cortex-A55 |
| Atminties tipas | LPDDR5 |
| GPU | Qualcomm Adreno 660 |
| RAM | 8GB, 12GB |
| Vidinė atmintis | 128GB, 256GB |
| Vidinės atminties tipas | UFS 3.1 |
| Variantai | 128GB 8GB RAM 256GB 8GB RAM 256GB 12GB RAM |
| Išplečiama atmintis | Ne |
Programinė įranga
| Operacinė sistema | Android 11 (Red Velvet Cake) |
| Naudotojo sąsaja | OriginOS 1.0 |
Pagrindinė kamera
| Kameros palaikymas | Taip |
| Keturguba kamera | 50 MP, ƒ/1.6 ( Plataus kampo ), 1.2 μm, 1/1.31" Jutiklio dydis Dual-Pixel PDAF Optinis vaizdo stabilizavimas (OIS) 8 MP, ƒ/3.4, 125 mm ( Periskopinis teleobjektyvas ), x5 Optinis priartinimas, 1/4.0" Jutiklio dydis Optinis vaizdo stabilizavimas (OIS) 12 MP, ƒ/2.0, 50 mm ( Teleobjektyvas ), x2 Optinis priartinimas 48 MP, 114° ( Itin plataus kampo ), 0.8 μm, 1/2.0" Jutiklio dydis Gimbal Stabilization |
| Blykstės palaikymas | Taip |
| Blykstės tipas | Dviguba LED blykstė Dual‑Tone |
| Funkcijos | Lazerinis automatinis fokusavimas Automatinė blykstė Nuolatinio fotografavimo režimas Skaitmeninis priartinimas Ekspozicijos kompensavimas Veido aptikimas Didelis dinaminis diapazonas (HDR) ISO nustatymai Panorama Pixel Shift Bakstelėkite fokusui Zeiss optika Spalvų spektro jutiklis |
| Vaizdo įrašų palaikymas | Taip |
| Vaizdo įrašų raiška | 4320p @ 30 fps 2160p @ 30/60 fps 1080p @ 30/60 fps |
| Vaizdo įrašų funkcijos | Gyro-EIS, HDR10+ |
Priekinė kamera
| Kameros palaikymas | Taip |
| Viena kamera | 32 MP, ƒ/2.5, 24 mm ( Plataus kampo ), 0.8 μm, 1/2.8" Jutiklio dydis |
| Funkcijos | Didelis dinaminis diapazonas (HDR) |
| Vaizdo įrašų palaikymas | Taip |
| Vaizdo įrašų raiška | 1080p @ 30 fps |
Baterija
| Talpa | 4200 mAh |
| Laidinio įkrovimo greitis | 55 W |
| Greito įkrovimo palaikymas | Taip |
Tinklas
| SIM kortelės | Dual SIM (Nano-SIM + Nano-SIM) |
| VoLTE palaikymas | Taip |
| Duomenų perdavimo sparta | 5G, LTE, HSPA |
| 2G juostos | GSM: 850 / 900 / 1800 / 1900 MHz CDMA: 800 / 1900 MHz |
| 3G juostos | HSPA: 850 / 900 / 1700 / 1900 / 2100 MHz |
| 4G juostos | LTE: b1 (2100), b2 (1900), b3 (1800), b4 (1700), b7 (2600), b8 (900), b12 (700), b17 (700), b20 (800), b26 (850), b28 (700), b34 (2000), b38 (2600), b39 (1900), b40 (2300), b41 (2500 MHz) |
| 5G juostos | 5G: n1 (2100), n3 (1800), n28 (700), n38 (2600), n41 (2500), n77 (3700), n78 (3500), n79 (4700 MHz) |
Ryšiai
| Wi‑Fi palaikymas | Taip ( Wi-Fi 6 ) |
| Wi‑Fi standartai | 802.11/a/b/g/n/ac/ax |
| Wi‑Fi funkcijos | Dual-band, Mobilusis taškas, Wi-Fi Direct |
| Bluetooth palaikymas | Taip, v5.2 |
| USB prievadai | USB Type-C 2.0 USB On-The-Go |
| USB jungtys | Įkrovimas per USB, USB masinio saugojimo įrenginys (UMS) |
| GPS palaikymas | Taip |
| GPS funkcijos | BDS, GPS (L1 & L5), GALILEO, GLONASS, NavIC |
| NFC palaikymas | Taip |
Multimedija
| Garsiakalbis | Taip |
| Ausinių lizdas | Ne |
| Garso tipas | 32 bitų/192 kHz Hi-Res garsas |
| FM radijas | Ne |
Funkcijos
| Jutikliai | Accelerometras Kompasas / Magnetometras Pirštų atspaudų jutiklis Giroskopas Virtualus artumo jutiklis |
Atsakomybės apribojimas: Negalime garantuoti, kad šiame puslapyje pateikta informacija yra tiksli.
Vivo X60t Pro+ nuotraukos
Dažnai užduodami klausimai
-
Kokia yra Vivo X60t Pro+ kaina?
Vivo X60t Pro+ kaina yra €650, o artimiausiomis dienomis kaina gali pasikeisti.
-
Kokia yra Vivo X60t Pro+ išleidimo data?
Vivo X60t Pro+ buvo oficialiai išleistas 2021 m. birželio 28 d., pirmadienis
-
Ar Vivo X60t Pro+ galima įsigyti parduotuvėse?
Taip, Vivo X60t Pro+ galima įsigyti parduotuvėse, nes jis vis dar gaminamas.
-
Koks yra Vivo X60t Pro+ svoris?
Vivo X60t Pro+ sveria apie 191 gramus
-
Koks yra Vivo X60t Pro+ ekrano dydis?
Vivo X60t Pro+ ekrano dydis yra 6.56 colių
-
Ar Vivo X60t Pro+ palaiko 5G tinklus?
Taip, Vivo X60t Pro+ palaiko 5G tinklus šiose juostose: n1, n3, n28, n38, n41, n77, n78, n79
-
Kiek kamerų turi Vivo X60t Pro+?
Vivo X60t Pro+ turi Keturguba kamera gale ir Viena kamera priekyje (asmenukėms)