Vivo X300 Ultra
Vivo X300 Ultra Techniniai duomenys
Bendra informacija
| Prekės ženklas | Vivo |
| Modelis | X300 Ultra |
| Modelio alternatyvus | V2547A (Tarptautinis) V2547DA (Tarptautinis) V2536A (Tarptautinis) V2562 (Tarptautinis) |
| Paskelbta | 2026 m. kovo 30 d., pirmadienis |
| Išleidimo data | 2026 m. balandžio 03 d., penktadienis |
| Būsena | Netrukus |
| Kainos | €880 |
Dizainas
| Aukštis | 163 mm (6.42″) |
| Plotis | 76.8 mm (3.02″) |
| Storis | 8.2 mm (0.32″) |
| Svoris | 232 g (8.18 oz) |
| Korpuso medžiagos | Galinė: Stiklas Rėmas: Aliuminis Priekinė dalis: Stiklas |
| Spalvos | Juoda, Žalia, Sidabrinė |
| Atsparumas | Dulkėms nepraleidžiantis ir atsparus vandeniui (panardinamas iki 1,5 m gylio 30 minučių) |
| Atsparumo sertifikatai (IP) | IP69, IP68 |
Ekranas
| Ekrano tipas | LTPO AMOLED |
| Ekrano dydis | 6.82″ |
| Ekrano raiška | 1440 × 3168 px |
| Atnaujinimo dažnis | 144 Hz |
| Pikselių tankis | 510 ppi |
| Ekrano ir korpuso santykis | ≈ 90.3% |
| Ekrano apsauga | Armor stiklas, Mohs lygis 4 |
| Liečiamas ekranas | Taip |
| Ekrano savybės | 1 milijardas spalvų 2160Hz PWM Dimming Talpiųjų jutiklių ekranas Dolby Vision HDR10+ HDR Vivid Multitouch ekranas Ultra HDR vaizdų palaikymas |
Aparatinė įranga
| Lustų rinkinys | Qualcomm Snapdragon 8 Elite Gen 5 |
| Procesoriaus branduoliai | 8 |
| Technologinis procesas | 3 nm |
| Maks. procesoriaus dažnis | 4.6 GHz |
| Procesoriaus architektūra | 64-bit |
| Mikroarchitektūra | 2x 4.6 GHz – Oryon V3 Phoenix L 6x 3.62 GHz – Oryon V3 Phoenix M |
| Atminties tipas | LPDDR5X |
| GPU | Qualcomm Adreno 840 @1.20 GHz |
| RAM | 12GB, 16GB |
| Vidinė atmintis | 256GB, 512GB, 1TB |
| Vidinės atminties tipas | UFS 4.1 |
| Variantai | 256GB 12GB RAM 512GB 12GB RAM 512GB 16GB RAM 1TB 16GB RAM |
| Išplečiama atmintis | Ne |
Programinė įranga
| Operacinė sistema | Android 16 (Baklava) |
| Naudotojo sąsaja | OriginOS 6 |
Pagrindinė kamera
| Kameros palaikymas | Taip |
| Triguba kamera | 200 MP, ƒ/1.9, 35 mm ( Plataus kampo ), 0.7 μm, 1/1.12" Jutiklio dydis gimbal OIS PDAF 200 MP, ƒ/2.7, 85 mm ( Periskopinis teleobjektyvas ), 0.56 μm, x3.7 Optinis priartinimas, 1/1.4" Jutiklio dydis Multi-Directional PDAF Optinis vaizdo stabilizavimas (OIS) 50 MP, ƒ/2.0, 14 mm, 116° ( Itin plataus kampo ), 1.22 μm, 1/1.28" Jutiklio dydis Dual-Pixel PDAF Optinis vaizdo stabilizavimas (OIS) |
| Blykstės palaikymas | Taip |
| Blykstės tipas | LED blykstė |
| Funkcijos | 3D LUT import Spalvų spektro jutiklis Didelis dinaminis diapazonas (HDR) Lazerinis automatinis fokusavimas Panorama Zeiss optika Zeiss T* objektyvo danga |
| Vaizdo įrašų palaikymas | Taip |
| Vaizdo įrašų raiška | 4320p @ 30 fps 2160p @ 24/30/60/120 fps 1080p @ 30/60/120/240 fps |
| Vaizdo įrašų funkcijos | 10-bit LOG, Dolby Vision HDR, Gyro-EIS, HDR10+ |
Priekinė kamera
| Kameros palaikymas | Taip |
| Viena kamera | 50 MP, ƒ/2.5, 24 mm ( Plataus kampo ), 0.64 μm, 1/2.76" Jutiklio dydis Automatinis fokusavimas (AF) |
| Funkcijos | Didelis dinaminis diapazonas (HDR) |
| Vaizdo įrašų palaikymas | Taip |
| Vaizdo įrašų raiška | 2160p @ 30/60 fps 1080p @ 30/60 fps |
| Vaizdo įrašų funkcijos | Gyro-EIS, HDR |
Baterija
| Tipas | Si/C Li-Ion (Tarptautinis) Si/C Li-Ion (Europa) |
| Talpa | 6600 mAh (Tarptautinis) 6400 mAh (Europa) |
| Laidinio įkrovimo greitis | 100 W |
| Belaidžio įkrovimo palaikymas | Taip |
| Belaidžio įkrovimo greitis | 40 W |
| Funkcijos | Atvirkštinis laidinis įkrovimas Atvirkštinis belaidis įkrovimas |
Tinklas
| SIM kortelės | Dual SIM (Nano-SIM + Nano-SIM) |
| VoLTE palaikymas | Taip |
| Duomenų perdavimo sparta | 5G, LTE, HSPA |
| 2G juostos | GSM: 850 / 900 / 1800 / 1900 MHz |
| 3G juostos | HSPA: 850 / 900 / 1700 / 1900 / 2100 / 800 / 1800 MHz |
| 4G juostos | LTE: b1 (2100), b2 (1900), b3 (1800), b4 (1700), b5 (850), b7 (2600), b8 (900), b12 (700), b17 (700), b18 (800), b19 (800), b20 (800), b25 (1900), b26 (850), b28 (700), b34 (2000), b38 (2600), b39 (1900), b40 (2300), b41 (2500), b42 (3500), b43 (3700), b48 (3800), b66 (1700 MHz) |
| 5G juostos | 5G: n1 (2100), n2 (1900), n3 (1800), n5 (850), n7 (2600), n8 (900), n12 (700), n18 (850), n20 (800), n25 (1900), n26 (850), n28 (700), n38 (2600), n40 (2300), n41 (2500), n48 (3500), n66 (2100), n77 (3700), n78 (3500), n79 (4700), n80 (1800), n81 (900), n83 (700), n84 (2100), n89 (850 MHz) |
Ryšiai
| Wi‑Fi palaikymas | Taip ( Wi-Fi 7 ) |
| Wi‑Fi standartai | 802.11/a/b/g/n/ac/ax/be |
| Wi‑Fi funkcijos | Dual-band |
| Bluetooth palaikymas | Taip, v5.4 |
| USB prievadai | USB Type-C 3.2 USB On-The-Go DisplayPort |
| USB jungtys | Įkrovimas per USB, USB masinio saugojimo įrenginys (UMS) |
| GPS palaikymas | Taip |
| GPS funkcijos | BDS (B1I & B1C & B2a), GALILEO (E1 & E5a), GLONASS, GPS (L1 & L5), QZSS (L1 & L5) |
| NFC palaikymas | Taip |
Multimedija
| Garsiakalbis | Taip |
| Ausinių lizdas | Ne |
| Garso tipas | 24 bitų/192 kHz Hi-Res garsas, Stereogarsiakalbiai |
| FM radijas | Ne |
Funkcijos
| Jutikliai | Accelerometras Kompasas Giroskopas Artumo jutiklis Ultragarsinis pirštų atspaudų jutiklis po ekranu |
| Papildomos funkcijos | Skubus SOS per palydovą (žinutės ir skambučiai) - prieinama tik 16 GB + 1 TB modelyje Papildomi pasirenkami priartinantys objektyvai:200 mm, 2,35x optinis priartinimas, OIS, „Zeiss“ optika400 mm, 4,7x optinis priartinimas, OIS, „Zeiss“ optika Programuojamas maitinimo šaltinis (PPS) Quick Charge Universalioji greitojo įkrovimo specifikacija (UFCS) USB Power Delivery |
Atsakomybės apribojimas: Negalime garantuoti, kad šiame puslapyje pateikta informacija yra tiksli.
Vivo X300 Ultra nuotraukos
Dažnai užduodami klausimai
-
Kokia yra Vivo X300 Ultra kaina?
Vivo X300 Ultra kaina yra €880, o artimiausiomis dienomis kaina gali pasikeisti.
-
Kokia yra tikėtina Vivo X300 Ultra išleidimo data?
Vivo X300 Ultra bus išleistas 2026 m. balandžio 03 d., penktadienis
-
Ar Vivo X300 Ultra galima įsigyti parduotuvėse?
Ne, Vivo X300 Ultra oficialiuose parduotuvėse nėra, nes ji dar nebuvo išleista.
-
Koks yra Vivo X300 Ultra svoris?
Vivo X300 Ultra sveria apie 232 gramus
-
Koks yra Vivo X300 Ultra ekrano dydis?
Vivo X300 Ultra ekrano dydis yra 6.82 colių
-
Ar Vivo X300 Ultra palaiko 5G tinklus?
Taip, Vivo X300 Ultra palaiko 5G tinklus šiose juostose: n1, n2, n3, n5, n7, n8, n12, n18, n20, n25, n26, n28, n38, n40, n41, n48, n66, n77, n78, n79, n80, n81, n83, n84, n89
-
Kiek kamerų turi Vivo X300 Ultra?
Vivo X300 Ultra turi Triguba kamera gale ir Viena kamera priekyje (asmenukėms)