Vivo X300 FE
Vivo X300 FE Techniniai duomenys
Bendra informacija
| Prekės ženklas | Vivo |
| Modelis | X300 FE |
| Modelio alternatyvus | V2537 (Tarptautinis) |
| Paskelbta | 2026 m. kovo 04 d., trečiadienis |
| Išleidimo data | 2026 m. balandžio 01 d., trečiadienis |
| Būsena | Netrukus |
Dizainas
| Aukštis | 150.8 mm (5.94″) |
| Plotis | 71.8 mm (2.83″) |
| Storis | 8 mm (0.31″) |
| Svoris | 191 g (6.74 oz) |
| Korpuso medžiagos | Galinė: Stiklas Rėmas: aliuminio lydinys Priekinė dalis: Stiklas |
| Spalvos | Juoda, Violetinė, Balta |
| Atsparumas | Atsparus dulkėms ir vandeniui (atsparus aukšto slėgio vandens srautams; panardinamas iki 1,5 m 30 minučių) |
| Atsparumo sertifikatai (IP) | IP68, IP69 |
Ekranas
| Ekrano tipas | LTPO AMOLED |
| Ekrano dydis | 6.31″ |
| Ekrano raiška | 1216 × 2640 px |
| Atnaujinimo dažnis | 120 Hz |
| Kraštinių santykis | 19.5:9 |
| Pikselių tankis | 461 ppi |
| Ekrano ir korpuso santykis | ≈ 90.2% |
| Maksimalus ryškumas | 5000 cd/m² |
| Ekrano savybės | 1 milijardas spalvų Talpiųjų jutiklių ekranas HDR Multitouch ekranas |
Aparatinė įranga
| Lustų rinkinys | Qualcomm Snapdragon 8 Gen 5 |
| Procesoriaus branduoliai | 8 |
| Technologinis procesas | 3 nm |
| Maks. procesoriaus dažnis | 3800 MHz |
| Procesoriaus architektūra | 64-bit |
| Mikroarchitektūra | 2x 3.8 GHz – Oryon V3 Phoenix L 6x 3.32 GHz – Oryon V3 Phoenix M |
| Atminties tipas | LPDDR5X |
| GPU | Qualcomm Adreno 829 |
| RAM | 12GB |
| Vidinė atmintis | 256GB, 512GB |
| Vidinės atminties tipas | UFS 4.1 |
| Variantai | 256GB 12GB RAM 512GB 12GB RAM |
| Išplečiama atmintis | Ne |
Programinė įranga
| Operacinė sistema | Android 16 (Baklava), iki 5 pagrindinių „Android“ atnaujinimų |
| Naudotojo sąsaja | OriginOS 6 |
Pagrindinė kamera
| Kameros palaikymas | Taip |
| Triguba kamera | 50 MP, ƒ/1.6, 23 mm ( Plataus kampo ), 1/1.56" Jutiklio dydis Optinis vaizdo stabilizavimas (OIS) PDAF 50 MP, ƒ/2.7, 70 mm ( Periskopinis teleobjektyvas ), x3 Optinis priartinimas, 1/1.95" Jutiklio dydis Optinis vaizdo stabilizavimas (OIS) PDAF 8 MP, ƒ/2.2, 110° ( Itin plataus kampo ), 1/4.0" Jutiklio dydis |
| Blykstės palaikymas | Taip |
| Blykstės tipas | Daugiafokusė LED blykstė |
| Funkcijos | Didelis dinaminis diapazonas (HDR) Panorama |
| Vaizdo įrašų palaikymas | Taip |
| Vaizdo įrašų raiška | 2160p @ 30 fps 1080p @ 30 fps |
| Vaizdo įrašų funkcijos | Gyro-EIS |
Priekinė kamera
| Kameros palaikymas | Taip |
| Viena kamera | 50 MP, ƒ/2.0, 21 mm ( Plataus kampo ), 1/2.76" Jutiklio dydis |
| Funkcijos | Didelis dinaminis diapazonas (HDR) |
Baterija
| Tipas | Si/C Li-Ion |
| Talpa | 6500 mAh |
| Laidinio įkrovimo greitis | 90 W |
| Belaidžio įkrovimo palaikymas | Taip |
| Belaidžio įkrovimo greitis | 40 W |
| Funkcijos | Atvirkštinis laidinis įkrovimas |
Tinklas
| SIM kortelės | Dual SIM (Nano-SIM + Nano-SIM + eSIM + eSIM) |
| VoLTE palaikymas | Taip |
| Duomenų perdavimo sparta | 5G, LTE, HSPA |
| 2G juostos | GSM: 850 / 900 / 1800 / 1900 MHz |
| 3G juostos | HSPA: 850 / 900 / 1700 / 1900 / 2100 / 800 MHz |
| 4G juostos | LTE: b1 (2100), b2 (1900), b3 (1800), b4 (1700), b5 (850), b7 (2600), b8 (900), b12 (700), b13 (700), b17 (700), b18 (800), b19 (800), b20 (800), b25 (1900), b26 (850), b28 (700), b32 (1500), b34 (2000), b38 (2600), b39 (1900), b40 (2300), b41 (2500), b42 (3500), b43 (3700), b48 (3800), b66 (1700), b71 (600 MHz) |
| 5G juostos | 5G: n1 (2100), n2 (1900), n3 (1800), n5 (850), n7 (2600), n8 (900), n18 (850), n20 (800), n25 (1900), n26 (850), n28 (700), n38 (2600), n40 (2300), n41 (2500), n48 (3500), n66 (2100), n71 (600), n75 (1500), n77 (3700), n78 (3500 MHz) |
Ryšiai
| Wi‑Fi palaikymas | Taip ( Wi-Fi 7 ) |
| Wi‑Fi standartai | 802.11/a/b/g/n/ac/ax/be |
| Wi‑Fi funkcijos | Dual-band |
| Bluetooth palaikymas | Taip, v6.0 |
| USB prievadai | USB Type-C 2.0 USB On-The-Go |
| USB jungtys | Įkrovimas per USB, USB masinio saugojimo įrenginys (UMS) |
| GPS palaikymas | Taip |
| GPS funkcijos | BDS (B1I & B1C & B2a), GALILEO (E1 & E5a), GLONASS, GPS (L1 & L5), NavIC, QZSS (L1 & L5) |
| NFC palaikymas | Taip |
Multimedija
| Garsiakalbis | Taip |
| Ausinių lizdas | Ne |
| Garso tipas | Stereogarsiakalbiai |
| FM radijas | Ne |
Funkcijos
| Jutikliai | Accelerometras Kompasas Giroskopas Artumo jutiklis Ultragarsinis pirštų atspaudų jutiklis po ekranu |
| Papildomos funkcijos | USB Power Delivery |
Atsakomybės apribojimas: Negalime garantuoti, kad šiame puslapyje pateikta informacija yra tiksli.
Vivo X300 FE nuotraukos
Dažnai užduodami klausimai
-
Kokia yra tikėtina Vivo X300 FE išleidimo data?
Vivo X300 FE bus išleistas 2026 m. balandžio 01 d., trečiadienis
-
Ar Vivo X300 FE galima įsigyti parduotuvėse?
Ne, Vivo X300 FE oficialiuose parduotuvėse nėra, nes ji dar nebuvo išleista.
-
Koks yra Vivo X300 FE svoris?
Vivo X300 FE sveria apie 191 gramus
-
Koks yra Vivo X300 FE ekrano dydis?
Vivo X300 FE ekrano dydis yra 6.31 colių
-
Ar Vivo X300 FE palaiko 5G tinklus?
Taip, Vivo X300 FE palaiko 5G tinklus šiose juostose: n1, n2, n3, n5, n7, n8, n18, n20, n25, n26, n28, n38, n40, n41, n48, n66, n71, n75, n77, n78
-
Kiek kamerų turi Vivo X300 FE?
Vivo X300 FE turi Triguba kamera gale ir Viena kamera priekyje (asmenukėms)