Vivo X100 Ultra
Vivo X100 Ultra Techniniai duomenys
Bendra informacija
| Prekės ženklas | Vivo |
| Modelis | X100 Ultra |
| Modelio alternatyvus | V2366GA (Tarptautinis) V2366HA (Tarptautinis) |
| Paskelbta | 2024 m. gegužės 13 d., pirmadienis |
| Išleidimo data | 2024 m. gegužės 28 d., antradienis |
| Būsena | Prekyboje |
| Kainos | €980 |
Dizainas
| Aukštis | 164.1 mm (6.46″) |
| Plotis | 75.6 mm (2.98″) |
| Storis | 9.2 mm (0.36″) |
| Svoris | 229 g (8.08 oz) |
| Korpuso medžiagos | Galinė: Stiklas Rėmas: Aliuminis Priekinė dalis: Stiklas |
| Spalvos | Pilka, Titano, Balta |
| Atsparumas | Atsparus dulkėms ir vandeniui (atsparus aukšto slėgio vandens srautams; panardinamas iki 1,5 m 30 minučių) |
| Atsparumo sertifikatai (IP) | IP69, IP68 |
Ekranas
| Ekrano tipas | LTPO AMOLED |
| Ekrano dydis | 6.78″ |
| Ekrano raiška | 1440 × 3200 px |
| Atnaujinimo dažnis | 120 Hz |
| Kraštinių santykis | 20:9 |
| Pikselių tankis | 517 ppi |
| Ekrano ir korpuso santykis | ≈ 89.8% |
| Maksimalus ryškumas | 3000 cd/m² |
| Liečiamas ekranas | Taip |
| Ekrano savybės | 1 milijardas spalvų Talpiųjų jutiklių ekranas Dolby Vision Multitouch ekranas |
Aparatinė įranga
| Lustų rinkinys | Qualcomm Snapdragon 8 Gen 3 |
| Procesoriaus branduoliai | 8 |
| Technologinis procesas | 4 nm |
| Maks. procesoriaus dažnis | 3.3 GHz |
| Procesoriaus architektūra | 64-bit |
| Mikroarchitektūra | 1x 3.3 GHz – Cortex-X4 3x 3.15 GHz – Cortex-A720 2x 2.96 GHz – Cortex-A720 2x 2.26 GHz – Cortex-A520 |
| Atminties tipas | LPDDR5X |
| GPU | Qualcomm Adreno 750 |
| RAM | 12GB, 16GB |
| Vidinė atmintis | 256GB, 512GB, 1TB |
| Vidinės atminties tipas | UFS 4.0 |
| Variantai | 256GB 12GB RAM 512GB 16GB RAM 1TB 16GB RAM |
| Išplečiama atmintis | Ne |
Programinė įranga
| Operacinė sistema | Android 14 (Upside Down Cake), Atnaujinama į Android 15 (Vanilla Ice Cream) |
| Naudotojo sąsaja | OriginOS 4 |
Pagrindinė kamera
| Kameros palaikymas | Taip |
| Triguba kamera | 50 MP, ƒ/1.8, 23 mm ( Plataus kampo ), 1.6 μm, 1/0.98" Jutiklio dydis Dual-Pixel PDAF gimbal OIS 200 MP, ƒ/2.7, 85 mm ( Periskopinis teleobjektyvas ), 0.56 μm, x3.7 Optinis priartinimas, 1/1.4" Jutiklio dydis Multi-Directional PDAF Optinis vaizdo stabilizavimas (OIS) 50 MP, ƒ/2.2, 14 mm, 116° ( Itin plataus kampo ), 0.8 μm, 1/2.0" Jutiklio dydis Automatinis fokusavimas (AF) |
| Blykstės palaikymas | Taip |
| Blykstės tipas | LED blykstė |
| Funkcijos | 3D LUT import Spalvų spektro jutiklis Didelis dinaminis diapazonas (HDR) Lazerinis automatinis fokusavimas Panorama Zeiss optika Zeiss T* objektyvo danga |
| Vaizdo įrašų palaikymas | Taip |
| Vaizdo įrašų raiška | 4320p @ 30 fps 2160p @ 30/60/120 fps 1080p @ 30/60/120/240 fps |
| Vaizdo įrašų funkcijos | Dolby Vision HDR, Gyro-EIS |
Priekinė kamera
| Kameros palaikymas | Taip |
| Viena kamera | 50 MP, ƒ/2.5, 24 mm ( Plataus kampo ), 0.64 μm, 1/2.76" Jutiklio dydis Automatinis fokusavimas (AF) |
| Funkcijos | Didelis dinaminis diapazonas (HDR) |
| Vaizdo įrašų palaikymas | Taip |
| Vaizdo įrašų raiška | 2160p @ 30/60 fps 1080p @ 30/60 fps |
Baterija
| Tipas | Si/C Li-Ion |
| Talpa | 5500 mAh |
| Laidinio įkrovimo greitis | 80 W |
| Belaidžio įkrovimo palaikymas | Taip |
| Belaidžio įkrovimo greitis | 30 W |
| Funkcijos | Atvirkštinis laidinis įkrovimas |
Tinklas
| SIM kortelės | Dual SIM (Nano-SIM + Nano-SIM) |
| VoLTE palaikymas | Taip |
| Duomenų perdavimo sparta | 5G, LTE, HSPA |
| 2G juostos | GSM: 850 / 900 / 1800 / 1900 MHz CDMA: 800 MHz |
| 3G juostos | HSPA: 850 / 900 / 1700 / 1900 / 2100 / 800 MHz |
| 4G juostos | LTE: b1 (2100), b2 (1900), b3 (1800), b4 (1700), b5 (850), b7 (2600), b8 (900), b12 (700), b17 (700), b18 (800), b19 (800), b20 (800), b25 (1900), b26 (850), b28 (700), b34 (2000), b38 (2600), b39 (1900), b40 (2300), b41 (2500), b42 (3500), b66 (1700 MHz) |
| 5G juostos | 5G: n1 (2100), n2 (1900), n3 (1800), n5 (850), n7 (2600), n8 (900), n12 (700), n20 (800), n25 (1900), n26 (850), n28 (700), n38 (2600), n40 (2300), n41 (2500), n66 (2100), n77 (3700), n78 (3500), n79 (4700 MHz) |
Ryšiai
| Wi‑Fi palaikymas | Taip ( Wi-Fi 7 ) |
| Wi‑Fi standartai | 802.11/a/b/g/n/ac/ax/be |
| Wi‑Fi funkcijos | Dual-band |
| Bluetooth palaikymas | Taip, v5.4 |
| USB prievadai | USB Type-C 3.2 USB On-The-Go DisplayPort |
| USB jungtys | Įkrovimas per USB, USB masinio saugojimo įrenginys (UMS) |
| GPS palaikymas | Taip |
| GPS funkcijos | BDS (B1I & B1C & B2a), GALILEO (E1 & E5a), GLONASS, GPS (L1 & L5), QZSS (L1 & L5) |
| NFC palaikymas | Taip |
Multimedija
| Garsiakalbis | Taip |
| Ausinių lizdas | Ne |
| Garso tipas | 24 bitų/192 kHz Hi-Res garsas, Stereogarsiakalbiai |
| FM radijas | Ne |
Funkcijos
| Jutikliai | Kompasas Giroskopas Artumo jutiklis Optinis pirštų atspaudų jutiklis po ekranu |
| Papildomos funkcijos | Skubus SOS per palydovą (žinutės ir skambučiai) - prieinama tik 16 GB + 1 TB modelyje |
Atsakomybės apribojimas: Negalime garantuoti, kad šiame puslapyje pateikta informacija yra tiksli.
Vivo X100 Ultra nuotraukos
Dažnai užduodami klausimai
-
Kokia yra Vivo X100 Ultra kaina?
Vivo X100 Ultra kaina yra €980, o artimiausiomis dienomis kaina gali pasikeisti.
-
Kokia yra Vivo X100 Ultra išleidimo data?
Vivo X100 Ultra buvo oficialiai išleistas 2024 m. gegužės 28 d., antradienis
-
Ar Vivo X100 Ultra galima įsigyti parduotuvėse?
Taip, Vivo X100 Ultra galima įsigyti parduotuvėse, nes jis vis dar gaminamas.
-
Koks yra Vivo X100 Ultra svoris?
Vivo X100 Ultra sveria apie 229 gramus
-
Koks yra Vivo X100 Ultra ekrano dydis?
Vivo X100 Ultra ekrano dydis yra 6.78 colių
-
Ar Vivo X100 Ultra palaiko 5G tinklus?
Taip, Vivo X100 Ultra palaiko 5G tinklus šiose juostose: n1, n2, n3, n5, n7, n8, n12, n20, n25, n26, n28, n38, n40, n41, n66, n77, n78, n79
-
Kiek kamerų turi Vivo X100 Ultra?
Vivo X100 Ultra turi Triguba kamera gale ir Viena kamera priekyje (asmenukėms)