Vivo V70 FE
Vivo V70 FE Techniniai duomenys
Bendra informacija
| Prekės ženklas | Vivo |
| Modelis | V70 FE |
| Modelio alternatyvus | V2550 (Tarptautinis) |
| Paskelbta | 2026 m. kovo 09 d., pirmadienis |
| Išleidimo data | 2026 m. kovo 17 d., antradienis |
| Būsena | Prekyboje |
| Kainos | ₹40,890 |
Dizainas
| Aukštis | 163.7 mm (6.44″) |
| Plotis | 76.2 mm (3.00″) |
| Storis | 7.6 mm (0.30″) |
| Svoris | 200 g (7.05 oz) |
| Korpuso medžiagos | Galinė: Plastikas Rėmas: Plastikas Priekinė dalis: Stiklas |
| Spalvos | tamsiai mėlyna, Violetinė, Sidabrinė |
| Atsparumas | atsparus dulkėms ir vandeniui (atsparus aukšto slėgio vandens srovėms; panardinamas iki 1,5 m iki 2 val.) |
| Atsparumo sertifikatai (IP) | IP68, IP69 |
Ekranas
| Ekrano tipas | AMOLED |
| Ekrano dydis | 6.83″ |
| Ekrano raiška | 1260 × 2800 px |
| Atnaujinimo dažnis | 120 Hz |
| Kraštinių santykis | 20:9 |
| Pikselių tankis | 449 ppi |
| Ekrano ir korpuso santykis | ≈ 90.7% |
| Maksimalus ryškumas | 1900 cd/m² |
| Ekrano apsauga | Mohs lygis 4 |
| Liečiamas ekranas | Taip |
| Ekrano savybės | 1 milijardas spalvų Talpinis jutiklinis ekranas HDR10+ Multitouch ekranas |
Aparatinė įranga
| Lustų rinkinys | Mediatek Dimensity 7360 Turbo |
| Procesoriaus branduoliai | 8 |
| Technologinis procesas | 4 nm |
| Maks. procesoriaus dažnis | 2.5 GHz |
| Procesoriaus architektūra | 64-bit |
| Mikroarchitektūra | 4x 2.5 GHz – Cortex-A78 4x 2.0 GHz – Cortex-A55 |
| Atminties tipas | LPDDR5 |
| GPU | ARM Mali-G615 MC2 |
| RAM | 8GB, 12GB |
| Vidinė atmintis | 128GB, 256GB, 512GB |
| Vidinės atminties tipas | UFS 3.1 |
| Variantai | 128GB 8GB RAM 256GB 8GB RAM 256GB 12GB RAM 512GB 8GB RAM |
| Išplečiama atmintis | Ne |
Programinė įranga
| Operacinė sistema | Android 16 (Baklava) |
| Naudotojo sąsaja | OriginOS 6 |
Pagrindinė kamera
| Kameros palaikymas | Taip |
| Dviguba kamera | 200 MP, ƒ/1.9, 24 mm ( Plataus kampo ), 1/1.56" Jutiklio dydis Optinis vaizdo stabilizavimas (OIS) PDAF 8 MP, ƒ/2.2, 120° ( Itin plataus kampo ), 1/4.0" Jutiklio dydis |
| Blykstės palaikymas | Taip |
| Blykstės tipas | Žiedinė LED blykstė |
| Funkcijos | Didelis dinaminis diapazonas (HDR) Panorama |
| Vaizdo įrašų funkcijos | Gyro-EIS, Optinis vaizdo stabilizavimas (OIS) |
Priekinė kamera
| Kameros palaikymas | Taip |
| Dviguba kamera | 32 MP, ƒ/2.2, 22 mm ( Plataus kampo ), 0.7 μm, 1/3.1" Jutiklio dydis 50 MP, ƒ/2.0, 21 mm ( Plataus kampo ) Automatinis fokusavimas (AF) (Tik Indija) |
Baterija
| Tipas | Si/C Li-Ion |
| Talpa | 7000 mAh |
| Laidinio įkrovimo greitis | 90 W |
| Funkcijos | Apėjimo įkrovimas Atvirkštinis laidinis įkrovimas Įkrovimas laidu nuo 0 iki 100 % per 60 minutes (kaip nurodyta) |
Tinklas
| SIM kortelės | Dual SIM (Nano-SIM + Nano-SIM + eSIM) Dual SIM (Nano-SIM + Nano-SIM) |
| VoLTE palaikymas | Taip |
| Duomenų perdavimo sparta | 5G, LTE, HSPA |
| 2G juostos | GSM: 850 / 900 / 1800 / 1900 MHz |
| 3G juostos | HSPA: 850 / 900 / 1700 / 1900 / 2100 MHz |
| 4G juostos | LTE: b1 (2100), b2 (1900), b3 (1800), b4 (1700), b5 (850), b7 (2600), b8 (900), b12 (700), b17 (700), b18 (800), b19 (800), b20 (800), b26 (850), b28 (700), b32 (1500), b38 (2600), b40 (2300), b41 (2500), b42 (3500), b43 (3700), b48 (3800), b66 (1700 MHz) |
| 5G juostos | 5G: n1 (2100), n2 (1900), n3 (1800), n5 (850), n7 (2600), n8 (900), n20 (800), n26 (850), n28 (700), n38 (2600), n40 (2300), n41 (2500), n66 (2100), n75 (1500), n77 (3700), n78 (3500 MHz) |
Ryšiai
| Wi‑Fi palaikymas | Taip |
| Wi‑Fi funkcijos | Dual-band |
| Bluetooth palaikymas | Taip, v5.4 |
| USB prievadai | USB Type-C 2.0 USB On-The-Go |
| USB jungtys | Įkrovimas per USB, USB masinio saugojimo įrenginys (UMS) |
| GPS palaikymas | Taip |
| GPS funkcijos | BDS, GALILEO, GLONASS, GPS, QZSS |
| NFC palaikymas | Taip |
Multimedija
| Garsiakalbis | Taip |
| Ausinių lizdas | Ne |
| Garso tipas | Stereogarsiakalbiai |
| FM radijas | Ne |
Funkcijos
| Jutikliai | Accelerometras Kompasas Giroskopas Optinis pirštų atspaudų jutiklis po ekranu Artumo jutiklis |
| Papildomos funkcijos | Darkness Glow technologija (priklauso nuo rinkos) |
Atsakomybės apribojimas: Negalime garantuoti, kad šiame puslapyje pateikta informacija yra tiksli.
Vivo V70 FE nuotraukos
Dažnai užduodami klausimai
-
Kokia yra Vivo V70 FE kaina?
Vivo V70 FE kaina yra ₹40,890, o artimiausiomis dienomis kaina gali pasikeisti.
-
Kokia yra Vivo V70 FE išleidimo data?
Vivo V70 FE buvo oficialiai išleistas 2026 m. kovo 17 d., antradienis
-
Ar Vivo V70 FE galima įsigyti parduotuvėse?
Taip, Vivo V70 FE galima įsigyti parduotuvėse, nes jis vis dar gaminamas.
-
Koks yra Vivo V70 FE svoris?
Vivo V70 FE sveria apie 200 gramus
-
Koks yra Vivo V70 FE ekrano dydis?
Vivo V70 FE ekrano dydis yra 6.83 colių
-
Ar Vivo V70 FE palaiko 5G tinklus?
Taip, Vivo V70 FE palaiko 5G tinklus šiose juostose: n1, n2, n3, n5, n7, n8, n20, n26, n28, n38, n40, n41, n66, n75, n77, n78
-
Kiek kamerų turi Vivo V70 FE?
Vivo V70 FE turi Dviguba kamera gale ir Dviguba kamera priekyje (asmenukėms)