Vivo S10 Pro
Vivo S10 Pro Techniniai duomenys
Bendra informacija
| Prekės ženklas | Vivo |
| Modelis | S10 Pro |
| Modelio alternatyvus | V2121A (Tarptautinis) |
| Paskelbta | 2021 m. liepos 15 d., ketvirtadienis |
| Išleidimo data | 2021 m. liepos 22 d., ketvirtadienis |
| Būsena | Prekyboje |
| Kainos | €500 |
Dizainas
| Aukštis | 158.2 mm (6.23″) |
| Plotis | 73.7 mm (2.90″) |
| Storis | 7.3 mm (0.29″) |
| Svoris | 173 g (6.10 oz) |
| Spalvos | Juoda, Mėlyna, Balta, Geltona |
Ekranas
| Ekrano tipas | AMOLED |
| Ekrano dydis | 6.44″ |
| Ekrano raiška | 1080 × 2400 px |
| Atnaujinimo dažnis | 90 Hz |
| Kraštinių santykis | 20:9 |
| Pikselių tankis | 409 ppi |
| Ekrano ir korpuso santykis | ≈ 85.9% |
| Liečiamas ekranas | Taip |
| Ekranas be rėmelių | Taip |
| Ekrano savybės | Talpiųjų jutiklių ekranas HDR10+ Multitouch ekranas |
Aparatinė įranga
| Lustų rinkinys | MediaTek Dimensity 1100 |
| Procesoriaus branduoliai | 8 |
| Technologinis procesas | 6 nm |
| Maks. procesoriaus dažnis | 2.6 GHz |
| Procesoriaus architektūra | 64-bit |
| Mikroarchitektūra | 4x 2.6 GHz – Cortex-A78 4x 2.0 GHz – Cortex-A55 |
| Atminties tipas | LPDDR4X |
| GPU | ARM Mali-G77 MC9 |
| RAM | 8GB, 12GB |
| Vidinė atmintis | 128GB, 256GB |
| Vidinės atminties tipas | UFS 3.1 |
| Variantai | 128GB 8GB RAM 256GB 12GB RAM |
| Išplečiama atmintis | Ne |
Programinė įranga
| Operacinė sistema | Android 11 (Red Velvet Cake) |
| Naudotojo sąsaja | Vivo OriginOS 1.0 |
Pagrindinė kamera
| Kameros palaikymas | Taip |
| Triguba kamera | 108 MP, ƒ/1.9, 26 mm ( Plataus kampo ), 0.7 μm, 1/1.52" Jutiklio dydis 8 MP, ƒ/2.2, 16 mm, 120° ( Itin plataus kampo ), 1.12 μm, 1/4.0" Jutiklio dydis 2 MP ( Makro ) |
| Blykstės palaikymas | Taip |
| Blykstės tipas | Dviguba LED blykstė |
| Funkcijos | Nuolatinio fotografavimo režimas Skaitmeninis vaizdo stabilizavimas Skaitmeninis priartinimas Ekspozicijos kompensavimas Veido aptikimas Geografinis žymėjimas Didelis dinaminis diapazonas (HDR) ISO nustatymai Panorama Fazės aptikimo automatinis fokusavimas (PDAF) Scenos režimas Savarankiškas laikmatis Bakstelėkite fokusui Baltos spalvos nustatymai |
| Vaizdo įrašų palaikymas | Taip |
| Vaizdo įrašų raiška | 2160p @ 30 fps 1080p @ 30 fps |
| Vaizdo įrašų funkcijos | Gyro-EIS |
Priekinė kamera
| Kameros palaikymas | Taip |
| Dviguba kamera | 44 MP, ƒ/2.0 ( Plataus kampo ) 8 MP, ƒ/2.3, 105° ( Itin plataus kampo ) |
| Blykstės palaikymas | Taip |
| Blykstės tipas | Dviguba LED blykstė |
| Vaizdo įrašų palaikymas | Taip |
| Vaizdo įrašų raiška | 2160p @ 30 fps 1080p @ 30 fps |
Baterija
| Talpa | 4050 mAh |
| Laidinio įkrovimo greitis | 44 W |
| Greito įkrovimo palaikymas | Taip |
Tinklas
| SIM kortelės | Dual SIM (Nano-SIM + Nano-SIM) |
| VoLTE palaikymas | Taip |
| Duomenų perdavimo sparta | 5G, LTE, HSPA |
| 2G juostos | GSM: 850 / 900 / 1800 / 1900 MHz CDMA: 800 MHz |
| 3G juostos | HSPA: 850 / 900 / 1900 / 2100 MHz |
| 4G juostos | LTE: b1 (2100), b3 (1800), b4 (1700), b5 (850), b8 (900), b28 (700), b34 (2000), b38 (2600), b39 (1900), b40 (2300), b41 (2500 MHz) |
| 5G juostos | 5G: n1 (2100), n3 (1800), n5 (850), n8 (900), n28 (700), n41 (2500), n77 (3700), n78 (3500 MHz) |
Ryšiai
| Wi‑Fi palaikymas | Taip ( Wi-Fi 5 ) |
| Wi‑Fi standartai | 802.11/a/b/g/n/ac |
| Wi‑Fi funkcijos | Dual-band, Mobilusis taškas, Wi-Fi Direct |
| Bluetooth palaikymas | Taip, v5.2 |
| USB prievadai | USB Type-C USB On-The-Go |
| USB jungtys | Įkrovimas per USB, USB masinio saugojimo įrenginys (UMS) |
| GPS palaikymas | Taip |
| GPS funkcijos | GPS, BDS, GALILEO, GLONASS |
| NFC palaikymas | Taip |
Multimedija
| Garsiakalbis | Taip |
| Ausinių lizdas | Ne |
| Garso tipas | 24 bitų/192 kHz Hi-Res garsas |
| FM radijas | Ne |
Funkcijos
| Jutikliai | Accelerometras Kompasas / Magnetometras Pirštų atspaudų jutiklis Giroskopas Artumo jutiklis |
Atsakomybės apribojimas: Negalime garantuoti, kad šiame puslapyje pateikta informacija yra tiksli.
Vivo S10 Pro apžvalgos
Vaizdo įrašų apžvalgos
Vivo S10 Pro nuotraukos
Dažnai užduodami klausimai
-
Kokia yra Vivo S10 Pro kaina?
Vivo S10 Pro kaina yra €500, o artimiausiomis dienomis kaina gali pasikeisti.
-
Kokia yra Vivo S10 Pro išleidimo data?
Vivo S10 Pro buvo oficialiai išleistas 2021 m. liepos 22 d., ketvirtadienis
-
Ar Vivo S10 Pro galima įsigyti parduotuvėse?
Taip, Vivo S10 Pro galima įsigyti parduotuvėse, nes jis vis dar gaminamas.
-
Koks yra Vivo S10 Pro svoris?
Vivo S10 Pro sveria apie 173 gramus
-
Koks yra Vivo S10 Pro ekrano dydis?
Vivo S10 Pro ekrano dydis yra 6.44 colių
-
Ar Vivo S10 Pro palaiko 5G tinklus?
Taip, Vivo S10 Pro palaiko 5G tinklus šiose juostose: n1, n3, n5, n8, n28, n41, n77, n78
-
Kiek kamerų turi Vivo S10 Pro?
Vivo S10 Pro turi Triguba kamera gale ir Dviguba kamera priekyje (asmenukėms)