Vivo iQOO Neo7 Racing
Vivo iQOO Neo7 Racing Techniniai duomenys
Bendra informacija
| Prekės ženklas | Vivo |
| Modelis | iQOO Neo7 Racing |
| Modelio alternatyvus | V2232A (Tarptautinis) |
| Paskelbta | 2022 m. gruodžio 29 d., ketvirtadienis |
| Išleidimo data | 2023 m. sausio 05 d., ketvirtadienis |
| Būsena | Prekyboje |
| Kainos | €380 |
Dizainas
| Aukštis | 164.8 mm (6.49″) |
| Plotis | 76.9 mm (3.03″) |
| Storis | 8.5 mm (0.33″) |
| Svoris | 197 g (6.95 oz) |
| Spalvos | Juoda, Mėlyna, Oranžinė |
Ekranas
| Ekrano tipas | AMOLED |
| Ekrano dydis | 6.78″ |
| Ekrano raiška | 1080 × 2400 px |
| Atnaujinimo dažnis | 120 Hz |
| Kraštinių santykis | 20:9 |
| Pikselių tankis | 388 ppi |
| Ekrano ir korpuso santykis | ≈ 87.6% |
| Maksimalus ryškumas | 1500 cd/m² |
| Liečiamas ekranas | Taip |
| Ekranas be rėmelių | Taip |
| Ekrano savybės | Talpiųjų jutiklių ekranas HDR10+ Multitouch ekranas |
Aparatinė įranga
| Lustų rinkinys | Qualcomm Snapdragon 8+ Gen 1 |
| Procesoriaus branduoliai | 8 |
| Technologinis procesas | 4 nm |
| Maks. procesoriaus dažnis | 3.0 GHz |
| Procesoriaus architektūra | 64-bit |
| Mikroarchitektūra | 1x 3.0 GHz – Cortex-X2 3x 2.5 GHz – Cortex-A710 4x 1.8 GHz – Cortex-A510 |
| Atminties tipas | LPDDR5 |
| GPU | Qualcomm Adreno 730 |
| RAM | 8GB, 12GB, 16GB |
| Vidinė atmintis | 256GB, 512GB |
| Vidinės atminties tipas | UFS 3.1 |
| Variantai | 256GB 8GB RAM 256GB 12GB RAM 256GB 16GB RAM 512GB 16GB RAM |
| Išplečiama atmintis | Ne |
Programinė įranga
| Operacinė sistema | Android 13 (Tiramisu) |
| Naudotojo sąsaja | OriginOS 3 |
Pagrindinė kamera
| Kameros palaikymas | Taip |
| Triguba kamera | 50 MP, ƒ/1.9, 24 mm ( Plataus kampo ), 1.0 μm, 1/1.57" Jutiklio dydis Optinis vaizdo stabilizavimas (OIS) PDAF 8 MP, ƒ/2.2, 16 mm ( Itin plataus kampo ), 1.12 μm, 1/4.0" Jutiklio dydis 2 MP ( Makro ) |
| Blykstės palaikymas | Taip |
| Blykstės tipas | LED blykstė |
| Funkcijos | Didelis dinaminis diapazonas (HDR) Panorama |
| Vaizdo įrašų palaikymas | Taip |
| Vaizdo įrašų raiška | 2160p @ 30 fps 1080p @ 30 fps |
Priekinė kamera
| Kameros palaikymas | Taip |
| Viena kamera | 16 MP, ƒ/2.5 ( Plataus kampo ), 1.0 μm, 1/3.1" Jutiklio dydis |
| Funkcijos | Didelis dinaminis diapazonas (HDR) |
| Vaizdo įrašų palaikymas | Taip |
| Vaizdo įrašų raiška | 1080p @ 30 fps |
Baterija
| Talpa | 5000 mAh |
| Laidinio įkrovimo greitis | 120 W |
Tinklas
| SIM kortelės | Dual SIM (Nano-SIM + Nano-SIM) |
| VoLTE palaikymas | Taip |
| Duomenų perdavimo sparta | 5G, LTE, HSPA |
| 2G juostos | GSM: 850 / 900 / 1800 / 1900 MHz CDMA: 800 MHz |
| 3G juostos | HSPA: 850 / 900 / 1700 / 1900 / 2100 / 800 MHz |
| 4G juostos | LTE: b1 (2100), b2 (1900), b3 (1800), b4 (1700), b5 (850), b7 (2600), b8 (900), b18 (800), b19 (800), b26 (850), b28 (700), b34 (2000), b38 (2600), b39 (1900), b40 (2300), b41 (2500 MHz) |
| 5G juostos | 5G: n1 (2100), n3 (1800), n5 (850), n8 (900), n28 (700), n40 (2300), n41 (2500), n77 (3700), n78 (3500 MHz) |
Ryšiai
| Wi‑Fi palaikymas | Taip ( Wi-Fi 6 ) |
| Wi‑Fi standartai | 802.11/a/b/g/n/ac/ax |
| Wi‑Fi funkcijos | Dual-band, Mobilusis taškas, Wi-Fi Direct |
| Bluetooth palaikymas | Taip, v5.3 |
| USB prievadai | USB Type-C 2.0 USB On-The-Go |
| USB jungtys | Įkrovimas per USB, USB masinio saugojimo įrenginys (UMS) |
| GPS palaikymas | Taip |
| GPS funkcijos | BDS, GALILEO, GLONASS, GPS, QZSS |
| NFC palaikymas | Taip |
Multimedija
| Garsiakalbis | Taip |
| Ausinių lizdas | Ne |
| Garso tipas | 24 bitų/192 kHz Hi-Res garsas, Snapdragon Sound technologija |
| FM radijas | Ne |
Funkcijos
| Jutikliai | Accelerometras Kompasas / Magnetometras Giroskopas Artumo jutiklis Optinis pirštų atspaudų jutiklis po ekranu |
Atsakomybės apribojimas: Negalime garantuoti, kad šiame puslapyje pateikta informacija yra tiksli.
Vivo iQOO Neo7 Racing nuotraukos
Dažnai užduodami klausimai
-
Kokia yra Vivo iQOO Neo7 Racing kaina?
Vivo iQOO Neo7 Racing kaina yra €380, o artimiausiomis dienomis kaina gali pasikeisti.
-
Kokia yra Vivo iQOO Neo7 Racing išleidimo data?
Vivo iQOO Neo7 Racing buvo oficialiai išleistas 2023 m. sausio 05 d., ketvirtadienis
-
Ar Vivo iQOO Neo7 Racing galima įsigyti parduotuvėse?
Taip, Vivo iQOO Neo7 Racing galima įsigyti parduotuvėse, nes jis vis dar gaminamas.
-
Koks yra Vivo iQOO Neo7 Racing svoris?
Vivo iQOO Neo7 Racing sveria apie 197 gramus
-
Koks yra Vivo iQOO Neo7 Racing ekrano dydis?
Vivo iQOO Neo7 Racing ekrano dydis yra 6.78 colių
-
Ar Vivo iQOO Neo7 Racing palaiko 5G tinklus?
Taip, Vivo iQOO Neo7 Racing palaiko 5G tinklus šiose juostose: n1, n3, n5, n8, n28, n40, n41, n77, n78
-
Kiek kamerų turi Vivo iQOO Neo7 Racing?
Vivo iQOO Neo7 Racing turi Triguba kamera gale ir Viena kamera priekyje (asmenukėms)