Vivo iQOO 15T
Vivo iQOO 15T Techniniai duomenys
Bendra informacija
| Prekės ženklas | Vivo |
| Modelis | iQOO 15T |
| Būsena | Gandai |
Dizainas
| Aukštis | 163.4 mm (6.43″) |
| Plotis | 76.7 mm (3.02″) |
| Storis | 8.3 mm (0.33″) |
| Svoris | 216 g (7.62 oz) |
| Korpuso medžiagos | Rėmas: Aliuminis Priekinė dalis: Stiklas |
| Spalvos | Pilka, Kitos spalvos |
| Atsparumas | Atsparus dulkėms ir vandeniui (atsparus aukšto slėgio vandens srautams; panardinamas iki 1,5 m 30 minučių) |
| Atsparumo sertifikatai (IP) | IP68, IP69 |
Ekranas
| Ekrano tipas | AMOLED |
| Ekrano dydis | 6.83″ |
| Ekrano raiška | 1260 × 2800 px |
| Atnaujinimo dažnis | 144 Hz |
| Kraštinių santykis | 20:9 |
| Pikselių tankis | 450 ppi |
| Ekrano ir korpuso santykis | ≈ 89.9% |
| Liečiamas ekranas | Taip |
| Ekranas be rėmelių | Taip |
| Ekrano savybės | 1 milijardas spalvų Talpinis jutiklinis ekranas Dolby Vision HDR10+ Multitouch ekranas PWM Dimming |
Aparatinė įranga
| Lustų rinkinys | MediaTek Dimensity 9500 |
| Procesoriaus branduoliai | 8 |
| Technologinis procesas | 3 nm |
| Maks. procesoriaus dažnis | 4.21 GHz |
| Procesoriaus architektūra | 64-bit |
| Mikroarchitektūra | 1x 4.21 GHz – C1-Ultra 3x 3.5 GHz – C1-Premium 4x 2.7 GHz – C1-Pro |
| Atminties tipas | LPDDR5X |
| GPU | ARM Mali-G1 Ultra MC12 (12 branduoliai) |
| RAM | 12GB, 16GB |
| Vidinė atmintis | 256GB, 512GB, 1TB |
| Vidinės atminties tipas | UFS 4.1 |
| Variantai | 256GB 12GB RAM 256GB 16GB RAM 512GB 12GB RAM 512GB 16GB RAM 1TB 16GB RAM |
| Išplečiama atmintis | Ne |
Programinė įranga
| Operacinė sistema | Android 16 (Baklava) |
| Naudotojo sąsaja | OriginOS 6 |
Pagrindinė kamera
| Kameros palaikymas | Taip |
| Dviguba kamera | 200 MP ( Plataus kampo ), 0.5 μm, 1/1.56" Jutiklio dydis Optinis vaizdo stabilizavimas (OIS) PDAF 50 MP, ƒ/2.1, 15 mm ( Itin plataus kampo ), 0.64 μm, 1/2.76" Jutiklio dydis Automatinis fokusavimas (AF) |
| Blykstės palaikymas | Taip |
| Blykstės tipas | LED blykstė |
| Funkcijos | Didelis dinaminis diapazonas (HDR) Panorama |
| Vaizdo įrašų palaikymas | Taip |
Priekinė kamera
| Kameros palaikymas | Taip |
| Viena kamera | 16 MP ( Plataus kampo ) |
| Funkcijos | Didelis dinaminis diapazonas (HDR) |
| Vaizdo įrašų palaikymas | Taip |
Baterija
| Tipas | Si/C Li-Ion |
| Talpa | 8000 mAh |
| Laidinio įkrovimo greitis | 100 W |
| Funkcijos | Apėjimo įkrovimas |
Tinklas
| SIM kortelės | Dual SIM (Nano-SIM + Nano-SIM) |
| VoLTE palaikymas | Taip |
| Duomenų perdavimo sparta | 5G, LTE, HSPA |
| 2G juostos | GSM: 850 / 900 / 1800 / 1900 MHz |
| 3G juostos | HSPA: 850 / 900 / 1700 / 1900 / 2100 / 800 MHz |
| 4G juostos | LTE: b3 (1800), b41 (2500 MHz) |
| 5G juostos | 5G: n1 (2100), n2 (1900 MHz) |
Ryšiai
| Wi‑Fi palaikymas | Taip ( Wi-Fi 7 ) |
| Wi‑Fi standartai | 802.11/a/b/g/n/ac/ax/be |
| Wi‑Fi funkcijos | Dual-band, Wi-Fi Direct |
| Bluetooth palaikymas | Taip, v6.0 |
| USB prievadai | USB Type-C |
| USB jungtys | Įkrovimas per USB, USB masinio saugojimo įrenginys (UMS) |
| GPS palaikymas | Taip |
| GPS funkcijos | BDS (B1I & B1C & B2a), GALILEO (E1 & E5a), GLONASS (G1), GPS (L1 & L5), QZSS (L1 & L5) |
| NFC palaikymas | Taip |
Multimedija
| Garsiakalbis | Taip |
| Ausinių lizdas | Ne |
| Garso tipas | 24 bitų/192 kHz Hi-Res garsas, Stereogarsiakalbiai |
| FM radijas | Ne |
Funkcijos
| Jutikliai | Accelerometras Kompasas Giroskopas Artumo jutiklis Ultragarsinis pirštų atspaudų jutiklis po ekranu |
| Papildomos funkcijos | Spalvą keičiantis galinis skydelis (tik pilka spalva) Programuojamas maitinimo šaltinis (PPS) USB Power Delivery |
Atsakomybės apribojimas: Negalime garantuoti, kad šiame puslapyje pateikta informacija yra tiksli.
Vivo iQOO 15T nuotraukos
Dažnai užduodami klausimai
-
Ar Vivo iQOO 15T galima įsigyti parduotuvėse?
Ne, Vivo iQOO 15T oficialiuose parduotuvėse nėra, nes ji dar nebuvo išleista.
-
Koks yra Vivo iQOO 15T svoris?
Vivo iQOO 15T sveria apie 216 gramus
-
Koks yra Vivo iQOO 15T ekrano dydis?
Vivo iQOO 15T ekrano dydis yra 6.83 colių
-
Ar Vivo iQOO 15T palaiko 5G tinklus?
Taip, Vivo iQOO 15T palaiko 5G tinklus šiose juostose: n1, n2
-
Kiek kamerų turi Vivo iQOO 15T?
Vivo iQOO 15T turi Dviguba kamera gale ir Viena kamera priekyje (asmenukėms)