Vivo iQOO 10 Pro
Vivo iQOO 10 Pro Techniniai duomenys
Bendra informacija
| Prekės ženklas | Vivo |
| Modelis | iQOO 10 Pro |
| Modelio alternatyvus | V2218A (Tarptautinis) |
| Paskelbta | 2022 m. liepos 19 d., antradienis |
| Išleidimo data | 2022 m. liepos 25 d., pirmadienis |
| Būsena | Prekyboje |
| Kainos | €870 |
Dizainas
| Aukštis | 164.9 mm (6.49″) |
| Plotis | 75.5 mm (2.97″) |
| Storis | 9.5 mm (0.37″) |
| Svoris | 215 g (7.58 oz) |
| Spalvos | Juoda, Balta |
| Atsparumas | Atsparus dulkėms Atsparus vandeniui (nuo vandens purslų) |
Ekranas
| Ekrano tipas | LTPO3 AMOLED |
| Ekrano dydis | 6.78″ |
| Ekrano raiška | 1440 × 3200 px |
| Atnaujinimo dažnis | 120 Hz |
| Kraštinių santykis | 20:9 |
| Pikselių tankis | 518 ppi |
| Ekrano ir korpuso santykis | ≈ 89.1% |
| Maksimalus ryškumas | 1500 cd/m² |
| Liečiamas ekranas | Taip |
| Ekranas be rėmelių | Taip |
| Ekrano savybės | 1 milijardas spalvų Talpiųjų jutiklių ekranas HDR10+ Multitouch ekranas |
Aparatinė įranga
| Lustų rinkinys | Qualcomm Snapdragon 8+ Gen 1 |
| Procesoriaus branduoliai | 8 |
| Technologinis procesas | 4 nm |
| Maks. procesoriaus dažnis | 3.0 GHz |
| Procesoriaus architektūra | 64-bit |
| Mikroarchitektūra | 1x 3.0 GHz – Cortex-X2 3x 2.5 GHz – Cortex-A710 4x 1.8 GHz – Cortex-A510 |
| Atminties tipas | LPDDR5 |
| GPU | Qualcomm Adreno 730 |
| RAM | 8GB, 12GB |
| Vidinė atmintis | 256GB, 512GB |
| Vidinės atminties tipas | UFS 3.1 |
| Variantai | 256GB 8GB RAM 256GB 12GB RAM 512GB 12GB RAM |
| Išplečiama atmintis | Ne |
Programinė įranga
| Operacinė sistema | Android 12 (Snow Cone) |
| Naudotojo sąsaja | Funtouch 12 (tarptautinis), OriginOS Ocean (Kinija) |
| „Google Play“ paslaugos | Taip |
Pagrindinė kamera
| Kameros palaikymas | Taip |
| Triguba kamera | 50 MP, ƒ/1.9 ( Plataus kampo ), 1.0 μm, 1/1.57" Jutiklio dydis gimbal OIS PDAF 14.6 MP, ƒ/2.2, 69 mm ( Teleobjektyvas ), x3 Optinis priartinimas Optinis vaizdo stabilizavimas (OIS) PDAF 50 MP, ƒ/2.3, 15 mm, 150° ( Itin plataus kampo ), 0.64 μm, 1/2.76" Jutiklio dydis Automatinis fokusavimas (AF) |
| Blykstės palaikymas | Taip |
| Blykstės tipas | Dviguba LED blykstė |
| Funkcijos | Ekspozicijos kompensavimas Veido aptikimas Didelis dinaminis diapazonas (HDR) Panorama Bakstelėkite fokusui |
| Vaizdo įrašų palaikymas | Taip |
| Vaizdo įrašų raiška | 4320p @ 30 fps 2160p @ 24/30/60 fps 1080p @ 30/60 fps |
| Vaizdo įrašų funkcijos | Gyro-EIS |
Priekinė kamera
| Kameros palaikymas | Taip |
| Viena kamera | 16 MP, ƒ/2.5 ( Plataus kampo ), 1.0 μm, 1/3.1" Jutiklio dydis |
| Funkcijos | Didelis dinaminis diapazonas (HDR) |
| Vaizdo įrašų palaikymas | Taip |
| Vaizdo įrašų raiška | 1080p @ 30 fps |
| Vaizdo įrašų funkcijos | Gyro-EIS |
Baterija
| Talpa | 4700 mAh |
| Laidinio įkrovimo greitis | 200 W |
| Belaidžio įkrovimo palaikymas | Taip |
| Belaidžio įkrovimo greitis | 50 W |
| Greito įkrovimo palaikymas | Taip |
| Funkcijos | Atvirkštinis belaidis įkrovimas |
Tinklas
| SIM kortelės | Dual SIM (Nano-SIM + Nano-SIM) |
| VoLTE palaikymas | Taip |
| Duomenų perdavimo sparta | 5G, LTE, HSPA |
| 2G juostos | GSM: 850 / 900 / 1800 / 1900 MHz CDMA: 800 MHz |
| 3G juostos | HSPA: 850 / 900 / 1700 / 1900 / 2100 MHz |
| 4G juostos | LTE: b1 (2100), b2 (1900), b3 (1800), b4 (1700), b5 (850), b7 (2600), b8 (900), b12 (700), b17 (700), b18 (800), b19 (800), b20 (800), b25 (1900), b26 (850), b28 (700), b32 (1500), b34 (2000), b38 (2600), b39 (1900), b40 (2300), b41 (2500), b42 (3500), b66 (1700 MHz) |
| 5G juostos | 5G: n1 (2100), n3 (1800), n5 (850), n7 (2600), n8 (900), n12 (700), n20 (800), n28 (700), n38 (2600), n40 (2300), n41 (2500), n66 (2100), n77 (3700), n78 (3500), n79 (4700 MHz) |
Ryšiai
| Wi‑Fi palaikymas | Taip ( Wi-Fi 6 ) |
| Wi‑Fi standartai | 802.11/a/b/g/n/ac/ax |
| Wi‑Fi funkcijos | Dual-band, Mobilusis taškas, Wi-Fi Direct |
| Bluetooth palaikymas | Taip, v5.3 |
| USB prievadai | USB Type-C 2.0 USB On-The-Go |
| USB jungtys | Įkrovimas per USB, USB masinio saugojimo įrenginys (UMS) |
| GPS palaikymas | Taip |
| GPS funkcijos | BDS, GALILEO, GLONASS, GPS, QZSS |
| NFC palaikymas | Taip |
Multimedija
| Garsiakalbis | Taip |
| Ausinių lizdas | Ne |
| Garso tipas | 32 bitų/384 kHz Hi-Res garsas, Dvigubi garsiakalbiai, Snapdragon Sound technologija |
| FM radijas | Ne |
Funkcijos
| Jutikliai | Accelerometras Kompasas / Magnetometras Pirštų atspaudų jutiklis Giroskopas Artumo jutiklis |
Atsakomybės apribojimas: Negalime garantuoti, kad šiame puslapyje pateikta informacija yra tiksli.
Vivo iQOO 10 Pro apžvalgos
Vaizdo įrašų apžvalgos
Vivo iQOO 10 Pro nuotraukos
Dažnai užduodami klausimai
-
Kokia yra Vivo iQOO 10 Pro kaina?
Vivo iQOO 10 Pro kaina yra €870, o artimiausiomis dienomis kaina gali pasikeisti.
-
Kokia yra Vivo iQOO 10 Pro išleidimo data?
Vivo iQOO 10 Pro buvo oficialiai išleistas 2022 m. liepos 25 d., pirmadienis
-
Ar Vivo iQOO 10 Pro galima įsigyti parduotuvėse?
Taip, Vivo iQOO 10 Pro galima įsigyti parduotuvėse, nes jis vis dar gaminamas.
-
Koks yra Vivo iQOO 10 Pro svoris?
Vivo iQOO 10 Pro sveria apie 215 gramus
-
Koks yra Vivo iQOO 10 Pro ekrano dydis?
Vivo iQOO 10 Pro ekrano dydis yra 6.78 colių
-
Ar Vivo iQOO 10 Pro palaiko 5G tinklus?
Taip, Vivo iQOO 10 Pro palaiko 5G tinklus šiose juostose: n1, n3, n5, n7, n8, n12, n20, n28, n38, n40, n41, n66, n77, n78, n79
-
Kiek kamerų turi Vivo iQOO 10 Pro?
Vivo iQOO 10 Pro turi Triguba kamera gale ir Viena kamera priekyje (asmenukėms)
-
Ar galiu naudoti „Google Play“ paslaugas Vivo iQOO 10 Pro?
Taip, „Google Play“ paslaugos yra visiškai palaikomos Vivo iQOO 10 Pro