Umidigi F1
Umidigi F1 Techniniai duomenys
Bendra informacija
| Prekės ženklas | Umidigi |
| Modelis | F1 |
| Paskelbta | 2019 m. sausio 01 d., antradienis |
| Išleidimo data | 2019 m. sausio 01 d., antradienis |
| Būsena | Nutraukta |
| Kainos | €200 |
Dizainas
| Aukštis | 156.7 mm (6.17″) |
| Plotis | 74.3 mm (2.93″) |
| Storis | 8.8 mm (0.35″) |
| Svoris | 186 g (6.56 oz) |
| Spalvos | Juoda, Auksinė, Raudona |
Ekranas
| Ekrano tipas | IPS LCD |
| Ekrano dydis | 6.3″ |
| Ekrano raiška | 1080 × 2340 px |
| Kraštinių santykis | 19.5:9 |
| Pikselių tankis | 409 ppi |
| Ekrano ir korpuso santykis | ≈ 83.7% |
| Liečiamas ekranas | Taip |
| Ekranas be rėmelių | Taip |
| Ekrano savybės | Talpiųjų jutiklių ekranas Multitouch ekranas |
Aparatinė įranga
| Lustų rinkinys | MediaTek Helio P60 |
| Procesoriaus branduoliai | 8 |
| Technologinis procesas | 12 nm |
| Maks. procesoriaus dažnis | 2.0 GHz |
| Procesoriaus architektūra | 64-bit |
| Mikroarchitektūra | Cortex-A53 Cortex-A73 |
| Atminties tipas | LPDDR4X |
| GPU | ARM Mali-G72 MP3 |
| RAM | 4GB |
| Vidinė atmintis | 128GB |
| Vidinės atminties tipas | eMMC 5.1 |
| Variantai | 128GB 4GB RAM |
| Išplečiama atmintis | Taip |
| Kortelių lizdai | microSDXC |
Programinė įranga
| Operacinė sistema | Android 9.0 (Pie) |
Pagrindinė kamera
| Kameros palaikymas | Taip |
| Dviguba kamera | 16 MP, ƒ/1.7, 1.12 μm, 1/2.8" Jutiklio dydis PDAF 8 MP |
| Blykstės palaikymas | Taip |
| Blykstės tipas | Dviguba LED blykstė Dual‑Tone |
| Funkcijos | Nuolatinio fotografavimo režimas Ekspozicijos kompensavimas Veido aptikimas Geografinis žymėjimas Didelis dinaminis diapazonas (HDR) ISO nustatymai Panorama Bakstelėkite fokusui |
| Vaizdo įrašų palaikymas | Taip |
| Vaizdo įrašų raiška | 1080p @ 30 fps |
Priekinė kamera
| Kameros palaikymas | Taip |
| Viena kamera | 16 MP, ƒ/2.2, 26 mm ( Plataus kampo ), 1.0 μm, 1/3.06" Jutiklio dydis |
| Funkcijos | Didelis dinaminis diapazonas (HDR) |
| Vaizdo įrašų palaikymas | Taip |
| Vaizdo įrašų raiška | 1080p @ 30 fps |
Baterija
| Tipas | Li-Ion |
| Talpa | 5150 mAh |
| Išimamumas | Neišimama |
| Laidinio įkrovimo greitis | 18 W |
| Greito įkrovimo palaikymas | Taip |
Tinklas
| SIM kortelės | Dual SIM (Nano-SIM + Nano-SIM) |
| VoLTE palaikymas | Taip |
| Duomenų perdavimo sparta | LTE (2CA) Cat13 600/50 Mbps, HSPA 42.2/5.76 Mbps |
| 2G juostos | GSM: 850 / 900 / 1800 / 1900 MHz CDMA: 800 / 1900 MHz |
| 3G juostos | HSPA: 850 / 900 / 1700 / 1900 / 2100 MHz |
| 4G juostos | LTE: b1 (2100), b2 (1900), b3 (1800), b4 (1700), b5 (850), b7 (2600), b8 (900), b12 (700), b13 (700), b17 (700), b18 (800), b19 (800), b20 (800), b25 (1900), b26 (850), b28 (700), b34 (2000), b38 (2600), b39 (1900), b40 (2300), b41 (2500 MHz) |
Ryšiai
| Wi‑Fi palaikymas | Taip ( Wi-Fi 4 ) |
| Wi‑Fi standartai | 802.11/a/b/g/n |
| Wi‑Fi funkcijos | Mobilusis taškas, Wi-Fi Direct |
| Bluetooth palaikymas | Taip, v4.1 |
| USB prievadai | USB Type-C 2.0 |
| USB jungtys | Įkrovimas per USB, USB masinio saugojimo įrenginys (UMS) |
| GPS palaikymas | Taip |
| GPS funkcijos | GPS, GLONASS |
| NFC palaikymas | Taip |
Multimedija
| Garsiakalbis | Taip |
| Ausinių lizdas | Taip |
| FM radijas | Taip |
Funkcijos
| Jutikliai | Accelerometras Kompasas / Magnetometras Pirštų atspaudų jutiklis Giroskopas Artumo jutiklis |
Atsakomybės apribojimas: Negalime garantuoti, kad šiame puslapyje pateikta informacija yra tiksli.
Umidigi F1 apžvalgos
Vaizdo įrašų apžvalgos
Umidigi F1 nuotraukos
Dažnai užduodami klausimai
-
Kokia yra Umidigi F1 kaina?
Umidigi F1 kaina yra €200, o artimiausiomis dienomis kaina gali pasikeisti.
-
Kokia yra Umidigi F1 išleidimo data?
Umidigi F1 buvo oficialiai išleistas 2019 m. sausio 01 d., antradienis
-
Ar Umidigi F1 galima įsigyti parduotuvėse?
Ne, Umidigi F1 oficialiose parduotuvėse nėra, nes jo gamyba nutraukta. Tačiau jį galite rasti neoficialiose parduotuvėse, pvz., „eBay“ ir pan.
-
Koks yra Umidigi F1 svoris?
Umidigi F1 sveria apie 186 gramus
-
Koks yra Umidigi F1 ekrano dydis?
Umidigi F1 ekrano dydis yra 6.3 colių
-
Kiek kamerų turi Umidigi F1?
Umidigi F1 turi Dviguba kamera gale ir Viena kamera priekyje (asmenukėms)