Ulefone Note 7P
Ulefone Note 7P Techniniai duomenys
Bendra informacija
| Prekės ženklas | Ulefone |
| Modelis | Note 7P |
| Paskelbta | 2019 m. gegužės 01 d., trečiadienis |
| Išleidimo data | 2019 m. gegužės 01 d., trečiadienis |
| Būsena | Nutraukta |
Dizainas
| Aukštis | 156.1 mm (6.15″) |
| Plotis | 73.7 mm (2.90″) |
| Storis | 9.7 mm (0.38″) |
| Svoris | 178 g (6.28 oz) |
| Spalvos | Juoda, Auksinė, Prieblanda |
Ekranas
| Ekrano tipas | IPS LCD |
| Ekrano dydis | 6.1″ |
| Ekrano raiška | 600 × 1280 px |
| Pikselių tankis | 232 ppi |
| Ekrano ir korpuso santykis | ≈ 80.2% |
| Liečiamas ekranas | Taip |
| Ekranas be rėmelių | Taip |
| Ekrano savybės | Talpiųjų jutiklių ekranas Multitouch ekranas |
Aparatinė įranga
| Lustų rinkinys | MediaTek Helio A22 |
| Procesoriaus branduoliai | 4 |
| Technologinis procesas | 16 nm |
| Maks. procesoriaus dažnis | 2.0 GHz |
| Procesoriaus architektūra | 64-bit |
| Mikroarchitektūra | Cortex-A53 |
| Atminties tipas | LPDDR4X |
| GPU | IMG PowerVR |
| RAM | 3GB |
| Vidinė atmintis | 32GB |
| Vidinės atminties tipas | eMMC 5.1 |
| Variantai | 32GB 3GB RAM |
| Išplečiama atmintis | Taip |
| Kortelių lizdai | microSDXC |
Programinė įranga
| Operacinė sistema | Android 9.0 (Pie) |
Pagrindinė kamera
| Kameros palaikymas | Taip |
| Dviguba kamera | 8 MP, ƒ/1.8 ( Plataus kampo ) Automatinė blykstė 2 MP |
| Blykstės palaikymas | Taip |
| Blykstės tipas | LED blykstė |
| Funkcijos | Nuolatinio fotografavimo režimas Skaitmeninis priartinimas Ekspozicijos kompensavimas Veido atpažinimas Didelis dinaminis diapazonas (HDR) ISO nustatymai Bakstelėkite fokusui |
| Vaizdo įrašų palaikymas | Taip |
| Vaizdo įrašų raiška | 1080p @ 30 fps |
Priekinė kamera
| Kameros palaikymas | Taip |
| Viena kamera | 5 MP |
Baterija
| Tipas | Li-Poly |
| Talpa | 3500 mAh |
Tinklas
| SIM kortelės | Dual SIM (Nano-SIM + Micro-SIM) |
| VoLTE palaikymas | Taip |
| Duomenų perdavimo sparta | LTE (2CA) Cat7 300/150 Mbps, HSPA 42.2/11.5 Mbps |
| 2G juostos | GSM: 850 / 900 / 1800 / 1900 MHz |
| 3G juostos | HSPA: 850 / 900 / 2100 MHz |
| 4G juostos | LTE: b1 (2100), b3 (1800), b5 (850), b7 (2600), b8 (900), b20 (800 MHz) |
Ryšiai
| Wi‑Fi palaikymas | Taip ( Wi-Fi 5 ) |
| Wi‑Fi standartai | 802.11/a/b/g/n/ac |
| Wi‑Fi funkcijos | Dual-band, Mobilusis taškas, Wi-Fi Direct |
| Bluetooth palaikymas | Taip, v5.0 |
| USB prievadai | Micro-USB 2.0 |
| USB jungtys | Įkrovimas per USB, USB masinio saugojimo įrenginys (UMS) |
| GPS palaikymas | Taip |
| GPS funkcijos | GPS, GLONASS |
| NFC palaikymas | Ne |
Multimedija
| Garsiakalbis | Taip |
| Ausinių lizdas | Taip |
| FM radijas | Taip |
Funkcijos
| Jutikliai | Accelerometras Pirštų atspaudų jutiklis Artumo jutiklis |
Atsakomybės apribojimas: Negalime garantuoti, kad šiame puslapyje pateikta informacija yra tiksli.
Ulefone Note 7P apžvalgos
Vaizdo įrašų apžvalgos
Ulefone Note 7P nuotraukos
Dažnai užduodami klausimai
-
Kokia yra Ulefone Note 7P išleidimo data?
Ulefone Note 7P buvo oficialiai išleistas 2019 m. gegužės 01 d., trečiadienis
-
Ar Ulefone Note 7P galima įsigyti parduotuvėse?
Ne, Ulefone Note 7P oficialiose parduotuvėse nėra, nes jo gamyba nutraukta. Tačiau jį galite rasti neoficialiose parduotuvėse, pvz., „eBay“ ir pan.
-
Koks yra Ulefone Note 7P svoris?
Ulefone Note 7P sveria apie 178 gramus
-
Koks yra Ulefone Note 7P ekrano dydis?
Ulefone Note 7P ekrano dydis yra 6.1 colių
-
Kiek kamerų turi Ulefone Note 7P?
Ulefone Note 7P turi Dviguba kamera gale ir Viena kamera priekyje (asmenukėms)