Ulefone Armor X10 Pro
Ulefone Armor X10 Pro Techniniai duomenys
Bendra informacija
| Prekės ženklas | Ulefone |
| Modelis | Armor X10 Pro |
| Paskelbta | 2022 m. kovo 10 d., ketvirtadienis |
| Išleidimo data | 2022 m. kovo 10 d., ketvirtadienis |
| Būsena | Prekyboje |
| Kainos | €170 |
Dizainas
| Aukštis | 158.2 mm (6.23″) |
| Plotis | 76.7 mm (3.02″) |
| Storis | 14.6 mm (0.57″) |
| Svoris | 256 g (9.03 oz) |
| Spalvos | Juoda/Pilka |
| Atsparumas | Atsparus dulkėms Atsparumas vandeniui |
| Atsparumo sertifikatai (IP) | IP68, IP69K |
Ekranas
| Ekrano tipas | IPS LCD |
| Ekrano dydis | 5.45″ |
| Ekrano raiška | 720 × 1440 px |
| Kraštinių santykis | 18:9 |
| Pikselių tankis | 295 ppi |
| Ekrano ir korpuso santykis | ≈ 63.2% |
| Ekrano apsauga | Atsparus kritimui (iki 1,2 m), Atitinka MIL-STD-810G |
| Liečiamas ekranas | Taip |
| Ekranas be rėmelių | Taip |
| Ekrano savybės | Talpiųjų jutiklių ekranas Multitouch ekranas |
Aparatinė įranga
| Lustų rinkinys | MediaTek Helio P22 |
| Procesoriaus branduoliai | 8 |
| Technologinis procesas | 12 nm |
| Maks. procesoriaus dažnis | 2.0 GHz |
| Procesoriaus architektūra | 64-bit |
| Mikroarchitektūra | 4x 2.0 GHz – Cortex-A53 4x 1.5 GHz – Cortex-A53 |
| Atminties tipas | LPDDR4X |
| GPU | IMG PowerVR GE8320 |
| RAM | 4GB |
| Vidinė atmintis | 64GB |
| Vidinės atminties tipas | eMMC 5.1 |
| Variantai | 64GB 4GB RAM |
| Išplečiama atmintis | Taip |
| Kortelių lizdai | microSDXC |
Programinė įranga
| Operacinė sistema | Android 11 (Red Velvet Cake) |
Pagrindinė kamera
| Kameros palaikymas | Taip |
| Dviguba kamera | 20 MP, ƒ/1.8, 26 mm ( Plataus kampo ), 1.0 μm, 1/2.78" Jutiklio dydis PDAF 0.08 MP ( Pagalbinis objektyvas ) |
| Blykstės palaikymas | Taip |
| Blykstės tipas | Dviguba LED blykstė |
| Funkcijos | Nuolatinio fotografavimo režimas Ekspozicijos kompensavimas Veido aptikimas Didelis dinaminis diapazonas (HDR) ISO nustatymai Panorama Bakstelėkite fokusui |
| Vaizdo įrašų palaikymas | Taip |
| Vaizdo įrašų raiška | 1080p @ 30 fps |
Priekinė kamera
| Kameros palaikymas | Taip |
| Viena kamera | 5 MP, ƒ/2.2 |
| Funkcijos | Didelis dinaminis diapazonas (HDR) |
| Vaizdo įrašų palaikymas | Taip |
| Vaizdo įrašų raiška | 1080p @ 30 fps |
Baterija
| Tipas | Li-Poly |
| Talpa | 5180 mAh |
| Laidinio įkrovimo greitis | 10 W |
Tinklas
| SIM kortelės | Dual SIM (Nano-SIM + Nano-SIM) |
| VoLTE palaikymas | Taip |
| Duomenų perdavimo sparta | LTE Cat6 300/150 Mbps, HSPA 21/5.76 Mbps |
| 2G juostos | GSM: 850 / 900 / 1800 / 1900 MHz |
| 3G juostos | HSPA: 850 / 900 / 1700 / 1900 / 2100 MHz |
| 4G juostos | LTE: b1 (2100), b2 (1900), b3 (1800), b4 (1700), b5 (850), b7 (2600), b8 (900), b12 (700), b13 (700), b17 (700), b18 (800), b19 (800), b20 (800), b25 (1900), b26 (850), b28 (700 MHz) |
Ryšiai
| Wi‑Fi palaikymas | Taip ( Wi-Fi 5 ) |
| Wi‑Fi standartai | 802.11/a/b/g/n/ac |
| Wi‑Fi funkcijos | Dual-band, Mobilusis taškas, Wi-Fi Direct |
| Bluetooth palaikymas | Taip, v5.0 |
| USB prievadai | USB Type-C 2.0 USB On-The-Go |
| USB jungtys | Įkrovimas per USB, USB masinio saugojimo įrenginys (UMS) |
| GPS palaikymas | Taip |
| GPS funkcijos | GPS, BDS, GALILEO, GLONASS |
| NFC palaikymas | Taip |
Multimedija
| Garsiakalbis | Taip |
| Ausinių lizdas | Taip |
| FM radijas | Taip |
Funkcijos
| Jutikliai | Accelerometras Kompasas / Magnetometras Artumo jutiklis |
Atsakomybės apribojimas: Negalime garantuoti, kad šiame puslapyje pateikta informacija yra tiksli.
Ulefone Armor X10 Pro nuotraukos
Dažnai užduodami klausimai
-
Kokia yra Ulefone Armor X10 Pro kaina?
Ulefone Armor X10 Pro kaina yra €170, o artimiausiomis dienomis kaina gali pasikeisti.
-
Kokia yra Ulefone Armor X10 Pro išleidimo data?
Ulefone Armor X10 Pro buvo oficialiai išleistas 2022 m. kovo 10 d., ketvirtadienis
-
Ar Ulefone Armor X10 Pro galima įsigyti parduotuvėse?
Taip, Ulefone Armor X10 Pro galima įsigyti parduotuvėse, nes jis vis dar gaminamas.
-
Koks yra Ulefone Armor X10 Pro svoris?
Ulefone Armor X10 Pro sveria apie 256 gramus
-
Koks yra Ulefone Armor X10 Pro ekrano dydis?
Ulefone Armor X10 Pro ekrano dydis yra 5.45 colių
-
Ar Ulefone Armor X10 Pro palaiko 5G tinklus?
Ne, Ulefone Armor X10 Pro nepalaiko 5G tinklo
-
Kiek kamerų turi Ulefone Armor X10 Pro?
Ulefone Armor X10 Pro turi Dviguba kamera gale ir Viena kamera priekyje (asmenukėms)