Ulefone Armor Mini 20
Ulefone Armor Mini 20 Techniniai duomenys
Bendra informacija
| Prekės ženklas | Ulefone |
| Modelis | Armor Mini 20 |
| Paskelbta | 2024 m. rugsėjo 01 d., sekmadienis |
| Išleidimo data | 2024 m. rugsėjo 01 d., sekmadienis |
| Būsena | Prekyboje |
Dizainas
| Aukštis | 133.5 mm (5.26″) |
| Plotis | 63.3 mm (2.49″) |
| Storis | 24.9 mm (0.98″) |
| Svoris | 301 g (10.62 oz) |
| Spalvos | Juoda |
| Atsparumas | Dulkėms ir vandeniui atsparus (atsparus aukšto slėgio vandens srautams; panardinamas iki 2 m gylio 30 minučių) |
| Atsparumo sertifikatai (IP) | IP68, IP69K |
Ekranas
| Ekrano tipas | IPS LCD |
| Ekrano dydis | 4.7″ |
| Ekrano raiška | 720 × 1600 px |
| Atnaujinimo dažnis | 90 Hz |
| Kraštinių santykis | 20:9 |
| Pikselių tankis | 373 ppi |
| Ekrano ir korpuso santykis | ≈ 63.1% |
| Ekrano apsauga | Corning Gorilla Glass Victus stiklas, Atsparus kritimui (iki 2 m), Atitinka MIL-STD-810H, Mohs lygis 4 |
| Liečiamas ekranas | Taip |
| Ekranas be rėmelių | Ne |
| Ekrano savybės | Talpiųjų jutiklių ekranas Multitouch ekranas |
Aparatinė įranga
| Lustų rinkinys | MediaTek Helio G99 |
| Procesoriaus branduoliai | 8 |
| Technologinis procesas | 6 nm |
| Maks. procesoriaus dažnis | 2.2 GHz |
| Procesoriaus architektūra | 64-bit |
| Mikroarchitektūra | 2x 2.2 GHz – Cortex-A76 6x 2.0 GHz – Cortex-A55 |
| Atminties tipas | LPDDR4X |
| GPU | ARM Mali-G57 MC2 |
| RAM | 8GB |
| Vidinė atmintis | 256GB |
| Vidinės atminties tipas | UFS 2.2 |
| Variantai | 256GB 8GB RAM |
| Išplečiama atmintis | Taip |
| Kortelių lizdai | microSDXC |
Programinė įranga
| Operacinė sistema | Android 14 (Upside Down Cake) |
Pagrindinė kamera
| Kameros palaikymas | Taip |
| Dviguba kamera | 50 MP, ƒ/2.0 ( Plataus kampo ), 1.2 μm, 1/1.31" Jutiklio dydis 64 MP, ƒ/1.8 ( Naktinio matymo ) 2 infraraudonieji LED |
| Blykstės palaikymas | Taip |
| Blykstės tipas | Dviguba LED blykstė |
| Funkcijos | Didelis dinaminis diapazonas (HDR) Panorama |
| Vaizdo įrašų palaikymas | Taip |
| Vaizdo įrašų raiška | 1440p @ 30 fps 1080p @ 30 fps |
Priekinė kamera
| Kameros palaikymas | Taip |
| Viena kamera | 32 MP, ƒ/2.5 ( Plataus kampo ), 0.8 μm, 1/2.8" Jutiklio dydis |
| Vaizdo įrašų palaikymas | Taip |
| Vaizdo įrašų raiška | 1440p @ 30 fps 1080p @ 30 fps |
Baterija
| Tipas | Li-Poly |
| Talpa | 6200 mAh |
| Laidinio įkrovimo greitis | 33 W |
| Belaidžio įkrovimo palaikymas | Taip |
| Belaidžio įkrovimo greitis | 15 W |
| Funkcijos | Atvirkštinis belaidis įkrovimas |
Tinklas
| SIM kortelės | Dual SIM (Nano-SIM + Nano-SIM) |
| Duomenų perdavimo sparta | LTE, HSPA |
| 2G juostos | GSM: 850 / 900 / 1800 / 1900 MHz CDMA: 800 / 1900 MHz |
| 3G juostos | HSPA: 850 / 900 / 1700 / 1900 / 2100 / 800 MHz |
| 4G juostos | LTE: b1 (2100), b2 (1900), b3 (1800), b4 (1700), b5 (850), b7 (2600), b8 (900), b12 (700), b13 (700), b17 (700), b18 (800), b19 (800), b20 (800), b25 (1900), b26 (850), b28 (700), b32 (1500), b34 (2000), b38 (2600), b39 (1900), b40 (2300), b41 (2500), b66 (1700), b71 (600 MHz) |
Ryšiai
| Wi‑Fi palaikymas | Taip ( Wi-Fi 5 ) |
| Wi‑Fi standartai | 802.11/a/b/g/n/ac |
| Wi‑Fi funkcijos | Dual-band |
| Bluetooth palaikymas | Taip, v5.2 |
| USB prievadai | USB Type-C 2.0 USB On-The-Go |
| USB jungtys | Įkrovimas per USB, USB masinio saugojimo įrenginys (UMS) |
| GPS palaikymas | Taip |
| GPS funkcijos | BDS, GALILEO, GLONASS, GPS, QZSS |
| NFC palaikymas | Taip |
Multimedija
| Garsiakalbis | Taip |
| Ausinių lizdas | Taip |
| FM radijas | Taip |
Funkcijos
| Jutikliai | Accelerometras Barometras Kompasas Giroskopas Artumo jutiklis Šoninis pirštų atspaudų jutiklis |
| Papildomos funkcijos | Dedikuotas žibintuvėlis su 500 liumenų |
Atsakomybės apribojimas: Negalime garantuoti, kad šiame puslapyje pateikta informacija yra tiksli.
Ulefone Armor Mini 20 nuotraukos
Dažnai užduodami klausimai
-
Kokia yra Ulefone Armor Mini 20 išleidimo data?
Ulefone Armor Mini 20 buvo oficialiai išleistas 2024 m. rugsėjo 01 d., sekmadienis
-
Ar Ulefone Armor Mini 20 galima įsigyti parduotuvėse?
Taip, Ulefone Armor Mini 20 galima įsigyti parduotuvėse, nes jis vis dar gaminamas.
-
Koks yra Ulefone Armor Mini 20 svoris?
Ulefone Armor Mini 20 sveria apie 301 gramus
-
Koks yra Ulefone Armor Mini 20 ekrano dydis?
Ulefone Armor Mini 20 ekrano dydis yra 4.7 colių
-
Ar Ulefone Armor Mini 20 palaiko 5G tinklus?
Ne, Ulefone Armor Mini 20 nepalaiko 5G tinklo
-
Kiek kamerų turi Ulefone Armor Mini 20?
Ulefone Armor Mini 20 turi Dviguba kamera gale ir Viena kamera priekyje (asmenukėms)