Ulefone Armor 27
Ulefone Armor 27 Techniniai duomenys
Bendra informacija
| Prekės ženklas | Ulefone |
| Modelis | Armor 27 |
| Paskelbta | 2024 m. lapkričio 01 d., penktadienis |
| Išleidimo data | 2024 m. lapkričio 01 d., penktadienis |
| Būsena | Prekyboje |
| Kainos | €340 |
Dizainas
| Aukštis | 182.8 mm (7.20″) |
| Plotis | 86.8 mm (3.42″) |
| Storis | 18.5 mm (0.73″) |
| Svoris | 441 g (15.56 oz) |
| Spalvos | Juoda |
| Atsparumas | Dulkėms ir vandeniui atsparus (atsparus aukšto slėgio vandens srautams; panardinamas iki 2 m gylio 30 minučių) |
| Atsparumo sertifikatai (IP) | IP68, IP69K |
Ekranas
| Ekrano tipas | IPS LCD |
| Ekrano dydis | 6.78″ |
| Ekrano raiška | 1080 × 2460 px |
| Atnaujinimo dažnis | 120 Hz |
| Pikselių tankis | 396 ppi |
| Ekrano ir korpuso santykis | ≈ 68.8% |
| Ekrano apsauga | Corning Gorilla Glass Victus stiklas, Atsparus kritimui (iki 2 m), Atitinka MIL-STD-810H, Mohs lygis 4 |
| Liečiamas ekranas | Taip |
| Ekranas be rėmelių | Ne |
| Ekrano savybės | Talpiųjų jutiklių ekranas Multitouch ekranas |
Aparatinė įranga
| Lustų rinkinys | MediaTek Helio G99 |
| Procesoriaus branduoliai | 8 |
| Technologinis procesas | 6 nm |
| Maks. procesoriaus dažnis | 2.2 GHz |
| Procesoriaus architektūra | 64-bit |
| Mikroarchitektūra | 2x 2.2 GHz – Cortex-A76 6x 2.0 GHz – Cortex-A55 |
| Atminties tipas | LPDDR4X |
| GPU | ARM Mali-G57 MC2 |
| RAM | 12GB |
| Vidinė atmintis | 256GB |
| Vidinės atminties tipas | UFS 2.2 |
| Variantai | 256GB 12GB RAM |
| Išplečiama atmintis | Taip |
| Kortelių lizdai | microSDXC |
Programinė įranga
| Operacinė sistema | Android 14 (Upside Down Cake) |
Pagrindinė kamera
| Kameros palaikymas | Taip |
| Triguba kamera | 50 MP, ƒ/2.0 ( Plataus kampo ), 1.2 μm, 1/1.31" Jutiklio dydis PDAF 50 MP, ƒ/2.2, 117° ( Itin plataus kampo ) 64 MP, ƒ/1.8 ( Naktinio matymo ) 2 infraraudonieji LED |
| Blykstės palaikymas | Taip |
| Blykstės tipas | Dviguba LED blykstė |
| Funkcijos | Didelis dinaminis diapazonas (HDR) Panorama |
| Vaizdo įrašų palaikymas | Taip |
| Vaizdo įrašų raiška | 1440p @ 30 fps 1080p @ 30 fps |
Priekinė kamera
| Kameros palaikymas | Taip |
| Viena kamera | 32 MP, ƒ/2.5 ( Plataus kampo ), 0.8 μm |
| Vaizdo įrašų palaikymas | Taip |
Baterija
| Tipas | Li-Poly |
| Talpa | 10600 mAh |
| Laidinio įkrovimo greitis | 33 W |
| Belaidžio įkrovimo palaikymas | Taip |
| Belaidžio įkrovimo greitis | 30 W |
| Funkcijos | Atvirkštinis belaidis įkrovimas |
Tinklas
| SIM kortelės | Dual SIM (Nano-SIM + Nano-SIM) |
| Duomenų perdavimo sparta | LTE, HSPA |
| 2G juostos | GSM: 850 / 900 / 1800 / 1900 MHz CDMA: 800 / 1900 MHz |
| 3G juostos | HSPA: 850 / 900 / 1700 / 1900 / 2100 / 800 MHz |
| 4G juostos | LTE: b1 (2100), b2 (1900), b3 (1800), b4 (1700), b5 (850), b7 (2600), b8 (900), b12 (700), b13 (700), b17 (700), b18 (800), b19 (800), b20 (800), b25 (1900), b26 (850), b28 (700), b34 (2000), b38 (2600), b39 (1900), b40 (2300), b41 (2500), b66 (1700), b71 (600 MHz) |
Ryšiai
| Wi‑Fi palaikymas | Taip ( Wi-Fi 5 ) |
| Wi‑Fi standartai | 802.11/a/b/g/n/ac |
| Wi‑Fi funkcijos | Dual-band |
| Bluetooth palaikymas | Taip, v5.2 |
| USB prievadai | USB Type-C 2.0 USB On-The-Go |
| USB jungtys | Įkrovimas per USB, USB masinio saugojimo įrenginys (UMS) |
| GPS palaikymas | Taip |
| GPS funkcijos | BDS, GALILEO, GLONASS, GPS |
| NFC palaikymas | Taip |
Multimedija
| Garsiakalbis | Taip |
| Ausinių lizdas | Taip |
| FM radijas | Taip |
Funkcijos
| Jutikliai | Accelerometras Barometras Kompasas Giroskopas Artumo jutiklis Šoninis pirštų atspaudų jutiklis |
| Papildomos funkcijos | Priedų jungtis (Ulefone endoskopas, mikroskopas) |
Atsakomybės apribojimas: Negalime garantuoti, kad šiame puslapyje pateikta informacija yra tiksli.
Ulefone Armor 27 nuotraukos
Dažnai užduodami klausimai
-
Kokia yra Ulefone Armor 27 kaina?
Ulefone Armor 27 kaina yra €340, o artimiausiomis dienomis kaina gali pasikeisti.
-
Kokia yra Ulefone Armor 27 išleidimo data?
Ulefone Armor 27 buvo oficialiai išleistas 2024 m. lapkričio 01 d., penktadienis
-
Ar Ulefone Armor 27 galima įsigyti parduotuvėse?
Taip, Ulefone Armor 27 galima įsigyti parduotuvėse, nes jis vis dar gaminamas.
-
Koks yra Ulefone Armor 27 svoris?
Ulefone Armor 27 sveria apie 441 gramus
-
Koks yra Ulefone Armor 27 ekrano dydis?
Ulefone Armor 27 ekrano dydis yra 6.78 colių
-
Ar Ulefone Armor 27 palaiko 5G tinklus?
Ne, Ulefone Armor 27 nepalaiko 5G tinklo
-
Kiek kamerų turi Ulefone Armor 27?
Ulefone Armor 27 turi Triguba kamera gale ir Viena kamera priekyje (asmenukėms)