Tecno Pouvoir 4 Pro
Tecno Pouvoir 4 Pro Techniniai duomenys
Bendra informacija
| Prekės ženklas | Tecno |
| Modelis | Pouvoir 4 Pro |
| Paskelbta | 2020 m. liepos 23 d., ketvirtadienis |
| Išleidimo data | 2020 m. liepos 23 d., ketvirtadienis |
| Būsena | Nutraukta |
Dizainas
| Aukštis | 174.9 mm (6.89″) |
| Plotis | 79.6 mm (3.13″) |
| Storis | 9.2 mm (0.36″) |
| Korpuso medžiagos | Galinė: Plastikas Rėmas: Plastikas Priekinė dalis: Stiklas |
| Spalvos | Žavi violetinė, Ledo žadeito spalva, Miglotai pilka spalva |
Ekranas
| Ekrano tipas | IPS LCD |
| Ekrano dydis | 7″ |
| Ekrano raiška | 720 × 1640 px |
| Pikselių tankis | 256 ppi |
| Ekrano ir korpuso santykis | ≈ 83.6% |
| Maksimalus ryškumas | 480 cd/m² |
| Liečiamas ekranas | Taip |
| Ekranas be rėmelių | Taip |
| Ekrano savybės | Talpiųjų jutiklių ekranas Multitouch ekranas |
Aparatinė įranga
| Lustų rinkinys | MediaTek Helio P22 |
| Procesoriaus branduoliai | 8 |
| Technologinis procesas | 12 nm |
| Maks. procesoriaus dažnis | 2.0 GHz |
| Procesoriaus architektūra | 64-bit |
| Mikroarchitektūra | 4x 2.0 GHz – Cortex-A53 4x 1.5 GHz – Cortex-A53 |
| Atminties tipas | LPDDR4X |
| GPU | IMG PowerVR GE8320 |
| RAM | 4GB, 6GB |
| Vidinė atmintis | 64GB, 128GB |
| Variantai | 64GB 4GB RAM 128GB 6GB RAM |
| Išplečiama atmintis | Taip |
| Kortelių lizdai | microSDXC |
Programinė įranga
| Operacinė sistema | Android 10 (Quince Tart) |
| Naudotojo sąsaja | HIOS 6.0 |
Pagrindinė kamera
| Kameros palaikymas | Taip |
| Triguba kamera | 16 MP, ƒ/1.9 ( Plataus kampo ) Automatinė blykstė 5 MP ( Makro ) 0.08 MP ( Pagalbinis objektyvas ) |
| Blykstės palaikymas | Taip |
| Blykstės tipas | Keturguba LED blykstė |
| Funkcijos | Nuolatinio fotografavimo režimas Ekspozicijos kompensavimas Veido aptikimas Didelis dinaminis diapazonas (HDR) ISO nustatymai Panorama Bakstelėkite fokusui |
| Vaizdo įrašų palaikymas | Taip |
| Vaizdo įrašų raiška | 1080p @ 30 fps |
Priekinė kamera
| Kameros palaikymas | Taip |
| Viena kamera | 16 MP, ƒ/2.0, 27 mm ( Plataus kampo ) |
| Blykstės palaikymas | Taip |
| Blykstės tipas | Dviguba LED blykstė |
Baterija
| Talpa | 6000 mAh |
| Laidinio įkrovimo greitis | 18 W |
| Greito įkrovimo palaikymas | Taip |
Tinklas
| VoLTE palaikymas | Taip |
| Duomenų perdavimo sparta | LTE Cat4 150/50 Mbps, HSPA 42.2/5.76 Mbps |
| 2G juostos | GSM: 850 / 900 / 1800 / 1900 MHz |
| 3G juostos | HSPA: 850 / 900 / 2100 MHz |
| 4G juostos | LTE: b1 (2100), b3 (1800), b7 (2600), b8 (900), b20 (800), b28 (700 MHz) |
Ryšiai
| Wi‑Fi palaikymas | Taip ( Wi-Fi 4 ) |
| Wi‑Fi standartai | 802.11/a/b/g/n |
| Wi‑Fi funkcijos | Dual-band, Wi-Fi Direct |
| Bluetooth palaikymas | Taip, v5.0 |
| USB prievadai | Micro-USB 2.0 |
| USB jungtys | Įkrovimas per USB, USB masinio saugojimo įrenginys (UMS) |
| GPS palaikymas | Taip |
| GPS funkcijos | GPS |
| NFC palaikymas | Ne |
Multimedija
| Garsiakalbis | Taip |
| Ausinių lizdas | Taip |
| Garso tipas | Stereogarsiakalbiai |
| FM radijas | Taip |
Funkcijos
| Jutikliai | Accelerometras Pirštų atspaudų jutiklis Artumo jutiklis |
Atsakomybės apribojimas: Negalime garantuoti, kad šiame puslapyje pateikta informacija yra tiksli.
Tecno Pouvoir 4 Pro apžvalgos
Vaizdo įrašų apžvalgos
Tecno Pouvoir 4 Pro nuotraukos
Dažnai užduodami klausimai
-
Kokia yra Tecno Pouvoir 4 Pro išleidimo data?
Tecno Pouvoir 4 Pro buvo oficialiai išleistas 2020 m. liepos 23 d., ketvirtadienis
-
Ar Tecno Pouvoir 4 Pro galima įsigyti parduotuvėse?
Ne, Tecno Pouvoir 4 Pro oficialiose parduotuvėse nėra, nes jo gamyba nutraukta. Tačiau jį galite rasti neoficialiose parduotuvėse, pvz., „eBay“ ir pan.
-
Koks yra Tecno Pouvoir 4 Pro ekrano dydis?
Tecno Pouvoir 4 Pro ekrano dydis yra 7 colių
-
Ar Tecno Pouvoir 4 Pro palaiko 5G tinklus?
Ne, Tecno Pouvoir 4 Pro nepalaiko 5G tinklo
-
Kiek kamerų turi Tecno Pouvoir 4 Pro?
Tecno Pouvoir 4 Pro turi Triguba kamera gale ir Viena kamera priekyje (asmenukėms)